Şimdi Ara

Sokakta rastgele bir kızla tanışmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle birşey yaparmısınız ? Bir bahane ile tanışma vb durumlardan bahsediyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• yapamam

• Neden ?

• themann41 T kullanıcısına yanıt
    burunlari cok havada. tersleyebilir egosunu tatmin etmek istemiyorum. insan gibi yaklasacaklarini bilsem sorun olmaz.

• Yol sorabilirsin

• Türkiye'de yapamazsın bunu  

Yapmaya çalışırsan, linç yersin  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sence müslüman bir ülkede bu ne kadar doğru

• Base-Collector kullanıcısına yanıt

Herkes çıplak geziyor neresi müslüman buranın?

yanlış anlamayın çıplaklığı destekliyorum. Sadece durum tespiti olarak söyledim.

• yaptım birkaç kez. bu olayın başarı şansı düşük, yani numara alsan bile onu herhangi bir çeşit ilişkiye, buluşmaya dökmen lazım. yani bol bol tanışıp oranı arttırmak gerekir. 50 kişiye açıldın diyelim bunların 10 u telefon numarasını verir 1-2 tanesiniyle de kafan uyuşur bir çeşit ilişkiye dönebilir.

başarı odaklı olmak zorunda değilsiniz. sadece özgüven geliştirmek için bile bunu yapmak gerekiyor. kız sizi terslese bile level atlamış gibi hissedersiniz

• Beceremediğim hadiseler. Mesajlaşma becerim yok olsa çok kız götürürüm.

• onlar duruma göre müslüman duruma göre seküler davranırlar.

• Müslüman bir ülkede bu dediğin çok yanlış bir şey.

• Tamisamazsin. Sürekli gördüğün ve bakışlarını yakaladigin kız olmalı. Anca öyle. Ki onda bile risk var. Kız bakıyor olabilir ama sevgilisi de olabilir ve gidip şikayet edebilir. Dayağı yersiniz. Çok manyak kızlar var.

• Çek sağa ticari  

• Zaman kaybı olur.

Onun yerine bir otelde,barda,restoranda aynı şeyi denemek daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 24 Eylül 2021; 22:53:44 >
  • 1 kere yapmıştım, o zaman 17 yaşındaydım tabi kanımız hızlı akıyordu. Kızda benden 1 yaş büyükmüş falan fiştan 2 ay sonra bitti. Benim yazlığa geldiğim yerde kız oturuyordu uzaktık zaten. Geçen sene bu kıza yazdım 5 sene sonra :) canım sıkılıyordu, müsaitsen dolaşalım dedim. Kız arkadaşıma köpeğinin ipini tut diye mesaj atmış. O günün sabahı 6da yalovadan vapurla istanbula geçtim, ordanda arabayı alıp sakaryaya gittim benim kızın yanına. Zor bi gündü, bu olayı iye anlattım ben de bilmiyorum...

• Insan gibi hayir demezler rencide eder oda yetmez eğer tipsin isen etrafa duyurur.Burasi o ülke değil.Egolarini tatmin edemem sanki bir tek ben zevk alicam hep fazla uğraşi ben yapmak zorundayım erkeğim diye.

• Bkz. Oğuz kutman

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yapmayı çok istediğim eylem

• Daha önce 2 kez bu girişimde bulundum daha 18 yaşındayım onu da belirteyim ilk kız sevgilim var hatta şu an burda bizi görürse kötü olur falan dedi ben de topukladım tabii ki 2. kız iki kişilik kız grubuydu aralarına daldım merhaba dedim onlarda merhaba dedi falan daha sonra amacımı belirttim işte içimden bi ses gelip konuşmam gerektiğini söyledi falan dedim kızlar teşekkür ederiz dediler sadece ben de okey dedim yine yani o kadar abartılacak bir şey değil ama biraz red edilmeyi ve belki de dayak yemeyi göze alıcaksın son olarak kendinize çeki düzen verin maddi manevi olarak kızlar sizi bulacaktır zaten

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.