Şimdi Ara

Üniversitede cok yalniz kaldim arkadas edinemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
1
Favori
17.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba beyler universiteye bu sene basladim. Aslinda cok kisiyle tanistim bi tane samimi oldugum baya takildigim bi cocuk vardi ama artik benle cok takilmak istemiyor gibi. Siniftakiler de daha 2 hafta olmus olmasina ragmen baya gruplastilar disarda kaldim baya yalniz hissediyorum kendimi. 3 saat ara verdiler mesela simdi tek basima kutuphanede kitap okuyorum ve patlamak uzereyim. Nasi kaynasabilirim siniftakilerle taktik pls o cocugun yanina gidebilirim ama sanki beni istemedigi icin rahat etmiyo içim yine

• quote:

Orijinalden alıntı: Arcaoğlu

Aynı durum bende de var. Ilk 2 hafta can dostum samimi olduğum adam bozuntusu şimdi bi artist oldu. Diğer çocuklarla iyiyiz konuşuruz da soğuk bir ortam var. Insan samimiyet arıyor bulamayınca da zoruna gidiyor elbette.Bende napıyorum geçiyorum sıraya açıyorum telefonu tüm samimi arkadaşlarımla konuşuyorum.
    Sakın kimsenin yanına gidip zorla muhabbet kurup arkadaş olmaya çalışma.
    Aynı şeyi ilk yıllarda o kadar kötü yaşamıştım ki bi gün dayanamadım kantindeydim. Üçü bi arasa kahvesini aldım kenara çekildim oturdum tek başıma. Abi milllet kızlarla felan nası kpnuşuyor nası muhabbet ediyor ama sanırsın ki bi arkadaşsız benim. En sonunda dayanamadım kalktım bağırdım

ARKADAŞLAR, diye herkes bana baktı. Çok sevindim meğersem epey arkadaşım varmış
  • Burası üniversite wellcome to cehennem
  • Git yanina niye gitmiyosun. Deniyodur seni kesin
  • İlk senem iyidi bnm kykda kalmstm snra yatay gecis yaptm bi sene bok gbi gecti srf mlltle yuz goz olmiyim dye kurslara basvurdum ordan knsmaya arkadas blmaya calisicm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Where Is My Mind ?

Amaan boşver üni bitince kaç tanesiyle görüsceksin
    Benim de 2 erkek arkadaşım var, 1-2 tane de not aldıgım kızlar var baska kimsem yok
    Sınıfta da takılcak kimse yok zaten bir kısım apaçi diğer kısım kezban diğer kısım da doğulu ne dediklerini zor anlıyorum

Ben de zaten oyle akiyim kopiyim demiyorum ama beraber takilacagim iki uc insan olsun istiyorum. Cok gruplastilar nasi giricem aralarina bilmiyorum
  • Beyler başta tanistigim bi grup vardi birlikte yurtta kaliyolar kaynasmislar iste orda. Ama bu bana yuz vermeyenle takildiktan sonra cok konusmadim onlarla. Onlarin arasina tekrar girmeyi mi denesem hos karsilamazlar mi yoksa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnluckyboyXD

quote:

Orijinalden alıntı: Where Is My Mind ?

Amaan boşver üni bitince kaç tanesiyle görüsceksin
    Benim de 2 erkek arkadaşım var, 1-2 tane de not aldıgım kızlar var baska kimsem yok
    Sınıfta da takılcak kimse yok zaten bir kısım apaçi diğer kısım kezban diğer kısım da doğulu ne dediklerini zor anlıyorum

Ben de zaten oyle akiyim kopiyim demiyorum ama beraber takilacagim iki uc insan olsun istiyorum. Cok gruplastilar nasi giricem aralarina bilmiyorum

Gruplarda ayrılıklar olur merak etme. Gözüne bir grup kestir girmeye çalış aralarına. Dışlanman da olası ama üzülme öyle olursa.
  • Yoksa tek basima oturmaya baslayip insanlarin bana gelmesini mi beklesem?
  • Up lutfen fikir beyler cildiracagim yoksa
  • Hangi üni hocam
  • O gruplardan birine zorla gir. Sohbet etmeye çalış. Bir gün dene ,sevmezsen diğer gruba git.
  • Aynı şeyi ilk yıllarda o kadar kötü yaşamıştım ki bi gün dayanamadım kantindeydim. Üçü bi arasa kahvesini aldım kenara çekildim oturdum tek başıma. Abi milllet kızlarla felan nası kpnuşuyor nası muhabbet ediyor ama sanırsın ki bi arkadaşsız benim. En sonunda dayanamadım kalktım bağırdım

ARKADAŞLAR, diye herkes bana baktı. Çok sevindim meğersem epey arkadaşım varmış
  • Boş beleş, çıkar üzerine kurulu arkadaşlıklar edineceğine tek kal daha iyi boşver.
  • Aynı durum bende de var. Ilk 2 hafta can dostum samimi olduğum adam bozuntusu şimdi bi artist oldu. Diğer çocuklarla iyiyiz konuşuruz da soğuk bir ortam var. Insan samimiyet arıyor bulamayınca da zoruna gidiyor elbette.Bende napıyorum geçiyorum sıraya açıyorum telefonu tüm samimi arkadaşlarımla konuşuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arcaoğlu

Aynı durum bende de var. Ilk 2 hafta can dostum samimi olduğum adam bozuntusu şimdi bi artist oldu. Diğer çocuklarla iyiyiz konuşuruz da soğuk bir ortam var. Insan samimiyet arıyor bulamayınca da zoruna gidiyor elbette.Bende napıyorum geçiyorum sıraya açıyorum telefonu tüm samimi arkadaşlarımla konuşuyorum.
    Sakın kimsenin yanına gidip zorla muhabbet kurup arkadaş olmaya çalışma.
  • Ne güzel işte en iyi arkadaşını bulmuşsun. Sen boşver o yapmacıklı insanları. Kitapların daha çok faydası olur sana.
  • Nick mesaj uyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Burası üniversite wellcome to cehennem

ben sana bir şey söylimmi hangover kafası bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. eneox

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Burası üniversite wellcome to cehennem

ben sana bir şey söylimmi hangover kafası bu

Alıntıları Göster
    Arkadaşım sizi anlayamıyorum ya.Arkadaş edinmek ne kadar zor olabilir.Egolarını bi tarafa koyup herkesle muhabbet edebilirsin.Emin olm millette yeni biriyle tanışmaktan hoşlanır.
    Benim kardeşimde böyle diyo her gün bana,ama bizim puştun g.tünü bizimkiler o kadar kaldırdıki şimdi kimseyi beğenmiyor

• Bikaç tanesi doğulu zaten dediklerini zor anlıyorum?

Allah böyle düşünen yaratıklara akıl fikir versin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.