Şimdi Ara

Socket A CPU Sıralamaları (XP-MXP-Sem) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
0
Favori
36.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • barton 2500+ @ 2.2Vcore 12.5 x 230. Sıvı sogutma.

Socket A CPU Sıralamaları (XP-MXP-Sem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dartagnan -- 18 Ağustos 2005, 12:06:21 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: FaTaLL

quote:

Orijinalinden alıntı: Dartagnan

SS lerinde kabul edilmesi olayı bozmuş direkt. bu sacmalıgı anlamıs degilim o zaman bu da yayınlansın. stabil deger olması onemli olan cpuid veya herhangi bir ss degil.

Xp 1700+ @ 2750mhz

çarpan volt filan tam olarak nedir onuda yazarmısın ram degerleri benim 1700 lede bir deneyelim mainboardun ne?

1.9v idi gerisini hatırlamıyorum 2003teki test.

• quote:

barton 2500+ @ 2.2Vcore 12.5 x 230. Sıvı sogutma.

Selamlar bu ıslemcıyı 32m testınde stabıl tutmak ıcın ne tur bır sogutma kullandın normal bır su sogutmayla olması cok zor.
  • su sekil kendi imalatımız.

• quote:

su sekil kendi imalatımız.

Desene abi sen de bizdensin.Buzlu su gibisi varmı be.5C oluyo CPU.
    Daha nasıl stabil olmasın.

Bu arada Ersin abinin 1.lik gitti.Acil 2.89Ghz gelmesi lazım...

• quote:

barton 2500+ @ 2.2Vcore 12.5 x 230. Sıvı sogutma.

İşlemcin çok iyi çıkmış

Sıcaklık kaç ''C'' idi
  • Bu ne yaw 5. olmuşum zirvede savaş var diablo sil beni olm listeden baksana benim işlemci rezil etti beni ahanda satıyom ben bu sistemi
  • quote:

Orijinalinden alıntı: yilmazeest

Bu ne yaw 5. olmuşum zirvede savaş var diablo sil beni olm listeden baksana benim işlemci rezil etti beni ahanda satıyom ben bu sistemi

Ben nörüm abi 11. olmuşum iyice rezil olduk su soğutma da kaldıramadı benim takozu...
    Yakında bi de NF7-S ile asılcam.
    2.5almadan gelmem bu sefer.Zaten su soğutmayı da söktürdü babam artık.Ders çalışcaksın dedi ve bu haftadan sonra dükkana gelmemi yasakladı.Bu ne demek,DH yok,AMD yok,OC yok...

• abi verin bana bir AN7 NF7S ,GURU REKOR KIRAYIM SİZE.
    AH ULAN AH ZAMANINDA ALMADIK İYİ Bİ ANAKART..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ikista

40sn hava soğutmayla aldık.

Ayrıca a7n8x-dlv r2 ile çıkılan en yüksek fsb
    sanırım dünya rekoru oluyo

hocam yanlış anlqama ama ben fazla zorlamadan Nf7 ile 245 fsb yapmıştım ama sistem bana ait değildi yoksa iyice kurcalayacaktım vede süper pi 1M de 41 sn almıştım inşaallah arkadaşı bulursam ss koyacam

• Hocam kaç mhz olduğuna dair bir ss bulamadım ama istersen spi 1m ssi var. Onu koyayım. İşlemci 12*211=2532de 2.05V barton 2500. Aslında 12*214 de açıyordu. Ama onunla ilgili hiçbirşey yok. Şu anda kafeden yazıyorum. Eğer bulabilirsem foto koyarım. Şimdilik bu var

http://forum.donanimhaber.com/forceddownload.asp?file=0;3010167
  • Benim RAM takoz zaten.
    Ama maalesef işlemci de öyleymiş.

• o/c leyip geliyom mobile ı

gerçi 256 ram ile napcaz bilmiom ama belki 3200+ yaparız 2500+ ü

5 dakka sonra geliyom kaçmayın bi yere madem stabilite önemli değil

(maksat sıralamada ismimiz olsun mobile da iki kişi var biz de 3. oluveririz)
  • alın bu da ss

takoz 256 ram ve voltaj veremeyen kalas k7n2 ile güzelim mobile 2500+ anca 3000+ oldu

• Bu arada Ersin abinin 1.lik gitti.Acil 2.89Ghz gelmesi lazım...

Eskisi kadar zaman ayıramıyorum yoksa rekabet iyi olurdu topicin acılması cok ıyı olmus tebrikler tekrar.Bakarsınız chilleri baglarım ama usengeclik .

@Dartagnan Tebrikler iyi degerler mumkunse link de alabilirmiyiz.
  • dartagnan yani buzlu suyla aldığın o 32mb testi beni bayağı bir şaşırttı yani yarım saat boıyunca buz takviyesimi yaptın nedir durum?birde 1mb testi filanda yapsaydın32 mb 2890mhz yakın bitiren bir işlemci heralde 1mbı 2900mhz de bitirebilir bize 2900mhz de cpu-z yi valid edip gösterebilirmisin
  • quote:

Orijinalinden alıntı: trooper27

dartagnan yani buzlu suyla aldığın o 32mb testi beni bayağı bir şaşırttı yani yarım saat boıyunca buz takviyesimi yaptın nedir durum?birde 1mb testi filanda yapsaydın32 mb 2890mhz yakın bitiren bir işlemci heralde 1mbı 2900mhz de bitirebilir bize 2900mhz de cpu-z yi valid edip gösterebilirmisin

sanırım işletim sisteminden kaynaklanıyor bu olay server kurunca stabiliete artıyor tahminin bunda yani baksanana pek bilgi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTaLL -- 21 Ağustos 2005, 12:20:35 >
  • allahıma 7894141648974131411591544346 şükür kalas anakartım voltaj verebildi ve ben cpu yu biraz daha ittirebildim

biraz daha iyi soğutma ve yavaş yavaş yaklaşan kış ile birlikte 2.5ghz görecem inşallah

• Sorulan sorulara yanıtım kısa ve öz olacak. O screenshot bana ait degildir. Sadece SS vermenin yanlıs oldugunu anlatmak icin boyle bir screenshot koydum. Bu screenshot edit degildir, Xtremesystems forumlarından alıntıdır. Alttaki sıvı sogutma olayı ise kendimize aittir. Diyeceklerim bukadar. 3dmark linki olmadan sıralama yapılmasının yanlıs oldugunu daha onceki postlarımda da belirtmiştim bu screenshotta onun bir canlı ornegi oldu. @ersin tebrik ederim 2750mhz cok guzel bir deger. hak eden yerini alsın. iyi calısmalar.
  • quote:

Sorulan sorulara yanıtım kısa ve öz olacak. O screenshot bana ait degildir. Sadece SS vermenin yanlıs oldugunu anlatmak icin boyle bir screenshot koydum. Bu screenshot edit degildir, Xtremesystems forumlarından alıntıdır. Alttaki sıvı sogutma olayı ise kendimize aittir. Diyeceklerim bukadar. 3dmark linki olmadan sıralama yapılmasının yanlıs oldugunu daha onceki postlarımda da belirtmiştim bu screenshotta onun bir canlı ornegi oldu. @ersin tebrik ederim 2750mhz cok guzel bir deger. hak eden yerini alsın. iyi calısmalar.

Yaptıgın ne kadar hos bısey olmasada sıstemın yanlıs oldugunu gosterıor bencde herhangı bır lınk yada cpuz verıfıcatıon vermeyenlerın alınmaması lazım lısteye o yuzden duzenleme gelene kadarda lıstenın yenı bastan yapılması gerektıgı kanaatındeyım.Ama eger yapılmaz lıste uzar ıse ısımım lısteden sılınmesını ıstıorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.