Şimdi Ara

Socket A CPU Sıralamaları (XP-MXP-Sem) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
0
Favori
36.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ers1n abi senin verdiğin linkte bi bug var gibi geldi bana.Farklı bi link varsa onu ver,veya bilgilerini doğrula.
    sen 250x11 2.21 dedin amahttp://service.futuremark.com/compare?3dm05=438442
    FSB=210 olarak görmüş.13x210 filan yapmış olabilir misin?bi de ss atsan bunun yanında çok daha iyi olcak karıştı ortalık.
  • Fatall işlemci çok güzel çıkmış.yavaş yavaş geldin geçtin bizi.(2 mhz)
    Ben İzmirde şimdi oc yapamıyorum.(malum hava soğutma var bende) ama kış gelsin daha üstünü yapıcam.
    zaten benim 2712mhz limit değildi.sadece daha üstünü denemedim.Ama seni tebrik ederim.1700+ la 2500+ larla yarışıyorsun.kolay gelsin arkadaşım....
  • quote:

Orijinalinden alıntı: @Dayi

Fatall işlemci çok güzel çıkmış.yavaş yavaş geldin geçtin bizi.(2 mhz)
    Ben İzmirde şimdi oc yapamıyorum.(malum hava soğutma var bende) ama kış gelsin daha üstünü yapıcam.
    zaten benim 2712mhz limit değildi.sadece daha üstünü denemedim.Ama seni tebrik ederim.1700+ la 2500+ larla yarışıyorsun.kolay gelsin arkadaşım....

Abi 2500+'leri rakip olarak görmüyo artık mobil 2500+'lerle filan kapışıyo.
    Daha voltaj verebiliriz yakında 2.8gelirse şaşırmayın.

• günlük kullanıyorum bu değerde
    yakında su soğutma ile farklı sonuçlar alabilirim sanırım
    powera güvenemiyorum everest kasada gelmişti çok dandik ama yenisini alıncaya kadar en iyisi o

superpi ve cpuz
    everest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgür deniz -- 23 Ağustos 2005, 16:13:47 >

• quote:

Orijinalinden alıntı: sanchalf666

günlük kullanıyorum bu değerde
    powera güvenemiyorum everest kasada gelmişti çok dandik ama yenisini alıncaya kadar en iyisi o

superpi ve cpuz
    everest

CPU-Z 1.3 ile verification yapmanız gerekiyor...

• farkediyo mu versiyon

• quote:

Orijinalinden alıntı: DiabloXT

quote:

superpi ve cpuz
    everest

evde internet bağlantım yok elimde sadece bu var umarım yeterli olur
    haa referans göstereyim trooper27 ok?
    kanıt no 1 :)

• quote:

quote:

quote:

superpi ve cpuz
    everest

evde internet bağlantım yok elimde sadece bu var umarım yeterli olur
    haa referans göstereyim trooper27 ok?
    kanıt no 1 :)

yaw sen rahat rahat bench yap işlemcinin kapsitesi belli ben suyla 2700küsür mhz yapmıştım hatta 1 ayda öyle kullanmıştım sen rahat ol

• Arkadaşlar internet bağlantısı olmayan arkadaşlar,cpu-z ile .cvf dosyası olarak kayıt edip onu upload edin,ben sizin adınıza verify ederim,en uygunu o oluyor maalesef.

Bugün Verify edilmemiş işlemcileri siliyorum haberiniz olsun.
  • quote:

ers1n abi senin verdiğin linkte bi bug var gibi geldi bana.Farklı bi link varsa onu ver,veya bilgilerini doğrula.
    sen 250x11 2.21 dedin amahttp://service.futuremark.com/compare?3dm05=438442
    FSB=210 olarak görmüş.13x210 filan yapmış olabilir misin?bi de ss atsan bunun yanında çok daha iyi olcak karıştı ortalık.

Ben hıcbırzman 250 11 dedımı hatılamıorum dedıgsemde yanlıs demısımdırkı msglarıma baktım yok ole bır mesajım fsbm 210 cıvarıydı bırdaha lınk veya ss veremem cunku yok ole bısey ınanmıyorsan sılebılırsın benı lıstenden sonucta bu senın topicin cunku ben artık bu topice inanmıyorum.

quote:

Orijinalinden alıntı: Babudil

ben yerimden memnunum

Geldigimden beri su foruma bi gecemedim seni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ers1n -- 24 Ağustos 2005, 19:12:39 >

• quote:

Orijinalinden alıntı: ers1n

Ben hıcbırzman 250 11 dedımı hatılamıorum dedıgsemde yanlıs demısımdırkı msglarıma baktım yok ole bır mesajım fsbm 210 cıvarıydı bırdaha lınk veya ss veremem cunku yok ole bısey ınanmıyorsan sılebılırsın benı lıstenden sonucta bu senın topicin cunku ben artık bu topice inanmıyorum.

Abi yanlış yazdıysam özür dilerim ama ben senin işlemciyi çarpanı kilitli 2500+ olarak biliyordum ve ayrıca senin AN7 ile 250fsb gördüğünü duymuştum.Neyse sorun değil düzeltirim.Sonuçta hız doğru geri kalan sadece ayrıntı.

Bu topice inanmamanız için bi neden kalmadı çünkü validate edilmemiş,orb linki verilmemiş tüm işlemcileri sildim.Artık inanılmıycak birşey yok.Nickler de belli zaten.
    Öyle deme abi ağlarım bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 24 Ağustos 2005, 19:23:36 >

• Aman aman ben lafımı geri aldım :) sen aglama bu arada yeni calısmalarım olucak gıbı gaza geldim ama iş guc var bakıcaz artık.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ers1n

Aman aman ben lafımı geri aldım :) sen aglama bu arada yeni calısmalarım olucak gıbı gaza geldim ama iş guc var bakıcaz artık.

Valla bekliyorum abi yani ilk 3 kişinin iyi bi kapışması lazım bence.Hem kendi sınırlarınızı da aşmış olursunuz.

Edit:
    Bu arada Dartagnan senin skorunu silmek zorundayım çünkü verdiğin 2 linkte de sana ait olduğuna dair hiçbirşey yazmıyor.Biliyorsun artık her linki kabul etmiyoruz.biraz uğarşlı oldu ama mümkünse Sana ait olduğunu kanıtla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 24 Ağustos 2005, 20:12:45 >

• vallahi 4 olmuşum bir anda kışa doğru biraz daha kasıp def. ve hava ile neler yapabilirim bir bakacam askerlik öncesi bakalım neler olacak herkese kolay gelsin
  • quote:

Arkadaşlar internet bağlantısı olmayan arkadaşlar,cpu-z ile .cvf dosyası olarak kayıt edip onu upload edin,ben sizin adınıza verify ederim,en uygunu o oluyor maalesef.

Bugün Verify edilmemiş işlemcileri siliyorum haberiniz olsun.

diabloxt benim soğutma hava.ben 2712mhz i kışın yaptım.izmirdeyim.evimde klimada yok.şu an tekrar o skoru bu şartlarda yapma ihtimalim yok.ama kışın 2712mhz nin üstünü yapıcam.neyse topic böle daha gerçekçi olmuş.senden de daha yüksek mhz ler bekliyorum.an7+2500ünü bi göster artık.

• quote:

Orijinalinden alıntı: @Dayi

diabloxt benim soğutma hava.ben 2712mhz i kışın yaptım.izmirdeyim.evimde klimada yok.şu an tekrar o skoru bu şartlarda yapma ihtimalim yok.ama kışın 2712mhz nin üstünü yapıcam.neyse topic böle daha gerçekçi olmuş.senden de daha yüksek mhz ler bekliyorum.an7+2500ünü bi göster artık.

Olsun abi sonuçta ben inanıyorum ama düzenli olması için bu şart idi.
    Benim AN7 coşamaz çünkü babam soğutmayı söktürdü.Şu an stock ile 47C.
    Ama benim işlemciyi FaTaLL abime götürüp NF7-S ile asılabiliriz.başka yolumuz yok zaten.

• işlemciyi buzla terlete terlete alnımızın akıyla buyrun...

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=34646

Biz rekora doyamadık siz doyun.
  • Pardon bi rekor daha...

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=34648

ÜSTELİK 10º DE STABİL DAHA NE DİYİM..

BU SEFER İNANIYOM Kİ 3.3V 3000 Mhz AÇILACAK YADA BEN BU İŞLEMCİYİ ŞAKLAYACAM...

NF7-S Rev2.0 İŞLEMCİ YAKAMIYO BİDE BÖLE KONUMU AÇSAK NE?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerstorm -- 24 Ağustos 2005, 23:40:24 >

• mobile..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaa

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.