Binbaşı
07 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 4-5 gündür telefona kısa meaj dışında hiç bir bildirim gelmiyor.

Whatsapp, mail, igaranti uyarıları vs. hiç birşey yok.

Bu sabah telefonu dfu moda alıp yeni yazılımı yükledim ama sonuç değişmedi, bildirim ayarlarında bir problem yok.

Aynı sorunu yaşayan yada çözümünü bilen var mıdır?
Merhaba arkadaşlar,
Marinanın sunmuş olduğu ücretsiz internet hizmeti tekne içerisinde yeterli verimlilikte çalışmıyor.

Wifi şifresiz gözüksede bağlandıktan sonra marinanın bize vermiş olduğu şifre ve telefon numarsını istiyor sonrasında bağlantı aktif oluyor.

Eski tip bir sistem olsaydı bir repeater koyup sorunu çözecektim ama bu konuda bilgim yok.

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bir notebook koyup ondan dağıtabilirim sanırım ama çok verimli vede pratik birşey olmaz gibi.
20 dk önce oyundan attı o zamandan beri oyuna giremiyorum, herkeste aynı sorun var mı?
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-235-50r18-antares-grip-20-vakumlu-suv-4x4-kar-lastikleri-183117329/detay/

Bu lastik nasıldır?

Aracımı yılbaşından sonra değiştireceğim ama yinede kış lastiği olmadan dolaşmak istemiyorum, yeni alacağım araç belli olmadığı içinde pahalı bir lastik almak istemiyorum.

Kullanmış lastiklere de lastikçiler 800 tl istiyorlar.

Bu ilandaki lastikler 2 yıl garantili, firma ücretsiz takıp balan ayarı yapıyor.

Sizce almalımıyım?
ip6 ios 8.0.2 kullanıyorum bazı hatalar var sizde de var mı yazarsanız sevinirim.

Telefonla konuşurken hoparlöre alıp alt menüden hesap makinesine bastığımda hesap makinesi menünün altında kalıyor menüyü aşağı çekmem gerekiyor.
Bu sabah alarm çaldığında hangi tuşa basarsam basayım kapanmadı, bir süre sonra kendiliğinden kapandı.
Her facetime aramasında karşı taraf beni ters görüyor telefonu yan tutup sonra düzeltince düzeliyor.
Whatsapp da klavyeden numara kısmına alınca mesajı gönder dediğimde klavye tekrar ilk haline dönüyordu artık kendim döndürmem gerekiyor.
Hp thin client t5520 lerde skype ı verimli bir şekilde kullanabilir miyim?

Özellikleri aşağıdaki gibi.

Hangi işlemtim sistemi olduğu önemli değil.

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/ca/en/sm/WF06b/12132708-12133552-12133552-12133552-12133560-12235654-56965411.html?dnr=1
90 lara ait olması lazım
bi rus tankı afganistanda çöllerinde işgal sırasında geziyor
müslüman asker vardı bitane namaz kılcaktı da çok kızmıştı tank komutanı sırası mı şimdi lan falan die
mürettebattan biri afgan mücahitlere esir düşüyodu sonra onların tarafa geçiyodu
sonra bir su birikintisinin yanınıda durmuş helikopterin içindeki askerler zehirli suyu içmişler öyle kalmışlardı
bir gece radarda tanka doğru bissürü bişeyin geldiğini gören komutan her yana ateş açtırmıştı da gelenlerin geyik mi çakal mı işte öyle şeyler olduğunu cesetlerinden görmüşlerdi gün ağarınca..

Bu filmin ismini arıyorum arkadaşlar.
Eski aracıma ait halen aktif bir ogs cihazım var. (aracı sattım)
Şuan kullandığım araca ait ogs yada hgs yok.(plaka değişikliği yapmaya çalıştım ancak ziraat bankası çok kalabalık telefonlada yapmadılar)
Şuan kullandığım araç benim üzerime değil yani ne vekalet var nede satış yapıldı. (Tanıdıktan parasını verip aldım)

Bugün otobana girmem gerekti, girerken ogs cihazını cama tuttum ve okumadı, çıkarken ise giriş yok yazdı ve 7.5 tl düştü. (1.5 tl düşmesi gerekiyordu sanırım)

Şimdi bu işin içinden nasıl çıkıcam ben?

Bana eğer yapılabilirse plaka değişikliği ile durumu çözmek mantıklı geliyor ancak ziraat bankasının ne yapacağı yada yapmayacağı belli değil.

Araca hgs alsam birşey farketmeyecek çünkü sitesinden hangi şeritten geçiş yaptıysa o etiketten almanız gerekir yoksa ceza düşmez yazıyor.

Ogs artık satılmıyor sanıyorum yanlış mı biliyorum?

Başına böyle birşey gelen var mı?
SGPT113TR/S model sony tabletim var ekranı kırıldı ancak ne yurt dışında nede yurt içinde ekran bulamadım.

Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?
Başlıktaki gibi arkadaşlar.

Her iki araçta aynı rakama geliyor.
Her iki araçta yakın arkadaşımda.

Her iki araçtada ufak tefek boya var önemli bir kaza yok.

Ford 45.000 km
Caddy 94.000 km

Ford zaten en dolu modeli her türlü sensör vs. var.

Caddy de double din teyp-navigasyon , deri koltuk, krom kaplamalar var. Ayrıca caddy otomatik vites.

Sizin tercihiniz ne olur?
Hakkında
İlgi Alanları: Yüzme-Model Arablar-Sinema-vs. vs.
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
TV
TV
Tablet
New iPad
Notebook
HP
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.817
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.861
Konularının görüntülenme sayısı: 253.838 (Bu ay: 242)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Yönetim
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.