Şimdi Ara

SMİLE ADSL VEREM ETTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2 gündür internet yok arıza için 08502660266 nolu telefonu arıyorum 30-40 dakka bekleleme rağmen tüm müşteri temsilcileri başka müşterilere hizmet veriyormuş, 3 - 4 kez aradım her defasında aynı 30-40 dakka bekle boşa.. bu telefon numarası ücretlimi nekadar ücreti dakkası? başka numara yokmu bu lanet şirketin?

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: 865pe

arkadaşlar 2 gündür internet yok arıza için 08502660266 nolu telefonu arıyorum 30-40 dakka bekleleme rağmen tüm müşteri temsilcileri başka müşterilere hizmet veriyormuş, 3 - 4 kez aradım her defasında aynı 30-40 dakka bekle boşa.. bu telefon numarası ücretlimi nekadar ücreti dakkası? başka numara yokmu bu lanet şirketin?

aynen kardeş bendede yok net illallah ettim artık smileadslden bakmıyorlar telefonlara böyle giderse kapatıcam artık.
  • bende de yok dün akşam saat 23:00 den beri, müşteri hizmetleri göçmüş durumda bi milyon kez aradım ama 10 dk bekletip hattan düşürüyolar. 2 kez şikayet maili attım cevap gelmedi. Genel bir sorun mu acaba? muhattap bulamıyoruz burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: salsakingss

bende de yok dün akşam saat 23:00 den beri, müşteri hizmetleri göçmüş durumda bi milyon kez aradım ama 10 dk bekletip hattan düşürüyolar. 2 kez şikayet maili attım cevap gelmedi. Genel bir sorun mu acaba? muhattap bulamıyoruz burda

bendede o saat civarında kesildi hala yok genel bi problem olabilir ama hizmet kaliteleri çok kötü bari bi bilgilendirme yapsalar hiç uğraştırmazlar milleti bekleriz soru n düzelene kadar..
  • 22 ağustosta taahüt bitiyor..16 ağustosta iptal dilekçemi yolladım..kimse bulaşmasın bu firmaya..iki hafta internetim olmadığı oldu birşeyle ilgilenmediklerinden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: faty52

quote:

Orijinalden alıntı: salsakingss

bende de yok dün akşam saat 23:00 den beri, müşteri hizmetleri göçmüş durumda bi milyon kez aradım ama 10 dk bekletip hattan düşürüyolar. 2 kez şikayet maili attım cevap gelmedi. Genel bir sorun mu acaba? muhattap bulamıyoruz burda

bendede o saat civarında kesildi hala yok genel bi problem olabilir ama hizmet kaliteleri çok kötü bari bi bilgilendirme yapsalar hiç uğraştırmazlar milleti bekleriz soru n düzelene kadar..

yakşaık 21 saattir internet yok teknik ekibe arıza kaydı birdirmişler başka açıklama da yok :( cepten fatura çok gelmez umarım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

22 ağustosta taahüt bitiyor..16 ağustosta iptal dilekçemi yolladım..kimse bulaşmasın bu firmaya..iki hafta internetim olmadığı oldu birşeyle ilgilenmediklerinden..

Yaklaşık 3 yıldır kullanmakta olduüğum,ve hiç bir zaman rahatsız etmek istemediğim sevgili SMILE ADSL numarasını,hasbelkadar 2 veya 3 defa aradım,ve herseferinde bina içi tesisatınıza baktırın gibi aynı cevabı veren müşteri hizmetlerini burdan kutlamak isterim.Kasım ayı içersinde bir dost kampanyası adı altında abone kazandırmış olduğum halde bu hakkımın üstüne tam 9 aydır yatan müşteri hizmetlerini tebrik ederim.1 TEMMUZ tarihinden beri aboneliğimi iptal ettirmek istememe rağmen ,her aramamda ( ki tam 47 günde 40 sefer aramış olmama ve müşteri temsilciliğinde çalışan bütün herkes le tanışmışımdır artık ) garip garip bahaneler uyduran ve tam 47 gündür işleminizi hızlandırmak için not alıyorum diyen,ve şimdiye kadfar beni arayamayan ama 47 gündür 2 defA FATura zamanı gelen ve bunu pişkinlikle yansıtan,14.08.2012 tarihinde sistemlerinde kayıtlı cep telefon numaramı tekrar güncelleyen ve cep telefonunuz yeni güncellenmiş ve yeni bir iptal talebi oluşturulduğundan en geç 72 saatte size dönülecektir diyen ,hatta yazılı dilekçemin ellerine ulaştığına dair belge elimde olmasına rağmen, kendi kafalarından 27.07.2012 de güya onları arayıp aboneliğimi devam ettirmek istediğime dair kayıt olduğunu iddia eden ve en son bugün tam 3 defa aramama rağmen şu saat olmasına rağmen halllaaaaa bana ulaşamayan SMILE ADSL yi tebrik eder,bu şirkete abone olmak isteyen arkadaşları bu kararlarını bir kez daha GÖZDEN GEÇİRMELERİ temennileriyle herkese iyi bayramlar......ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN SENİ SMİLE ADSL

İnşallah hemen iptal ederler....

• Smilede olanların hepsindemi internet yok.
    ayrıca bugun net bendede cok yavastı..modemden kontrol ettigimde..0.3 mb internet vardı gozukuyordu. 3 yapacaklarına eksik sıfıra bastılar dusunup bende aradım ama nafile. 4 senedir memnundum aslında. neyse onumuzdeki ay superonlinede olacam nasılsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: havsu

Smilede olanların hepsindemi internet yok.
    ayrıca bugun net bendede cok yavastı..modemden kontrol ettigimde..0.3 mb internet vardı gozukuyordu. 3 yapacaklarına eksik sıfıra bastılar dusunup bende aradım ama nafile. 4 senedir memnundum aslında. neyse onumuzdeki ay superonlinede olacam nasılsa.

Arkadaşlar forumda garip işler dönüyor.. herkes smileden şikayetçi ama ''smile mi bidi adsl mi'' gibi başlıuklar altında herkes smile yi övüyor sanırım kendi adamları bu forumlarda geziniyor çok ilgimi çekti
  • benim de 24 saati geçti internet hala yok. müşteri hizmetlerinden teknik desteğe bir türlü ulaşamadım.

Şöyle bir çözüm buldum; teknik e değilde abone işlemlerine bağlandım ve sorunumu ısrarla belirttim ve arıza kaydı bıraktım.

Şu anda bu mesajı dandik dediğim SE W200 den binbir eziyetle yazmaktayım.

• Bende net varda 1mbps zor alıyorm 1.5 aydır böyle geceleri düzeliyor sabahları gidiyor pingde yüksek smile adsl kullanan başka tanıdıklarımdada aynı sorun var smile sisteminde bir sorun var galiba bu sıralar 1 ay önce üyeliğimi iptal etirmek istediğimi söyledim daha iptal edemedim her aradıklarında teknik ekibe son kez aktaralım konuyu eğer çözemezlerse biz sizi arayıp bilgi vericez ona göre iptal edersiniz diyorlar kapıyorlar bidahada aramıyorlar.Biran önce şu smileden kurtulup ttnete geçmek istiyorum
  • bendede sorun var arkadasimda smile kullaniyor ondada sorun var komsumda ttnet var sorunsuz giriyor.bugun 20 dk bekledikden sonra musteri hizmetlerine ulastim.biseyler yapti internet geldi ama bu aksam yine gitti net suan komsunun internetinden yaziyorum rezillik ya birde dun oss sonuclari aciklandi millet ne eziyet cekmisitir sozlesmem bitio buyuk ihtinal su musteri hizmetlerine ulasamama durumundan dolayi ttnete gecicem

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

bendede sorun var arkadasimda smile kullaniyor ondada sorun var komsumda ttnet var sorunsuz giriyor.bugun 20 dk bekledikden sonra musteri hizmetlerine ulastim.biseyler yapti internet geldi ama bu aksam yine gitti net suan komsunun internetinden yaziyorum rezillik ya birde dun oss sonuclari aciklandi millet ne eziyet cekmisitir sozlesmem bitio buyuk ihtinal su musteri hizmetlerine ulasamama durumundan dolayi ttnete gecicem

Superonline da adsl çıakrtmış galiba, nasıldır ki?

Bu arada sabah gelmiş internetim. Tahminim; 3mb e düşürürken komple şalteri indirdiler
  • iptal etmek isteyip başka sağlayıcıya geçmek isteyenler

atıyorum biriadsl i arayın adsl hattımı taşımak istiyorum deyin (taahhütünüz yoksa tabi)

hiç smile adsl ile muhattap olmadan internetinizi taşırsınız

direk adsl hattınızı kapatmak istiyorsanız

https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

buraya üye olup şikayetinizi belirtin muhtemelen iptal işlemi hızlanacaktır
  • Smile adsl hızları normale döndürmüş anlaşılan. Ancak kotayı geçmeme rağmen 0.3 mb ten 3 mb e çıkaracaklarına 8 mb yapmışlar yeniden.

Oturup akşama kadar birisi elle ayar mı veriyor hızlara acaba nedir bu.

Birde kotayı aşanları müşteri temsilcilerine bağlamamalarıda ayrı bir dert herseferinde başkasının hattı üzerinden bağlanıyorum adamlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

iptal etmek isteyip başka sağlayıcıya geçmek isteyenler

atıyorum biriadsl i arayın adsl hattımı taşımak istiyorum deyin (taahhütünüz yoksa tabi)

hocam böyle birşey oluyomu ilk kez duydum eğer olursa çok iyiymiş ben ttnete geçmek istiyorum smile abonelik iptalini onlar yürütürmü taahhütüm falanda yok

• şu başlığı görünce yemin ederim içim bi ferhaldı en azından sorun bende değilmiş.yahu dün gece 2 sularında net gidip gelmeye başladı bir süre sonra tamamen koptu.ulaşmanız için 10dk beklemeniz gereken teknik serviste sağolsun çok bilgililermiş sorunun bende olduğunu söylediler.bunun üzerine 2.5 saat başka modem takıp ayarları resledim sonra asıl ayarları unuttum anlıycağınız tam bi facia oldu 2.5 saatimi boş bir işe harcadım.üstüne az daha yeni bi kablosuz modem alıyordum neyseki bayram diye baktığım yer kapalıymış.

neyse şimdi öğrenmiş oldukki dünden beri yaşanan sorun smile'dan kaynaklı genel sorunmuş.umarım biran önce düzeltirlerde rahat rahat gireriz tekrar çok ping var yahu.

@faty52
    hocam isp geçiş formu var bunu hepsi kullanıyormu bilmiyorum ama smile kullanıyordu eğer tahhütünüz yoksa ekstra bir ücret ödemeden size verilen bu formu doldurarak geçişiniz sağlanır.ben böyle geçmedim smile'a ama bana anlatılan buydu.bence bu işin en güzel yanı üstteki arkadaşın dediği gibi adamlarla muhattab olmana gerek kalmıyor gerçekten yıpratıyorlar adamı çünkü.internetim hallolana kadar 10 gün geçmişti oysa 5 güne'de çok rahat hallolurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VROOOM -- 19 Ağustos 2012; 22:40:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: faty52

quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

iptal etmek isteyip başka sağlayıcıya geçmek isteyenler

hocam böyle birşey oluyomu ilk kez duydum eğer olursa çok iyiymiş ben ttnete geçmek istiyorum smile abonelik iptalini onlar yürütürmü taahhütüm falanda yok

hocam ben ttnet den biriadsl e aynı bu şekilde geçtim.

TTNET ile hiç uğraşmadım. Cep telefonu numaranı taşıma gibi birşey.

TTNET'de de aynı şekilde arayıp adsl hattını taşıyabilirsin

444 0 375 i ararsan muhtemelen sana yardımcı olur sana TTNET müşteri hizmetleri

ama ben biriadsl i öneririm daha ucuz paketleri TTNET'den

• yine kopmalar başladı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.