Şimdi Ara

Tv siz kablonet istiyorum ama kablonet tvnin biri iptal dedi ne yapmaliyim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba evime kablo net almak istiyorum ama tv istemiyorum. 2 adet tv iki farkli odada çalışmakta kablonetten gelenler biri iptal olur dediler. Sitede oturuyorum.sizce ne yapmaliyim. dairenin kablo giriş kutusu resimdeki gibi...
    simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2898084/0d1f3765-5ca3-42dc-8db3-4059bf800486.jpeg[/simage]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kablo net alıp kablo tv almadığında sen zararlı çıkarsın çünkü sadece net paketler daha pahalıya geliyor zaten 15 tl mi neydi kablo tv yi 2 ayrı odayada bölebiliyorsun gelen arkadaşlar uğraşmak istememiştir çoğaltıcı takıp diğer odaya kablo çek falan kasmamışlardır. ayrıca kablo tv internetten daha mantıklı tüm belgesel kanalları mevcut pazarlık yap üst paket seç iki oda iste birini normal paket yap daha az öde
  • Ben sadece internet istiyorum. Bu bağlantılarla mümkün degilmi. Kablo cekelim felan demediler. Tvlerden biri iptal olur dediler. Bende biliyorum sadece internetin daha pahali oldugunu ama oyle olmak zorunda. Yurt disi kanalllar lazim. Kablo nettede yok. Tek i terbet onuda veremiyo diyorlar napcam bilmiyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım yukarı iki kablo geliyo birini iptal edip bağlarız dediler internet için.aslında olması gereken binanın altına turksat ana dağıtıcı getirilip yapılabilir lakin bir kişi için hayatta getirip bağlamazlar bi kere internet için diğer platformlara başvur turksat sistem hazır değilse bağlantı yapmıyor genelde doğrudur başımıza geldi kavga dövüş yaptırmıştım diğer yabancı kanal konusu ise next uydu sistemleri resmi bayisi bulup hangi kanalı istiyorsun söylüyorsun sana dünyadaki tüm kanalları bağlıyorlar çanak anten yerim yok bina yönetimi izin vermiyor dersen onlar farklı konular
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.