Şimdi Ara

Smile adsl tarife değişikliği ücreti 52 TL alıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
8.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1024/256 smile adsl 16 aylık limitli internet fiyatına limitsiz kampanyası 9 ay kullandım 9ay boyunca yasadıgım sorunlar aralıklı baglantımın gidip gelmesi sayfaların gec acılması derken 49 ytl ödüyecegim son 6 ay basladı neti 1mb /8 mb eko limitsizse gectim gecmez olsaydım 49 tl 8mb ekolimitsiz net 1mb kapatma ücreti 3tl toplam 52 tl aylık odüyecektim defalarca müsteri hizmetlirine söyledim aylık ücret nekadar ödüyecegim diye 52tl ödüyecegimi söyledi ve onay verdim fatura 97.56tl geldi sok oldum

müsteri hizmetlerini aradım
    52 tl olan faturam neden 97.56tl dıye sordum 1mb /8mb gecis ucreti 1 kere mahsus 52 tl gecis ücreti aldıklarını ve faturuma eklendigini soyledi müsteri hizmetlerine gecis ucretlimi diye sordugumda bana hayır extra ucret yoktur dediniz ve ben onay verdım müsteri hizmetlerine konusma kayıtlarını dinleyin dedim tamam dedi beni en kısa zamanda arıyacakalarını söyledi talofunu kapadım 15 dakıka sonra telofon arıyan smıle adsl müsteri hizmetleri bana 52 tl olan gecis ücretin söylendigini ve benim buna onay verdigimi söyledi

smile adsl artık kullanmak ıstemiyorum bu olaydan sonra
    onay vermedigim bir seyin parasını ödüyecegim 50 tl icin mahkeme ugrasmak ıstemiyorum en kısa zamanda smile adsl kurtulmak istiyorum

9 aylık 45 tl olan netin farkı 19x9 171 tl yapıyor bu farkı verip neti kapatmayı dusunuyorum
    biri biri adsl 4 mb neti 32 tl 2yılık tahut le veriyor sizce nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@ptan41 -- 23 Ekim 2009; 10:21:39 >

• Kampanyada belirtilen fiyatlar; Bonus özelliği taşıyan kredi kartları ile yapılan satışlarda 4 ay, diğer kredi kartları ile yapılan satışlarda 3 ay, kredi kartı dışındaki diğer ödeme yöntemleriyle yapılan satışlarda 2 ay boyunca uygulanacaktır. (Biri Adsl)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

1024/256 smile adsl 16 aylık limitli internet fiyatına limitsiz kampanyası 9 ay kullandım 9ay boyunca yasadıgım sorunlar aralıklı baglantımın gidip gelmesi sayfaların gec acılması derken 49 ytl ödüyecegim son 6 ay basladı neti 1mb /8 mb eko limitsizse gectim gecmez olsaydım 49 tl 8mb ekolimitsiz net 1mb kapatma ücreti 3tl toplam 52 tl aylık odüyecektim defalarca müsteri hizmetlirine söyledim aylık ücret nekadar ödüyecegim diye 52tl ödüyecegimi söyledi ve onay verdim fatura 97.56tl geldi sok oldum

52 tl olan faturam neden 97.56tl dıye sordum bana 1mb /8mb gecis ucreti 1 kere mahsus 52 tl gecis ücreti aldıklarını ve faturuma eklendigini soyledi müsteri hizmetlerine gecis ucretlimi diye sordugumda bana hayır extra ucret yoktur dediniz ve ben onay verdım dedim müsteri hizmetlerine konusma kayıtlarını dinleyin dedim tamam dedi beni en kısa zamanda arıyacakalarını söyledi talofunu kapadım 15 dakıka sonra telofon arıyan smıle adsl müsteri hizmetleri bana 52 tl olan gecis ücretin söylendigini ve benim buna onay verdigimi söyledi

onay vermedigim bir seyin parasını ödüyecegim 50 tl icin mahkeme ugrasmak ıstemiyorum en kısa zamanda smile adsl kurtulmak istiyorum

9 aylık 45 tl olan netin farkı 19x9 171 tl yapıyor bu farkı verip neti kapatmayı dusunuyorum

geçmiş olsun öncelikle..

bu geçiş konusunda smile da tam bir muamma söz konusu.. bir ara sordum almıyoruz dediler. başka gün tekrar aradım aldıklarını söylediler.. bende vazgeçtim.

taahhüt sonuna kadar böyle devam edeceğim. ondan sonra değişklik yaptığımda ummadığım birşey çıkarsa karşıma anında kapatırım. ama şimdi değil. smile a verecek fazla bir kuruş bile param yok.

bence acele karar verme. 171 lira az para değil.

düşün nefret ettiğin bir firmaya havadan 171 lira vereceksin.

şahsi fikrim taahhüdün bitsin öyle kapa..

• ben 1mbit'den 8mbite geçerken 5tl geçiş ücreti aldılar sonra hızım 512ye düşünce aradım tekrar 1mbite geçmek istiyorum dedim bu sefer 10tl geçiş ücreti var dediler tamam dedim üstünden 2 fatura geçti ama 1mbite geçişteki 10tl faturama yansımadı. ayrıca bazı kişiler sorun yaşarken bazıları da çok memnun smiladsl'den bu bütün firmalarda böyle nedense herkese dört dörtlük hizmet veremiyorlar mesela ben smileadsl'den çok memnunum neden mi 2 ay önce 1mbite geçtim hızım 1 hafta boyunca 1 mbit'di sonra birden bağlantım koptu tekrar bağlandığımda baktım ki download hızım yükselmiş o günden beri 45tl ödüyorum ama sınırsız 8mbit kullanıyorum
  • quote:

xweser
    geçmiş olsun öncelikle..

bu geçiş konusunda smile da tam bir muamma söz konusu.. bir ara sordum almıyoruz dediler. başka gün tekrar aradım aldıklarını söylediler.. bende vazgeçtim.

taahhüt sonuna kadar böyle devam edeceğim. ondan sonra değişklik yaptığımda ummadığım birşey çıkarsa karşıma anında kapatırım. ama şimdi değil. smile a verecek fazla bir kuruş bile param yok.

bence acele karar verme. 171 lira az para değil.

düşün nefret ettiğin bir firmaya havadan 171 lira vereceksin.

şahsi fikrim taahhüdün bitsin öyle kapa..

sagol arkdasım
    bügün üc kez daha aradım web üzerinden online gorustum bakalım artık arıyacaklarmıs
    171 tl verip kapattırcaktım (biri adsl) 2 yıllık taahhüdü 4 mb neti 32 tl verseydi veya baska bır operator olsa hıc düsünmeden gecerdim

kredi kartı ile 3 ve 4 ay indrimli veriyormus o yüzden vazgectim 171 tl + bu aylık fatura 97 tl toplam 268 tl az para degi dogru söylüyorsun 6 ay kaldı taahhüdün bitimine devam edecegim artık

8 mb neti 1 mb nete tekrar döndügümde bonus kazanıyomusum 10 tl 15 tl indirim fakat herzaman olmuyormus tekrar tarife degisikligi ücreti olabilir olmayabilirmiş gecicegim gün müsteri hizmetlerini arıyacam 15gb kota hic cekilmez denemek icin 1 ay kullanayım dedim teski gecmez olsaydım

• web üzerinden 5 inci görüsmemde sonunda smile adsl fatura bölümden musterı hizmetleri bügün aradı ses kaydımı dinlemisler bana 52 tl gecis ücreti bilgisi bana söylenmedigi ve onay vermedigim dogrulandı ve faturamı yeniden düzenliyecekler

normalde 52 tl gecis ücreti alıyorlar bana söylenmedigi icin bende onay vermedıgım ıcın 52 tl fark almıyacaklar tarife degisikligi yaparken mutlaka bır kac kez sorunuz ucret varmı dıye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@ptan41 -- 22 Ekim 2009; 21:45:02 >
  • o zaman şansınıza ne çıkarsa muhabbeti var yani
  • quote:

web üzerinden 5 inci görüsmemde sonunda smile adsl fatura bölümden musterı hizmetleri bügün aradı ses kaydımı dinlemisler bana 52 tl gecis ücreti bilgisi bana söylenmedigi ve onay vermedigim dogrulandı ve faturamı yeniden düzenliyecekler

normalde 52 tl gecis ücreti alıyorlar bana söylenmedigi icin bende onay vermedıgım ıcın 52 tl fark almıyacaklar tarife degisikligi yaparken mutlaka bır kac kez sorunuz ucret varmı dıye

sorununuzu çözdüğünüze sevindim bende 1 yıdır smile kullanıyorum henüz sorun yaşamadım
  • geçmiş olsun dostum.. bende tarife değişikliği yapcağım.. önceden bilgilendirdiğin cok sağol..
  • bende geçiş yapıcam yazılanları okuduktan sonra korktum,mğsteri hizmetlerini aradım geçiş ücretinden bahsetmedi.sonradan faturama yansırsa uğraş dur işin yoksa
  • Arkadaşlar geçiş yaptığınızda, kiminle ve hangi tarihte konuştuğunuzu bir yere yazın..

Yarın öbrgün farklı bir fiyat gelirse söylersiniz önceden böyle birşey denmediğini. Kişinin isminide verirsiniz..

Yaptıklarını paşa paşa düzeltirler..

Telefonda ne söylendiyse odur.
  • merhaba arkadaşlar bende temmuz ayında 2 gb sınırlı ilk 2 ay üçretsiz kampanyasını aldım konuştuğumda herşey dail 26 liraydı aylık fakat bana aylık 33 lira fatura gelmeye başladı 7 lirada kdv varmş yani yazılan fiyatlar kdv hariç olan fiyatlar haberiniz olsun . yani sınırsız kullanmak daha iyi :D fakat şimdide o tarife değişikliği fiyatı yüzünden değiştiremiyorum. Bu yüzden arkadaşlar bi kampanyaya girerken iyi düşünün :)
  • kesinlikle katılıyorum bende bundan sonra smile adsl ile konuşurken ses kayıtlarını alacam.güvenim sıfırın altına düştü.benzer olayları bende yaşadım.
  • Yuh Ya 52 Lira Ne Demek
  • smile bu ne yapsa yeridir. Bende kullanıyorum, ilerde benimde başıma böyle işler gelmez umarım
  • quote:

1024/256 smile adsl 16 aylık limitli internet fiyatına limitsiz kampanyası 9 ay kullandım 9ay boyunca yasadıgım sorunlar aralıklı baglantımın gidip gelmesi sayfaların gec acılması derken 49 ytl ödüyecegim son 6 ay basladı neti 1mb /8 mb eko limitsizse gectim gecmez olsaydım 49 tl 8mb ekolimitsiz net 1mb kapatma ücreti 3tl toplam 52 tl aylık odüyecektim defalarca müsteri hizmetlirine söyledim aylık ücret nekadar ödüyecegim diye 52tl ödüyecegimi söyledi ve onay verdim fatura 97.56tl geldi sok oldum

52 tl olan faturam neden 97.56tl dıye sordum 1mb /8mb gecis ucreti 1 kere mahsus 52 tl gecis ücreti aldıklarını ve faturuma eklendigini soyledi müsteri hizmetlerine gecis ucretlimi diye sordugumda bana hayır extra ucret yoktur dediniz ve ben onay verdım müsteri hizmetlerine konusma kayıtlarını dinleyin dedim tamam dedi beni en kısa zamanda arıyacakalarını söyledi talofunu kapadım 15 dakıka sonra telofon arıyan smıle adsl müsteri hizmetleri bana 52 tl olan gecis ücretin söylendigini ve benim buna onay verdigimi söyledi

Aynı tarife ve aynı hamleleri yapmışız.Bende de 67 tl geçiş ücreti istediler.Sözleşmeyi iptal edersem ne kadar öderim dedim 200 tl dedi bayan.Öyle kalakaldım.Sözleşmenin bitmesini bekleyeceğim.Haybeden para vermeye niyetim yok.Şimdiye kadar idare ettim.Biraz daha katlanırım.Zaten 4 ay kaldı sözleşmenin bitmesine.İşin ilginci netteki sayfalarında geçiş ücreti alınır diye bir ibarede yok.Güzel güzel yazmış aylık ödemeler yeni tarife üzerinden ücretlendirilir diye ama geçiş ücreti denen bişi yok.
    Şikayet edeceksin.Ama nereye edeceksin o da ayrı bir konu..

• bendende 54 tl istediler mahkemeye veririm sizi dedim ben böyle bişeye onay vermedim dedim ertesi gün benim 54 tlyi iptal ettiler.
  • Geçenlerde tarifemi 8 mb ye kadar limitsiz tarifesine geçrmek için smile adslyi aradım. 16 aylık 1 mb limitsiz taahhütümün son 4 ayı içerisindeyim.

Yani fatura olarak 45.3 tl ödüyorum. Hattımı 8 mb ye çıkarmak istediğimde 124 tl ödemem gerektiğini fakat 2 mb limitsize geçersem herhangi bir ücret almayacaklarını söylediler.

Bende bunun mantıksız olduğunu 8 mb ye çıkardığımda da üst pakete geçmiş olacağımı ve neden ek ücret ödemem gerektiğini sordum. Tabiki telefondaki bayan mantıklı bir açıklama yapamadı.

Fakat 2 yıllık yeni bir taahhüt verirsem geçişi ücretsiz yapabileceğini söyledi. Tabi bende ilgilenmediğimi söyleyip telefonu kapattım. Gördüğünüz gibi yaptıkları işte herhangi bir mantıkları yok.
  • 52 Tl'de az değil be
  • daha bügün aradım 4mb sınırsızdan 8mb sınırsıza geçmek istediğimi söyledim 111 tl ücret istediler neymiş yararlandığınız kampanyada böyleymiş bu kadar saçma bişe olamaz.bügün itibariyle zaten normal ücret ödeyecem kadın yine anlamıyor.bu farklar neden web sayfanızdaki ilgili kampanyanın açıklama kısmında yazmıyor diyorum orada yazmıyor sistemde yazıyor diyorr.buradan kocaman

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.