Şimdi Ara

Smile adsl tarife değişikliği ücreti 52 TL alıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
53
Cevap
1
Favori
8.302
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom Altyapısı Kullanan Sağlayıcılar >> Smile adsl tarife değişikliği ücreti 52 TL alıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    79 Mesaj
    başka böyle bir durumda kalan var mı acaba? Bende geçmek istiyorum ama yukarıdaki yazılanlar korkuttu beni biraz.. sakata gelmeyelim
    |
    |

Orijinalden alıntı: İntel35

daha bügün aradım 4mb sınırsızdan 8mb sınırsıza geçmek istediğimi söyledim 111 tl ücret istediler neymiş yararlandığınız kampanyada böyleymiş bu kadar saçma bişe olamaz.bügün itibariyle zaten normal ücret ödeyecem kadın yine anlamıyor.bu farklar neden web sayfanızdaki ilgili kampanyanın açıklama kısmında yazmıyor diyorum orada yazmıyor sistemde yazıyor diyorr.buradan kocaman

bende geçen 1 mbit sınırsızdan 8 mbite kadar sınırsız tarifesine geçmek için aradım. benden 10 lira gibi bir ücret istediler ki onu da kabul etmedim.

galiba ay sonu ya da ay başı geçmek en hesaplısı oluyor.
    |
    |

• Binbaşı
    1628 Mesaj
    ben az önce geçtim beyler 17 tl geçiş ücreti ödedim
    |
    |
    Bende 16 ay taahhütlü internetini taşı kampanyasından yararlanıyorum. Son 3 ayım kaldı 16 ayın dolmasına. 8 mbit internete geçmek istiyorum bir arıyorum 62 tl bir arıyorum 10 tl istiyorlar. Acaba geçsemmi geçmesemmi bilemedim*
    |
    |
    Arkaşlar 10 dakika önce geçişimi gerçekleştirdim. Üzerine basa basa 49 tl aylık ücret haricinde bir ücret ödemem gerekiyormu dedim. Hayır dedi. Görevlinin adını arama saatimi ve günümü not ettim. Eğer 49 tl haricinde mart ayı faturamda bir fark oluşursa itiraz edeceğim dedim. Tabi dedi. Konuştuklarımız kayıt altındadır dedi. Şu anda hızım gayet iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanbo -- 5 Mart 2010; 15:54:47 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: hasanbo

Arkaşlar 10 dakika önce geçişimi gerçekleştirdim. Üzerine basa basa 49 tl aylık ücret haricinde bir ücret ödemem gerekiyormu dedim. Hayır dedi. Görevlinin adını arama saatimi ve günümü not ettim. Eğer 49 tl haricinde mart ayı faturamda bir fark oluşursa itiraz edeceğim dedim. Tabi dedi. Konuştuklarımız kayıt altındadır dedi. Şu anda hızım gayet iyi

aynı la Dediklerinin aynısını bende söyledim banada hayır yok dedi iyi bakalım geçelim dedim. Hızım senin hız ile aynı 7 Mb'lerde
    |
    |

• Yarbay
    4311 Mesaj
    arkadaşlar 1mbit limitsiz tarifedeyim. ağustos 2007 den beri üyeyim. 2 yıllık taahhüt sürem bitince eylül 2009 tarihinde yıllık paket e abone oldum. yine 1 mbit limitsiz kullanıyorum.

az önce müşteri hizmetlerini aradım.

tarifemde hız artışına gidersem herhangi bir tarife değişim ücreti ödeyip ödemeyeceğimi sordum. kesinlikle bir ücret ödemeyeceksiniz dedi.

peki olur ya 1 ay sonra veya 2 ay sonra 1mbit limitsiz e geri dönmek istersem ne olacak dedim. onun için kesin bir şey diyemem dedi. biraz hatta bekletti. kime ne danıştı bilmiyorum çünkü kesin bir cevap almak istiyorum dedim. döndü ve bana dedi ki evet kesin bir şey diyemem bunun için.. peki yetkili biriyle görüşmem mümkün mü dedim. görüşsenizde benim söylediklerimden farklı bir şey söylemeyecektir size dedi :)

yani ben tarifemin hızını arttıracam eyvallah herhangi bir ücret ödemeyeceğim.. ama düşürmek istersem bir ücret faturama yansır mı yansımaz mı onu bilemiycez . bu bilgiyi de hiç bir smile adsl çalışanı bana veremiycek var mı böyle bir uygulama be :))))

bu konu hakkında kesin bir bilgi yokmuş vay anasını.. nasıl internet hizmeti sağlıyor ki bunlar.. bu ne demek kesin bir bilgi yok... siz şimdi tarifenizi hızınızı arttırın sorunsuz para almıycaz.. ha olurda hızınızı düşürürseniz hani demiştik ya kesin bilgi yok diye.. işte o zaman kanınızı emeceğiz..

olay bu anlattım rahatladım..
    |
    |
    Millenicom 100mbps (Superonline Fiber Altyapı)

• Yarbay
    7261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

quote:

Orijinalden alıntı: hasanbo

aynı la Dediklerinin aynısını bende söyledim banada hayır yok dedi iyi bakalım geçelim dedim. Hızım senin hız ile aynı 7 Mb'lerde

arkadaşlar farklı ücret gelse dahi konuşmalar kayıt altında olduğu için farkı diğer faturadan düşerler. Merak etmeyin. Ben smile adsl in müşteri hizmetlerinden çok memnunum.
    |
    |

• Yarbay
    4311 Mesaj
    muhtemelen hızınızı arttırdınız ve ücret yok dediler.

peki benim sorduğum gibi sordunuz mu ? olur da bir iki ay sonra hızımı düşürürsem bir ücret yansıyacak mı dediniz mi ?

siz hız arttırımında bir extra ücret gelirse hakkınızı ararsınız.. ama hız düşümünde gelebilecek bir ücrete hak iddia edemezsiniz çünkü yok demiyorlar :)

en azından bana yok diyemediler. var da diyemediler. ne dediklerini onlarda bilmiyor ki neyse :)
    |
    |
    Millenicom 100mbps (Superonline Fiber Altyapı)
  • Er
    11 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kankys

muhtemelen hızınızı arttırdınız ve ücret yok dediler.

peki benim sorduğum gibi sordunuz mu ? olur da bir iki ay sonra hızımı düşürürsem bir ücret yansıyacak mı dediniz mi ?

siz hız arttırımında bir extra ücret gelirse hakkınızı ararsınız.. ama hız düşümünde gelebilecek bir ücrete hak iddia edemezsiniz çünkü yok demiyorlar :)

en azından bana yok diyemediler. var da diyemediler. ne dediklerini onlarda bilmiyor ki neyse :)

Benim hızımı düşürmek gibi bir problemim olmadığı için ben sadece 8 mbite geçişte ekstra ücret olup-olmadığını sordum. Bastıra bastıra sordum. Eğer olursa hayıtlara dayanırım dedim. Görevli tabiki buyrun dedi. Bende geçtim.

Smile Adsl kullanıp 15gb kotayı aşan ama hızı düşmeyen var mı? Ttnet abonesi olan bir arkadaşım 2 aydır 35-40 gb indirme yapıyor ama hala 8 mbitte sabit hızı. Ben görevliye sorduğumda bağlı olduğunuz santralle ilgilidir dedi. Ve bu konuda inisiyatif altyapı sahibi olan TTNET tir dedi. Bu konu hakkında ne dersiniz?
    |
    |

• Teğmen
    215 Mesaj
    ben de tarife degisikligi icin basvurmustum, 1 mbit limitliden, 8mbite kadar limitli tarifesine gecmek istiyordum.
    geri aradilar tarife degisikliginde 49 lira ekstra odemeniz olacak dedi. ben de tarife degisikligini onaylamiyorum o zaman dedim.
    aksam geri aradilar, sizden almayalim o zaman gecis ucretini dediler ve gecisi yaptik.
    uzerine basa basa baska ucret odeyip odemeyecegimi sordum, yok dediler.
    bir de taahhut suremi etkileyecek mi diye sordum, ona da yok dediler.
    bakalim fatura gelince gorecegiz.
    |
    |
    11 Mesaj
    Smile Adsl 8 mbit kullanan ve 15 gb dolduğu halde hızı düşmeyen arkadaş var mı?
    |
    |
    |
    |

• Er
    11 Mesaj
    8 mbit geçtikten sonra bugün faturam geldi. Görevli bayanın söylediği gibi herhangi bir ekücret yok. Teşekkürler Smile :)))

|
    |
    |
    |
    dedıgın gıbı arakdasım hızını yukseltırsın bazısından 10 tl bazısından 50 vb uzuyor gıdıyor kafalarına gore fıyat bıcıyorlar ama hızını 1 veya 2 ay sonra dusursem ucret alıcakmısınız dedigimizde bılemıyecem o tarıhte bellı olur gıbı cevap alıyoruz :)

onumuzdeki ay smıle adsl tahut bıtıyor darısı sızın basınıza yaw dns degıstirmekten bıktım bukadar tutuk bır baglantı olmaz 8 mb baglantıyı 6 mb kullandım sureklı kopmalar sonunda 4 mb dusurduler bır kac kullanıyorum ınternette kopma yok sayfa acıcan beklıyorsun gelmesını

dnsjumper dıye program var hızlı
    dns buluyor hemen degıstırıyor oda olmasa yandık ttnet bırakıp smıle gecmıstım tnet baglantısı kullanıyorum arkadasın evınde sayfalar sıkır sıkır sımdı ıse uydu nete gecmeyı dusunuyorum

Kei$er$oZe
    15 kota oluyor ama her ay ayın 20 sıne dogru kota sınırını gecenlerın hızını 512 kb dusurmek ıcın surekli kopmalar baslıyor can sıkıcı yakalanların hızı dusuyor bazılarına sıra gelmiyor devır edıyor dıger aya
    |
    |

• Yarbay
    2997 Mesaj
    bugün smiLe iLe görüştüm.12 ayLık aboneLik sözLeşmem vardı 2gün önce bitti.(7ay indirimLi 1mb sınırsız).8mb geçmek istedim.12 ayLık aboneLik yatırdım.Aktivasyon ücreti yok ve 3 ay indirimLi kuLLanım hakkı verdiLer.Açıkçası ben inidirimden yararLanmayı bekLemiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egzersayz -- 12 Mart 2010; 15:00:17 >
    |
    |

Herkes Haddini Bilecek !
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

Kei$er$oZe
    15 kota oluyor ama her ay ayın 20 sıne dogru kota sınırını gecenlerın hızını 512 kb dusurmek ıcın surekli kopmalar baslıyor can sıkıcı yakalanların hızı dusuyor bazılarına sıra gelmiyor devır edıyor dıger aya

Smileda olayı şöyle çözdüm...8mbt hız kullananlar sakına sakın modeme reset atmasınlar..Smile o kadar teknik konularla öyle ilgilenemiyor.Mesela bizim net faturası 3 ay ödenmemiş.Normalde kesmeleri lazım ama modeme reset atmadığım için kesemedi gariplerim.Modeme ne zaman reset atsam o zaman kesildi..Elinde sonunda kesiliyor ama 10-15 güz uzatabilirsiniz bu sınırı..Ayrıca eğer dediğin gibi ayın 20 sinden sonra 512 ye düşecekse ben razıyım.Bide 4 mbt sınırsız ne kadar oluyor..
    |
    |

• Binbaşı
    1770 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

quote:

Kei$er$oZe

Smileda olayı şöyle çözdüm...8mbt hız kullananlar sakına sakın modeme reset atmasınlar..Smile o kadar teknik konularla öyle ilgilenemiyor.Mesela bizim net faturası 3 ay ödenmemiş.Normalde kesmeleri lazım ama modeme reset atmadığım için kesemedi gariplerim.Modeme ne zaman reset atsam o zaman kesildi..Elinde sonunda kesiliyor ama 10-15 güz uzatabilirsiniz bu sınırı..Ayrıca eğer dediğin gibi ayın 20 sinden sonra 512 ye düşecekse ben razıyım.Bide 4 mbt sınırsız ne kadar oluyor..

benım neti 8 mb dedıgım gıbı 4 mb dusurduler hızım dusmedı hıc 49 tl odedım 1 ay kaldı son
    senın dedıgın gıbı modem kapatmamakla olsa ıyı onlar senın yerıne modem oynuyorlar modem sınyal gıdıyor gelıyor sen nete gırıyon hop 3ve 5dakıka sonra yıne aynı otomatık sıstem hızı dusuremıyor bazen ozaman oh ıyısın dustumu allah dıyorsun 512 cok kotu ama ayın 20 sınden sonra ındırdıgın fılım leri oyunları oynarsın son 10 gunde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [email protected] -- 14 Mart 2010; 3:19:38 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 Not
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

quote:

Kei$er$oZe

benım neti 8 mb dedıgım gıbı 4 mb dusurduler hızım dusmedı hıc 49 tl odedım 1 ay kaldı son
    senın dedıgın gıbı modem kapatmamakla olsa ıyı onlar senın yerıne modem oynuyorlar modem sınyal gıdıyor gelıyor sen nete gırıyon hop 3ve 5dakıka sonra yıne aynı otomatık sıstem hızı dusuremıyor bazen ozaman oh ıyısın dustumu allah dıyorsun 512 cok kotu ama ayın 20 sınden sonra ındırdıgın fılım leri oyunları oynarsın son 10 gunde

Ayın 20 sine kadar kotaya bakmaksızın 8mbt vericeklerse razıyım.1mbtte 105 ile torrentten indiriyorum.512k ile 51-53 kb arası indiririm.O o akdar sorun olmaz.Ben tek gün pcyi açık bıraksam en az 70 gb indiririm..1mbt ile tek günlük indirme rekorum 8.4 gb..8 mbtte indirme hızım 8.5 kat artıcaktır..
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.