Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Smart IPTV uygulamasını satın alamama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
136
Cevap
7
Favori
69.066
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1347 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Televizyonda ıptv kullanmak için bildiğiniz gibi bu lanet programa ihtiyaç var çok fazla rakipleri de yok diye biliyorum mecbur kalıyoruz. Bende 1 hafta deneme sürümünden sonra bu programı satın almak istedim tv uygulaması üzerinden kart bilgilerimi girdim fakat yurt içi yurt dışı her yerden alışveriş yaptığım kartımla satın alamadım. Gerçi aldım hesabımdan parası çekildi dekont elimde fakat karşı taraf biz göremiyoruz türkiyeden alınınca bu sorun çok oluyor falan diyor. Onun üstüne web sitesinden satın almayı denedim hata verdi tekrar denedim gene hata verdi hata başına da 4 tl civarı para almışlar. Telefonla falan sormuyor sadece para kesiliyor ve bilgi geliyor o derece güvensiz bir alışveriş.

Ben bu uygulamayı kesinlikle satın almak istemiyorum varsa alternatifi bildirin onu indireyim ve sizde almayın. Karşınızdaki muhattaplarda öyle olgun kişiler falan değil destek alamıyorsunuz.

|
    |
    Intel İ9 9900K - Gigabyte Z390 Aorus Ultra - NZXT Kraken X62 - G.Skill Trident Z Rgb Led 32 gb 3866 Mhz - Gigabyte RTX 2070 Aorus - 4K Samsung UH750 U28H750U - Samsung 960 Pro 512GB 3200MB-2100MB SSD - Seagate 8TB BarraCuda Pro - Cooler Master Cosmos C700p Case - Thermaltake Riing Premium Plus 14 RGB Fan 5x - Corsair K70 RGB Rapidfire Mx Speed - Logitech G502 Mouse - Corsair Gaming MM300 Extended Mouse Pad - Corsair Gaming VOID Wireless RGB Gaming Headset - Logitech Z623 Speaker - Corsair RM1000 1000 Watt 80 PLUS Gold

• Yüzbaşı
    684 Mesaj
    OttPlayer alternatif olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz ama biraz meşakatlidir.

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Onu denedim hocam üyelik istiyor üye oldum aktivasyon maili gelmiyor o yüzden onuda kullanamadım.

OTT player için gmail hesabınız olması gerekiyor.Tekrar deneyin.

Büyük ihtimal hotmail hesabınızla denediniz.

OTTplayer ve SSıptv var.Keşke satın almadan önce araştırsaydınız.Geçmiş olsun.
    |
    |
    merhaba ücretli iptv edindim. Verilen link yardımıyla bilgisayar ve iphone dan rahatlıkla maçları takip edebiliyorum. Ancak Ott player aracılığıyla(bedava olduğu için) samsung smart tv den yayınları izlemek istiyorum. Elimdeki link sonu =mpegts ile biten bir link. Bunu m3u linki olarak OTT player a mı yüklememiz lazım. Yardımcı olursanız memnun olurum.

Orijinalden alıntı: cowcow

merhaba ücretli iptv edindim. Verilen link yardımıyla bilgisayar ve iphone dan rahatlıkla maçları takip edebiliyorum. Ancak Ott player aracılığıyla(bedava olduğu için) samsung smart tv den yayınları izlemek istiyorum. Elimdeki link sonu =mpegts ile biten bir link. Bunu m3u linki olarak OTT player a mı yüklememiz lazım. Yardımcı olursanız memnun olurum.

https://www.youtube.com/watch?v=WljvbYjLLrE

Bu videoda anlatımı var
    OTT player kayıt olurken gmail hesabı kullanınız.hotmail kabul etmiyor.şifrenizide mümkün olduğunca karışık ve zorlu yapınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 09kezman09 -- 28 Ağustos 2017; 12:41:17 >
    |
    |

• Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Ben iptv satın aldığım kişiye söyledim bana smart ip tv uygulamasını satın aldı. Hatta senin paran gitti buda benden olsun diyip benden ücretinide almadı kendi cebinden verdi.

Ott player bende yapamamıştım.

Hangi IPTV saglayicisindan yararlanıyorsunhz?
    |
    |
    |
    |

Memnunmusunuz iptv den.

Bende dusunuyorum ama maclarda vs donma olursa bosuna para vermeyeyim diyorum.

Smart tv programina ve pc deki vlc ye kurmayi dusunuyorum.

Görüntü kalitesi ful hd olan iptv varmidir arastirmadayim.

Pm atarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    JeaLeusy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

... reklam yasak diye kaldırdım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beni benimle bırak hacı -- 8 Eylül 2017; 16:23:11 >
    |
    |
    virtue28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sebebi tahmin ediyorum ki fake mac adresleri

ve çakışıyor haliyle bazıları

aynı sorun mag 250 ler de de oluyor stb emülatatöre fake mac ekleyebiliyorsunuz misal.

ayrıca smart iptv evet kullanışlı ama buffering sistemiyle çalışıyor. ss iptv daha iyi sanırım. en iyisi mkiptv diye duydum yalnız.

ben mag 256 kullandığım için pek bilgim yok tek dicem donma çok oluyor görüntü kalitesi düşük oluyor (tv philips)

Orijinalden alıntı: beni benimle bırak hacı

smart iptv de bu sorunu yaşayanlar arttı

sebebi tahmin ediyorum ki fake mac adresleri

ve çakışıyor haliyle bazıları

aynı sorun mag 250 ler de de oluyor stb emülatatöre fake mac ekleyebiliyorsunuz misal.

ayrıca smart iptv evet kullanışlı ama buffering sistemiyle çalışıyor. ss iptv daha iyi sanırım. en iyisi mkiptv diye duydum yalnız.

ben mag 256 kullandığım için pek bilgim yok tek dicem donma çok oluyor görüntü kalitesi düşük oluyor (tv philips)

Ben ott player kullanıyorum daha stabil. Kullandığım ip tv de donma yaşamıyorum. Samsung smart tv. Spor, sinema,belgesel,çocuk, vb. Şeklinde ayırdım dosya m3u halinde hiç sıkıntı yaşamıyorum. Ott playerde önce gmail İle hesap açıyoruz. Listeyi ayrı ayrı ekliyoruz. Daha sonra tv ye kurduğumuz ott playere mail ve şifremizi giriyoruz. Altta ki satırda "tile" yazıyı "list c " ile değiştirince daha güzel oluyor. Son eklediğim de genel liste olarak ekledim. Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine logoda ekledim. İsteyene logoları atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 9 Eylül 2017; 23:51:2 >

• Onbaşı
    21 Mesaj
    Smart iptv uygulamasını satın almadan önce uygulamayı kaldırın ve yeniden yükleyin sonrasında satın alma işlemini gerçekleştirin. Ödemeyi televizyon üzerinden değilde web site üzerinden yazınız. Uygulamada bazen problemler olabiliyor. Buda onlardan birisi sanırım
    |
    |
    internetten bulduğum bir m3u dosyasını biraz önce kaç defa yüklememe rağmen televizyonda kanalları göremedim. uygulamayı kaldırdım televizyonu kapattım - açtım uygulamayı yeniden kurdum tekrar kurulum sağladım bu sefer çalıştı. uygulama sanırım bazen bug'a giriyor. Türk çözümü kaldır yeniden kur düzelir.
    |
    |
  • Genelde smart iptv 'de sorunlar çıkmakta ama bunu sıklıkla güncelleme yaparak çözebilirsiniz. Genel sorunlarda codec sorunu oluyor yani video ya ses ya görüntü sıkıntısı oluyor ki genelde bu durum görüntü var ses yok. Eh burada da tv nin içeriğind eolan DIVX codeclerinin ne yazık ki sürekli güncellenmiyor olması ve cihaz üreticisinin pek sıklıkla bu gereksinimlere ayak uyduracak güncellemeri çıkartmıyor olması en büyük sorunu teşkil ediyor. Tabi smart tv niz android değil ise!

Eğer android smart tv de programı kullanıyorsanız tüm tabanda codecler yüklenebildiği için sorun yaşamıyorsunuz bu sefer tabiki

Ek cihaz almak ta hem külfiyet hem gereksiz alan kaybı pfffffff

• Edit: Zaten cevaplamışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nikimdemirgibi -- 10 Nisan 2018; 20:1:8 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: nikimdemirgibi

Genelde smart iptv 'de sorunlar çıkmakta ama bunu sıklıkla güncelleme yaparak çözebilirsiniz. Genel sorunlarda codec sorunu oluyor yani video ya ses ya görüntü sıkıntısı oluyor ki genelde bu durum görüntü var ses yok. Eh burada da tv nin içeriğind eolan DIVX codeclerinin ne yazık ki sürekli güncellenmiyor olması ve cihaz üreticisinin pek sıklıkla bu gereksinimlere ayak uyduracak güncellemeri çıkartmıyor olması en büyük sorunu teşkil ediyor. Tabi smart tv niz android değil ise!

Eğer android smart tv de programı kullanıyorsanız tüm tabanda codecler yüklenebildiği için sorun yaşamıyorsunuz bu sefer tabiki

Ek cihaz almak ta hem külfiyet hem gereksiz alan kaybı pfffffff
    reklamını yaptığınız iptv sitesi aşırı pahalı... 80 eur nedir yıllık ??

• Yarbay
    10775 Mesaj
    ss iptv ücretsiz öneririm

Orijinalden alıntı: BlackLead

ss iptv ücretsiz öneririm
    ucretsız ama m3u atılıyor smart iptv url lınkı ıle otomatık guncelleme yapar favorı grupları olarak hız olarak daha ıyıdır
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.