Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Smart IPTV uygulamasını satın alamama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
91
Cevap
5
Favori
27.760
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2339 Mesaj
      08 Ocak 2019 00:36:19

Pardon ethernet diycektim sen düzelttin. M3u linklerini link kısaltma yaparsan algılıyor. Ben txt dosyası yüklüyodum kategorili olsun diye. Smart iptv daha kullanışlı ben o mesajı 8 ay önce atmıştım dostum zaten sonradan anladım smartiptvnin kıymetini. Uğraşma sende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      eskikitap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      119 Mesaj
      08 Ocak 2019 00:46:44
      quote:

Orijinalden alıntı: eskikitap

yükledim sitesini de buldm üye oldm . m3u dosyası yüklüyorm ama sürekli hata veriyor yüklemiyor. HDMİ kablosunu mu ? nasıl anlamadım.. modemden tv'ye eternet kablosuyla bağlı HDMİ ile bağlantı yok ki modemde.

Alıntıları Göster
      Merhaba hocam, bahsettiğiniz ott player, ott player sitesi üzerinden yani buradanhttps://ottplayer.es/ önce gmail adresli mail ile üye oluyorsunuz. Üye olduğunuz mail adresi ve şifresini televizyonda uygulamalardan yükleyeceğimiz ott player uygulamasında kullanacağız. Ott player kurduktan sonra açın, üye olduğumuz mail adresini ve şifresini ayarlardan gerekli yerlere girelim. Bilgisayardan veya android telefondan size verilen linki dosya olarak indirin, Bilgisayardan veya android telefondanhttps://ottplayer.es/ bu adrese yeniden girelim, giriş yaptıktan sonra aşağıda resim attım, rakam yazdıklarımda 1 de isim yazın, 2 de indirdiğimiz m3u dosyasını seçelim, 3 de devices televizyonu seçelim, 4 de off kalsın, sonra “Ok” seçelim. Bu kadar televizyondan uygulamayı açtığınızda yüklenmiş olacaktır. Uygulamayı açtıktan sonra ayarlar kısmında 4. Veya 5. Sıralarda list c seçtiğinizde alt slta sıralayacaktır. İyi izlenimler takıldığınız yer olduğunda yardımcı olurum,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      244 Mesaj
      09 Ocak 2019 20:47:16

...
      siteye üye oldum evet. uygulamayı tv kurdum . gmail hesabını tv ye kaydettim . siteden de aynı mail ile girş yaptım. m3u da buldum biraz. ben başta m3u dosyaları hayır sanmıştım bu uygulama içinde ama boşmuş tabi. ama smart iptv kadar iyi değil görseli. ama yine de fena sayılmaz ücretsiz olduğu için.
      |
      |

• Teğmen
      244 Mesaj
      09 Ocak 2019 20:52:35
      quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Anladım buda olur yöntemmiş. Teşekkürler bu arada bu IP tv tavsiyesi hiç görmüyorum bunlar gizlimi yasakmı millet sadece pm den bildiriyor. Dün deneme sürümü 2 saatlik birinden IP tv aldım beğenmedim belgesel kanalları takılıyordu hep. Sizler ne kullanıyorsunuz
      bende netten 2 aylık bir deneme satın aldım. bazı kanllar gaet iyi ama bazıları dona takıla çalışıyor bazılarında donuyor ve uygulama patlıyor resmen takılıp kalıyor. ne ileri ne geri gitmiyor kannllar ve uygulamadan bile zar zor çıkıyorm.
      |
      |

• Yüzbaşı
      658 Mesaj
      11 Ocak 2019 13:24:31
      Herkese merhaba konu ölmedi ise eğer

lg tv de smartiptv kullaniyorum...son 3 gündür ekranda loading channel list deyip ortada küpler dönüp dönüp duruyor açılmıyor...bir fikri olan var mi neden böyle ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      4310 Mesaj
      18 Ocak 2019 12:53:58
      smartiptv epg desteği olmasından dolayı çok hoşuma gidiyor ama bazı kanallarda çalışmıyor malesef. epg desteği olan bunun gibi tavsiyelere açığım
      |
      |

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.