Şimdi Ara

Smart IPTV uygulamasını satın alamama (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
12
Favori
185.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende çok uğraştım alamadım. sonra vpn ile çözdüm durumu. Yöntemi anlatıyorum. Önce Almanya vpn açın. Birçok ödeme yöntemi çıkıyor paypal hariç. En altta kartta ödeme yöntemi olacak onu seçin kart numarasını girin ismi sallayan posta koduna almanya dan bir posta kodu seçin posta kodu doğru olması gerekiyor. ben dortmunt girdim 44135, mail adresinizi yazın. Alman sallamasyon bir numara girin numara da alman olması gerekiyor doğru olmasa da olur. +49 ile başlıyor zaten. Ödemeyi yapın yeşil bi yazı gelecek almanca uygulamayı açıp kapatın tamamdır.

• tr_emirhan kullanıcısına yanıt

ben de öyle yaptım hocam hangi kredi kartı ile aldınız ben vakıf ekstrede paypell falan yazıyor umarım sorun cıkmaz iptal olması gibi falan cünkü ülkemizde yasak

• Uygulamayı satın aldım ben ama bana çok kullanışsız geldi.Grup şeklinde ayarlıyorum ama hepsi gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deep~DarkNeSs

Uygulamayı satın aldım ben ama bana çok kullanışsız geldi.Grup şeklinde ayarlıyorum ama hepsi gelmiyor.

Kumandadan mavi tuş yada gruplandır dediğinizde hepsi geup halinde sıralar buket halinde sizin link’in uzattısı buketolacak şeklinde mi verildi size yani örnek

………..&type=m3u_plus&output=ts sizdeki link bu şekilde mi sonu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emirkanim kullanıcısına yanıt

Yok hocam sonu o şekilde değil.type=m3u şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isocan53 İ kullanıcısına yanıt

Bu video da yaptıklarını yap satın alabilirisin videodaki kişiyi tanımıyorum.

Smart IPTV uygulamasını satın alamamaGaraj Atölyesiyoutube
    Smart ip tv aktivasyonunu türkiye üzerinden gerçekleştirme 1) öncelikle vpn aktif olduğundan emin olunuz( gerekirse türkiyeden erişim yasağı olan siteye giriş yapmayı deneyerek test edebilirsiniz) 2) Mac adresini yazıp kart resmine tıklayınız. 3) Gelen ekranda standar sanal mağadasan alışveriş yapar gibi kart bilgililerini yazınız 4) ülkeyi azerbaycan seçip posta kodunu azerbaycan ülkesinden bir tanesini yazınız.(örneğin 1005) 5) Kendi cep telefonuzı 5xx xxx xx şekilinde yazınız.son rakamlar oradaki boşluğa sığmayacaktır bu yüzden eksik yazacaksınız .Bunun zaten her hangi bir espirisi de yok adım atlamak için böyle birşey yapılıyor . 6) bu işlemleri onayladıkdan sonra işlemizin gerçekleşecektir ve karışımsa bilgi ekranı gelecektir Bunun resmini çekin .Aynı zamamda mail adresinizede bilgi maili gelecektir. Not: en çok yaşanan hata vpn kaynaklı oluyor .vpn aktif görünsede ip adrsiniz değişmesiği için türkiyede görünüyor ve bu şekilde işlem yapılınca para kradi kartınızdan çekiliyor ama belli bir süre sonra geri iade yapılıyor . Doğru bir şekilde aktif ettiğinizden emin olmK içim bilgi ekranı ve gelen maili kontrol etmelisiniz. İzlediğiniz için teşekkürler .
    https://www.youtube.com/watch?v=cgrwmJio1G0
  • Satın alamayanlar için iletişime geçiniz yardımcı olayım.

whatsapp +31 6 83857601‬

• Link Paylaşımı Yapılıyor mu bilmiyorum ama player gibi işlemlerinizi buradan halledebilirsiniz.

https://t.me/PlayerTech

• PunchTR kullanıcısına yanıt

arkadaşım...yardımın için sağol varol...Smart IPTV uygulamasını satın alamama 

• kartilkisi kullanıcısına yanıt

ne demek hocam her zaman

• Uygulama satın almak için bile çok ücret istiyorlarmış, Yardımcı olayım diyorsunuz. Uygulama ücreti neyse o fiyattan alsanız olmuyor mu?

Satın alamayanlar için iletişime geçiniz yardımcı olayım.
    150 tl tutmayan uygulama için bile 250-350 TL isteyenler var, devir çok kötüye gidiyor.

Whatssap ‪+31 6 83857601‬

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.