Şimdi Ara

Sleeping Dogs TÜRKÇE YAMA - %100 - ÇIKTI- [TECHNOGAME] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
6
Favori
60.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jigsaw79

quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

quote:

Arkadaşlar yama çıktıktan sonra youtube da yayınlayıp, tüm bölümleri oynayacak olan varsa haber versin lütfen. Hemen abone olayım. Bende ps4 te oynuyorum, konuyu anlayarak oynamış olurum. Teşekkürler.

Yama çıkmadı ama TeasyCat'a verilmiş sanırım.Oynamaya başlamış kendisi.

https://www.youtube.com/watch?v=FM239dfhas8

Dostum teşekkürler bilgi için. 3 bölüm çekmiş. Umarım devamı gelir. Bende aynı yerde bırakmştım.

Yama gelecek diye oyunu bıraktık oynamıyoruz milleti izliyoruz oynarken arkadaş.Ne haber var ne bir şey iyice soğudum bu yama olayında oyun ingilizce devam edeceğim ben en azından başkasını izleyeceğime kendim oynamış olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 9 Nisan 2015; 21:55:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: riaz

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar yama çıktıktan sonra youtube da yayınlayıp, tüm bölümleri oynayacak olan varsa haber versin lütfen. Hemen abone olayım. Bende ps4 te oynuyorum, konuyu anlayarak oynamış olurum. Teşekkürler.

Dostum teşekkürler bilgi için. 3 bölüm çekmiş. Umarım devamı gelir. Bende aynı yerde bırakmştım.

Yama gelecek diye oyunu bıraktık oynamıyoruz milleti izliyoruz oynarken arkadaş.Ne haber var ne bir şey iyice soğudum bu yama olayında oyun ingilizce devam edeceğim ben en azından başkasını izleyeceğime kendim oynamış olurum

Ben ps4 te oynadığım için her halukarda izliyicem. Sen pcde oynuyacağın için haklısın. Yama gelmeyince iyice sıkılmışssındır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: riaz

quote:

quote:

quote:

Ben ps4 te oynadığım için her halukarda izliyicem. Sen pcde oynuyacağın için haklısın. Yama gelmeyince iyice sıkılmışssındır.

Evet daha önce oynamadığım için malesef izlemek pek zevkli gelmiyor

• Teasycat " den başka oyuncu mu kalmadı arkadaş koca youtube ta.
    Saçma sapan oyun oynuyo, bide tavırlı; yok şu kadar beğeni olmassa seri yapmayacakmış. Yapmassan yapma. Arkadaşlar, yama çıktığında youtube da güzel bir seri yapan birin olursa haber ederseniz sevinirim.

• GTA da çıktıktan sonra bu yamanın yakınlarda çıkacağını daha düşünmüyorum
  • şu dakkadan sonra ne dil dosyalarını açmanız, nede yamayı vermeniz hiçbirşekilde etki etmiyor
    çok rezil bir site oldugunu gördük technogamenin.
    aşırı amatör.çok fazla amatör.
    iğrençsiniz. technogame ekibi.
  • İptal oldu deyin türkçe için bekleyen millet en azından oyunu oynayıp bitirsin ne bu arkadaş umursamıyorsanız milleti heveslendirmeyin iğrenç bir ekipsiniz...
  • Vizeler dendi üniversitelerin vizeleri bitti finaller başlayacak.Bu yama testteyken AC Rouge çevrildi teste geçti.

Testi Youtube'daki TeasyCat mi yapıyor yani onun bitirmesini mi beklicez ?
  • quote:

Vizeler dendi üniversitelerin vizeleri bitti finaller başlayacak.Bu yama testteyken AC Rouge çevrildi teste geçti.

Testi Youtube'daki TeasyCat mi yapıyor yani onun bitirmesini mi beklicez ?

sadece tahmin yürütüyorum.. önceden bunlar bi açıklama yaptı ya artık resmi çeviri dışında çeviri yapmayacağız diye.. galiba bi kaç resmi çeviri işi aldılar elindeki işlerle ilgilenmeyi bıraktılar çünkü nerdeyse 1.5 ay olcak teste gireli... artık tınlamıyolar yani çeviri yapalımda ismimiz daha fazla yere ulaşsın gibi dertleri yok artık... AC Rogue 45 günde bitirdiler sanırsam 6-7 kişi ile.. yani bahane çok hocam...

yamanın zaten Teasycat denen kendini bi halt sanan kişiliği oturmamış birine emanet etmeleri ayrı bi olay zaten..

GTA 5 in 3 ay olarak söylemeleri ayrı bi soru işareti zaten.. oyunu 3 defa test edeceklermiş.. insaf... bi kere test et adam akıllı ekibinle tamam.. 3 defa nedir ?

eskiden techogame i severdim ama artık oyunçeviriden farkı kalmadığı her halinden belli oluyor...

• bana da artık bu işten hayır gelmeyecekmiş gibi geliyor. konu sahibinin de zaten kimseyi taktığı falan yok. ayda bir gelip bir şeyler karalayıp gidiyor o kadar.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Cevap verilecek bir şey yazılmıyor gördüğünüz gibi.

Resmi çevirilerimizin yetişmesi gerektiği için bazı çevirilerimizi (sleeping dogs dahil) aksatmıştık.

Yamayı en geç 1 hafta içinde çıkarıyoruz. Güzel yorumlarınız, sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla yama çıktığında indirip oynayabilirsiniz umarım. İyi günler.

• buda yeni moda oldu yama %100 ayları yıllar geçiyor çıkmıyor.
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    hocam arada gereksiz sorular soruluyor olabilir ve siz de bunlara cevap vermek istemiyor olabilirsiniz. haklısınız ama şuraya 10 günde bir yamanın durumu hakkında bilgi vermek çok zor olmasa gerek. çıkmayacaksa çıkmayacak deyin ki bekleyenler takip etmeyi bıraksın. ayrıca anladığım kadarıyla definitive edition hakkında da bir gelişme olmadı sanırım. bu konuda çalışmalar devam ediyor mu? hâlâ bir ümit var mı?
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Çıkacağı için çıkmayacak diyemeyiz zaten. Başladığımız işi bitiririz onda sıkıntı yok. Definitive Edition olmadı maalesef normal sürüm için çıkartacağız.

• KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    1) Far Cry 4 ü batırmadık, çevirisi bizim kalitemizde olmayan birisini ekipten çıkarınca isim duyurmak ve hırs için özensiz bir yama çıkarıldı. Biz kendi Far Cry yamamızı çıkardığımızda arada ki farkları karşılaştırıp kimin neyi batırdığını anlarsın.

2) GTA 5 te 600-700 sayfalık kısımları 6 ayda çevirdik. PC den sonra oyuna 250 sayfaya yakın metinler geldi. Şimdi ise onları çeviriyoruz. Süre kıyasını evinde bir ansiklopedi kitabına bakarak kendin yapmaya çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 27 Nisan 2015; 20:09:44 >
  • Yama çıktı. İndirmek için ilk mesajımda en sona eklediğim konu sayfasına tıklayabilirsiniz.

• herkese hayırlı olsun. elinize sağlık.
  • hocam emeğinize sağlık öncelikle, definitive edition sürümünde de çalışsa daha iy olurdu ama yapacak bişey yok belirttiğiniz sürümü kullanacaz artık..
    definitive edition sürümünde hala uğraşılıyor mu? ona göre bekleyeyim.
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    Emeğei geçen herkese sonsuz teşekkürler.Elinize kolunuza sağlık.Harika bir oyunu Türkçe oynama imkanı sundunuz bizlere.Teşekkürler Technogame

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 29 Nisan 2015; 10:20:13 >
  • Yegemen Y kullanıcısına yanıt
    Onun için uğraştık ve olmadı maalesef. Bazı şeyler bizim elimizde olmuyor şirketle alakalı oluyor. Bu da o tarzdan bir şey.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.