Yüzbaşı
29 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dolandırıcı TürkTelekom. Bundan yaklaşık 1 ay önce faturasız hattıma TL yüklemek için bayiye gittim. Orada çakal bir çalışan bana
işte siz çok ödeme yapmışsınız neden faturalı hatta geçiş yapmıyorsunuz şöyle fatura var böyle fatura var diyerek faturalı hatta geçmem için bir çok şey söyledi ve birkaç tane tarife önerdi. Önerdiği tariflerden bir tanesini beğendim 25/30 TL arası bir tarife, bana denilen şuydu bu tarife kendini durduran tarife eğer ki dakikanız bittikten sonra arama yapmaya çalışırsanız arama yapamazsınız. Tarife buna izin vermez. Memnun kalmazsanız da iptal ettirebilirsiniz. Ben de bu söylenen yalana inandım. Ve faturalı hatta geçiş yaptım. Daha sonrasında ben de dakikam olduğunu sanıp arama yaptım bana mesaj geldi dakikanız bitmiştir diye fakat ben aldırmadım nede olsa kendini durduran fatura diye bir kaç arama daha yaptım ( Sözde izin vermeyecekti ama arama yapabildim. ) Sonrasında mesaj geldi tekrardan 3.56 TL bir faturanız var ödeme yapmanız gerekmektedir diye. Daha sonra bayiye gittim ve ödemeyi yaptım. Ve benim mobil uygulamanızda tarifem de gözüken 90 TL nedir diye sordum. Fatura kesim tarihinden önce bunlar oluyor fatura kesildikten sonra o ödeme düşüyor denildi. Fatura kesim tarihime 10 gün kala bana bu şekilde mesaj geldi; yoğun konuşma paketinden dolayı ön ödeme tutarınız 200 TL'dir. Bu tutar ödenmez ise hattınız kapatılacaktır. Ben de bunun üzerine bayiye gittim. Şikayet için müşteri temsilcisini, aradım oradan şikayet etmem söylendi müşteri temsilcisi ise bayiden dilekçe yazıp taraflarına gönderilmesi gerektiği söylendi ben de bunu bayiye söyledim. Dilekçe yazamadılar her zamanki gibi sistem arızalı çıktı. Ben burada 200 TL sinde değilim. Bana söylenen yalan ve bu yalanın arkasında duran TürkTelekomdan şikayetçiyim insanları yalanları ile kandırıp sömürüyorlar. Faturalı hatta keşke geçmez olaydım pişman oldum bundan sonra tövbe zaten... Ben her ne kadar şikayet etsem de hep onlar haklı oluyorlar nedense Size ne yapmalıyım bir bardak soğuk su mu ?
Evet arkadaşlar öğlen saat 2 den itibaren sıradayım var mı daha erken saatte sırada olan kafayı yemek üzereyim artık yanımda abim gelir gelmez ilk denemesinde girdi ve ben hala beklemedeyim .. çık gir , neti kapa aç herşeyi denememe rağmen yok inatçı çıktı oyun
Arkadaşlar yeni gelen patch'i yüklerken %99 da kalıyor ve baya beklememe rağmen bir türlü geçmiyor başka bu sorunu yaşayan oldumu ? olduysada çözümü nedir
Bu kadının amacı ne anlamadım ne için bağış topluyor biri açıklayabilir mi :D ingilizcem yetmiyohttp://www.twitch.tv/kaceytron

Arkadaşlar iyi günler şu 1 haftadır bas gitara merak saldım arkadaşım sayesinde yanımda elektro gitar çalarak benide bayağı bir özendirdi bende gitar almaya karar verdim daha öncesinden hiç bir çalmışlığım yok beraber çalışırız devamlı internetten bakarsın falan dedi tamam dedim bende şimdi biraz araştırma yapayım dedim ve ilk başlayanlar için Cort Action AB4 Aktif Bas Gitar önerilerini bayağı bir duydum bir kaç çalan arkadaşlarıma falanda danıştım onlarda bunu önerdi ben bu gitarı 490 tl ye 2 yıl garantili buldum fakat buna uygun bir amfi bulamadım evde çalışacağım o yüzden sizin fikirlerinizi almak istiyorum sanırım 15w yeterli olacaktır ama hangi marka almam gerekir ve ikisi toplam 800 tl yi geçmemesi gerekiyor bütçem daha fazlasını karşılamıyor şimdiden teşekkürler
Evet arkadaşlar wukong u ilk oynayışıma rağmen güzel bir skor elde ettim ve bunu sizlerle paylaşmak istedim ben şahsen wukong'u beğendim orta seviyede bir champ oynamasıda çok zevkli

Arkadaşlar 2 gündür bir sorun ile karşılaşmaktayım Champion'umu seçip Oyuna girmesini beklerken Yükleme ekranı geldiği zaman aradan 2 dakka geçince oyun otomatik olarak kapatıyor kendini ve ben tekrar Reconnect yapınca bu seferde %100 e geldigi zaman oyunda ki sesler geliyo Mark işaretleri falan fakat görüntü yok %100 ekranında yarım saat bekledim banamısın demiyor nedir bunun çözümü falan varmıdır

şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar Şu sıralar hiç renekton gelmiyor karşıma 5v5 veya 3v3 de olsun büyük nerf falanmı yedi ben de çok seviyorum 1 kere bedava olarak oynamıştım sizce nasıl champ ? Yardımcı olursanız sevinirim almayı düşünüyorumda

Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar tek başıma oyuna girmekten sıkıldım artık varsa benim gibi düşünen nick yazın da beraber oyun atalım bare

Nick : Rznov
Öncelikle merhabalar arkadaşlar bir sorun ile karşılaştım ve çok sinirmi bozdu sizden'de çare bulmak istedim bundan 2 hafta önce acc'mi yeni açtırmıştım işte açtırdım talent'dir vs herşeyi yaptık sonra 1 hafta geçti ben bir gün oyuna girerken Characterimin üzerine gelip oyuna girmek istersen bir de ne göreyim Bir Yazı ve yazıda sanırım '' Characteriniz uptade edilmeden giremessiniz'' Kardeşim ne uptadesi ne migrate'i saçmalama! Neyse GM ticket actım yaptık oldumu dediler... Bir daha ticket actım Hayır dedim olmadı ve şunu artık düzeltin die Bana yolladıkları ticket Düzeltmeye calışıyoruz ( 1 hafta geçti insaf ) bir daha ticket atmayın...

Arakadaşlar birde Gm'e ilk ticket'imden sonra Acc'mi Kapatılmış vaziyette gördüm peki neden? '' Bilgisayarınızda virüs bulduk sizin güvenliğiniz açısından acc'nizi kapattırdık '' Abe Aptal Ben o KEY'i boşunamı aldım hackden korunmak icin gel gelelim hacklensem bile sanane ne kapatıyorsun...

Olay böyledir arkadaşlar 1 haftadır characterime giremiyorum kafayı yicem blizz'de birşey yaptıgı yok...

Vede şöyle sorun daha var Baktım battle netten Characterim'i başka yere migrate etmek istesem bile yanında Move seçenegi yok orda hiç birşey yazmıyor ... Character sıkışıp kaldı bir yerde ama anlamış değilim ve ben diğer characterlere girebiliyorum Druid olsun Pri olsun Fakat Ben Roguem'i istiyorum Verin şunu geri !!!!

Ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Meslek: Satış danışmanı
Hakkımda:
Akılsızlar hırsızların en zararlılarıdır: Zamanınızı ve neşenizi çalarlar.
Aşk ve sevinç büyük çabaların kanatlarıdır.
Bir kişinin sözleri önemli değildir; iki yanı da dinlemeli.
Bir şey her şey için, her şey bir şey için vardır.
Çözümde görev almayanlar problemin bir parçası olurlar.
Gönlümüz bize aklımızdan daha yakındır.
Görev, içinde bulunduğumuz zamanın bizden istediği şeydir.
İnsan ancak anladığı şeyi duyar.
İnsan kendini hiçbir yerde, karıncalar gibi kaynaşan kalabalığı yarıp geçtiği zamanki kadar yalnız hissedemez.
İnsan, babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olduğu zaman duyar.
İnsanın bir şeyi öğrenebilmesi için her şeyden önce o şeyi sevmesi gerekir.
Konuşmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattır.
Mükemmel insanların aksayan tarafları daha çok göze batar.
Samimi olmayı vaad edebilirim; tarafsız olmayı asla.
Sevmek, inanmak demektir.
Siz kendinize inanın, başkaları da size inanacaktır.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 782
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 51.802 (Bu ay: 1.663)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 218 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.