Şimdi Ara

Skywind [Skyrim motoru ile Morrowind]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çoğumuzun TES serisinde favorisi olan Morrowind Skyrim motoru ile bilgisayarlarımıza geri dönüyor. Mod geliştiricileri tarafından üzerinde çalışılan Skywind şu an oynanabilir durumda olmakla beraber sadece binalar ve dünya gibi basit unsurları içeriyor. 2013 Şubat veya Mart ayında çıkacak fina sürümde ise Morrowind'in içerdiği herşey ve daha fazlasını oynama imkanımız olacak. Bundan sonrada Skyblivion adı verilen Oblivion'ı Skyrim motoru ile hayata geçirme projeleri var.

Skywind [Skyrim motoru ile Morrowind] Skywind [Skyrim motoru ile Morrowind]

Skywind [Skyrim motoru ile Morrowind] Skywind [Skyrim motoru ile Morrowind]

http://morroblivion.com/skywind-faq
    http://morroblivion.com/category/image-galleries/skywind/eloths-skywind-visual-overhaul-wip

Dipnot: Morrowinddeki sağ eldiven, sol omuzluk sistemi kullanılacak merak eden varsa, Skyrimdeki bütün göğüs zırhı yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-47CB66FB8 -- 31 Aralık 2012; 17:19:02 >

• Dün görmüştüm bunu bende.
    Ama zannetmiyorum ya şubata veya marta yetişebileceğini yinede adamlar bir tarih verdilerse bir bildikleri vardır.
    Böyle işleri yapan adamlara büyük saygı duyuyorum herhangibi bir karşılık beklemeden sırf sevdikleri için böyle çalışmalar yapıyorlar.
  • Dragonborn DLC'si ile zaten Morrowind'a gitmiyor muyuz?Yapılsa bile asla kusursuz olmaz gibime geliyor bathesda'nın bu tür dlcler yapması lazım manyak satar.
  • Dlc olarak böyle büyük bişey gelemez imkansız.Bathesda skyrimin texture lerini bile bile kötü çıkardı fanlar düzeltir diye bu gibi şeyler yapmasını beklemek saçma olur,ancak çıktıktan 1 sene sonra falan kusursuzluğa yaklaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerow

Ama zannetmiyorum ya şubata veya marta yetişebileceğini yinede adamlar bir tarih verdilerse bir bildikleri vardır.

Aynen süre banada kısa gelsede muhtemelen Morroblivion projesinden kalma altyapıya sahip oldukları içindir diye düşündüm..

quote:

Böyle işleri yapan adamlara büyük saygı duyuyorum herhangibi bir karşılık beklemeden sırf sevdikleri için böyle çalışmalar yapıyorlar.

Bağış bile kabul etmiyorlar, tek kabul ettikleri yardım takıma katılıp proje üzerinde beraber çalışılması. O yüzden zaten konu açıp bir nevi desteklemek istedim projeyi.

quote:

Orijinalden alıntı: DestroyeR33

Dragonborn DLC'si ile zaten Morrowind'a gitmiyor muyuz?Yapılsa bile asla kusursuz olmaz gibime geliyor bathesda'nın bu tür dlcler yapması lazım manyak satar.

Aynı Morrowind'e değil, 3. oyunu bitirdikten sonra gidilebilecek Morrowind ile 3. oyunda içinde bulunduğumuz Morrowind farklı diyarlar denebilir. Bethesda bile orjinal içeriklerini kusursuz yayınlamazken mod komünitesinden kusursuzluk beklenmemeli ama bu insanların sürekli oyunu daha iyi yapmak için çalıştıklarını göz önüne alırsak sadece grafiksel bir güncelleme değil aynı zamanda buglar ve eksik yönlerinde tamamlanacağı bir 'overhaul' proje olarak patchsiz bir Bethesda oyunundan daha az kusursuz olmacaktır diye düşünüyorum.

• Bu haberi yaklaşık 2 ay önce felan duymuştum.Gerçekten çok güzel olacak gibi.

Birde yüzüklerin efendisi ile ilgili bir duyum da aldım.İmza felan topluyorlardı hatta...
  • Morrowind hiç oynamadım ama bu modu oynayabilirim
  • Benim TES serisinde favorim oblivion dur. Tabi bunuda zamanında oynamıştım. Yeni grafiklerle bir kez daha oynamak çok güzel olacak.
  • hort edicem fakat siteyi anlamadım oyun çıktımı ? morrowindi oynamak istiyorum şuan skyrim motorunda oynanıyormu? birde oblivion motoruyla yapılmışı falan varmış o hangisi bu sitemi

• Yoh artıh.
  • müziği duyunca ağlayasım geldi
  • quote:

Yoh artıh.

yuh yanlis anlamadiysam adamlar mprrowindeki butun gorevleri entegrr etmis 600 tane gorev dedi

• Bu nedir arkadaşlar? Yeni bir oyun mu?
  • Güzel görünüyorlar. 2016'da çıkabilir skywind büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 3 Şubat 2018; 17:57:31 >

• Oblivion ve Morrowind bunları oynamadım bu sürümleri beklemekten bir an önce çıksada oynasak.
  • Halen çıkmadılar ama Haziran ayında yayınlanan video süperdi.
  • ne zaman çıkacak bu ya kaç sene oldu :(
  • Mükemmel gözüküyor bence ama ne zaman çıkar bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.