Binbaşı
06 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Ünal Aysal bombaladı!

Galatasaray Başkan Ünal Aysal, "Hiç çekinmem, futbol takımını da çekerim" dedi.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Beko Basketbol Ligi final serisinde şampiyonluk maçına çıkmama kararlarının, futbol takımı da dahil tüm branşlar için alınabileceğini belirterek, "Önümüzdeki günlerde göreceksiniz bu tip benzer olaylar cereyan ederse, bu tip tezgahlar veyahut da unutmamız gereken kötü alışkanlıklar ortadan kalkmazsa bütün branşlarda bunu yapabiliriz" dedi.

Antalya Galatasaraylılar Derneği'nin Kaleiçi'ndeki yeni lokalinin açılışına katılan Ünal Aysal, spor kulüplerinin başarının ötesinde daha başka görevleri olduğunu söyledi. Bu görevleri 'Gençlere iyi örnek olmak, sıhhatli bir beyinle vücutla yetiştirmek' olarak sıralayan Başkan Aysal, "Galatarasay'ın buradaki öncülüğü de tartışılmaz. Bu konuda taviz verecek bir halimiz yok. Tabi yıldızlar önemli ama takacağımız en iyi yıldız haysiyetli ve güçlü bir yapıyla yolumuza devam etmek. Buradan da taviz vermemek" diye konuştu.

"SADECE GALATASARAY'IN ÜSTÜNDE KALMAMALI"

Beko Basketbol Ligi'nde şampiyonu belirleyecek final maçında Fenerbahçe Ülker karşısına çıkmama kararını değerlendiren Başkan Aysal, aldıkları tutumun aslında bütün kulüplerden beklenen bir yaklaşım olduğunu savundu.

Aysal, konuyla ilgili şunları söyledi: "Bu sadece Galatasaray'ın tek başına ayağa kaldıracağı sorun değil. Bunun diğer kulüplerimizin, hepsinin yetkilileri tarafından paylaşılması, desteklenmesi gerekiyor. Bu işin Galatasaray'ın sırtına yıkılmadan bir toplumun ana görevi olarak kabul edilmesi gerekiyor. İnşallah verdiğimiz işaret hedefini bulmuştur. Diğer kulüplerimizden bu desteği alırız."

YOLCULUĞUN İLK ADIMI

Başkan Aysal, kararı alırken, "Hayatta kaybetmeyi bilmezseniz kazanamazsınız. Kaybetmeyi göze alacaksınız" şeklinde özetlediği bir yaklaşımla hareket ettiklerini söyledi. Sonuçta bir kupa kaybettiklerini, fakat karşılığında beklentilerinin çok fazla olduğunu kaydeden Başkan Aysal, "Zannetmeyin ki bu bir defalık jestti. Hayır. Uzun sürecek bir yolculuğun ilk adamıydı, kararlılıkla atılması gereken bir adımdı. Kimse hedefimiz değil. Hedefimizde olana bir şey var o da Türk futbolunun haysiyetli dünyadaki diğer spor kültürlerine yakın bir şekilde yönetilir ve işler hale gelmesidir. Bu da spor kulüpleri yöneticilerini de birinci görevi olmalıdır" dedi.

"HİÇ ÇEKİNMEM"

Galatasaray Başkan Aysal, benzer bir tepkinin futbol kulübü üzerinden gösterilip gösterilemeyeceği sorusuna ise, "Hiç çekinmeden yaparım" dedi. Başkan Aysal, şunları söyledi: "Önümüzdeki günlerde göreceksiniz bu tip benzer olaylar cereyan ederse, bu tip tezgahlar veyahut da unutmamız gereken kötü alışkanlıklar ortadan kalkmazsa bütün branşlarda bunu yapabiliriz. Diğer kulüpler de bunu yapacaktır. Bu sadece bir başlangıçtır. Kötü alışkanlıklardan kurtulmamız lazım. Kötüye örnek alırsak iyiye varamayız ama kötüye tepki verirsek iyiye bir şans tanırız. Bu şansı sonuna kadar kullanmak istiyoruz."

TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞI

Galatasaray'ın teknik direktör arayışı hakkında da bilgi veren Başkan Aysal, analizlerde bayağı ilerlediklerini ve konuyla ilgili 1 hafta içinde raporların kendisine ulaşacağını söyledi. Sonuçta kararın Yönetim Kurulu'nca alınacağını belirten Başkan Aysal, gündemdeki isimlerle ilgili bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran Alman teknik adam Bernd Schuster'i yalanlarken İsviçre Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Ottmar Hitzfeld'in ise gündemde olduğunu kaydetti. Başkan Aysal, Olcan Adın transferiyle ilgili olarak da oyuncuyu istediklerini fakat transferin Trabzonspor'un ricasıyla olabileceğini söyledi. Aysal, şu an için önceliğin teknik adam olduğunu sözlerine ekledi.

Aslan'ın geleceğini inşa ediyorlar

Göreve geldiğinde, “Takımın yaş ortalaması çok yüksek, bir an önce bunu düşürmeliyiz” diyen Mancini, Aysal'ın onayıyla ara transfer döneminde düğmeye bastı. Kontenjan sıkıntısına rağmen yabancı oyuncularda bile tercih 'çilek' değil, 22'lik Hajrovic ve 21 yaşındaki Telles oldu. Yerli yıldız adayları da bir bir Aslan'a katılıyor. Mancini-Aysal ikilisi, geleceğin Galatasaray'ının temelleri atılıyor.

SALİH DURSUN- 22 yaşında, Sağ bek

Kayserispor’da sergilediği performansla milli takıma kadar yükselen Salih, transferi ilk bitirilen isimlerden biri oldu. Özellikle defansif özellikleriyle ön plana çıkan genç yıldız, Eboue’den formayı her an kapabilir.

İZET HAJROVİC- 22 yaşında, Sağ açık

Grasshoppers’tan 3.5 milyon Euro’ya transfer edilen Bosnalı oyuncu, hazırlık maçlarındaki futboluyla kısa sürede kalitesini ispatlamayı başardı. Mancini boşuna istememiş. Tekniği ve oyun zekası 10 numara. Biraz da fizik olsa tutulması çok zor.

UMUT GÜNDOĞAN- 23 yaşında, Orta saha

Oyun tarzıyla Selçuk İnan’a benzetilen Umut Gündoğan için kulübü Bucaspor ile her konuda anlaşma sağlandı. Genç oyuncu kısa sürede kampa katılacak. Umut için, Bucaspor’a 600 bin Euro bonservis bedeli ödenecek. Ayrıca Galatasaray’dan iki genç futbolcu, Buca’ya kiralık olarak gönderilecek. Bununla beraber, yeni sezon öncesi, hasılatı Bucaspor’a kalmak üzere, İzmir’de bir hazırlık maçı
oynanacak.

ALEX TELLES- 21 yaşında, Sol bek

Galatasaray’ın uzun süredir temas halinde olduğu Telles’te tüm pürüzler giderildi. Brezilya’da yılın en iyi sol beki seçilen Sambacı, dün Gremio’ya veda etti, İstanbul’un yolunu tuttu. Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, Galatasaray’ın transferinde sona geldiği Alex Telles’den övgüyle bahsetti. Roberto Carlos, “Brezilyalı oyuncular yeniden Türkiye’ye gelmeye başladı. Son olarak Galatasasaray’ın Alex Telles ile ilgilendiğini görüyoruz. Kendisi gerçekten iyi bir oyuncu. Alex Telles bekte, açıkta ve diğer birçok pozisyonda oynatabileceğiniz iyi bir oyuncu. Bu yüzden Galatasaray’a çok fazla faydalı olabileceğine inanıyorum” dedi.

Endoğan Adili- 19 yaşında, Sağ açık

Yönetimin en büyük sürprizi. İsviçre Ligi’nde gol atan en genç oyuncu olan ve Türk pasaportu bulunan Adili Endoğan için Basel ile 500 bin Euro’ya anlaşma sağlandı. Genç yetenek, İsviçre Milli Takımı’nın tüm alt yaş kategorilerinde forma giydi. Tıpkı bir diğer İsviçre kulübü Grasshoppers’tan transfer edilen İzet Hajrovic gibi sol ayağını kullanan ve her iki kanatta da görev yapabilen bir oyuncu. Endoğan Adili, bu sezon İsviçre Süper Ligi’nde sadece 1 maçın son 3 dakikasında şans bulabildi. Onun dışında B takımında görev yapan genç oyuncu, alt ligdeki 10 karşılaşmada 1 gol ve 1 asistle oynadı.

ERDİN DEMİR- 23 yaşında, Sol bek

Müthiş formuyla İsveç Milli Takımı’na kadar yükselen Türk asıllı Erdin Demir için kulübü Brann’la yapılan pazarlıklarda sona gelindi. Bu akşam Moldova’ya karşı oynayacak. 2 yıl önce Trelleborgs’ta müthiş bir performans ortaya koyunca Brann’a transfer oldu. İsveç’in hocası Erik Hamren, kampa davet ettiği Erdin’den her fırsatta övgüyle bahsediyor. Savunma tarzı gayet iyi, ama özellikle hücuma katılımıyla mükemmel bir bek izlenimi uyandırıyor.

Hajrovic: Sevilirsem Efsane Olurum

Galatasaray’ın genç yıldızı, bir futbolcunun gittiği her yerde iyi oynamak ve efsaneleşmek isteyeceğini belirtti, “Bu benim için de geçerli. Benim önceliğim burada efsane olmak değil. Takıma yardım etmek. İyi oynarsanız ve takımın şampiyonluklar kazanmasına yardımcı olursanız, taraftar da sizi severse zaten efsane olursunuz. Benim de hedefim bu” dedi.

Galatasaray’ın devre arasındaki ilk transferi olan Bosna Hersekli İzet Hajrovic’i ne yalan söyleyelim birkaç youtube görüntüsünden öte tanımıyorduk.
Ajax ve Celtic maçlarındaki yarım devrelik futbolu, “Mancini boşuna istememiş. Tekniği ve oyun zekası 10 numara. Biraz da fizik olsa tutulması çok zor” yorumlarını da beraberinde getirmişti. İşte Türkiye’nin merak ettiği bu oyuncu ile ilgili bilinmeyenlerin cevabını bu röportajda bulacaksınız. Okudukça karşımızda bizden birinin olduğunu göreceksiniz...
- Transferin sürpriz oldu. O süreci biraz anlatır mısın?
**“Neden sürprizdi (gülümseyerek)...
-Çünkü çok geçmişi olan bir süreç değildi.
** Benim için de sürprizdi. İki hafta öncesine kadar Galatasaray’ın benimle ilgilendiğini ben de bilmiyordum. Ama herhangi bir negatif durum yoktu benim için. Çünkü Galatasaray büyük tarihi olan çok büyük bir kulüp. Galatasaray’a gitme şansım vardı ve bunu değerlendirdim. Büyük bir takımla Avrupa’da oynamak benim için rüyaydı. Buraya gelerek de rüyamı gerçekleştirdim.”
- Galatasaray’ı tercih etmende özel bir sebep var mı?

** “Benim açımdan bir transferin gerçekleşmesi için herşeyin düzgün olması gerekiyor. Benim için önemli olan para ya da şehir değildir. Tüm etmenlerin alt alta düzgün bir şekilde gelmesi gerekiyordu. Tabii ki diğer takımlardan da başka teklifler geldi. Ama aralarındaki en iyi teklif Galatasaray’ındı. En iyi şartlar buradaydı. Şehir, büyük kulüp olması, Avrupa’da oynaması gibi.”

- Gelmeden önce G.Saray hakkında ne kadar bilgi sahibiydin?

** “Buraya gelmeden önce menajerim birçok şey anlattı Galatasaray hakkında. Onun dışında ben zaten futbol izliyorum. Galatasaray’ı tanıyorum. Kimlerin oynadığını biliyorum. Bu büyük oyuncuların statülerini de çok iyi biliyorum. Daha önce kariyerimde Drogba ve Sneijder gibi oyuncularla oynamadım. Bu benim için de yeni bir şey ve heyecan verici. Onlardan çok şey öğreneceğimi düşünüyorum. Sadece onlardan değil teknik heyetten de.”

- Yeni takımında nasıl karşılandın?

** “Herkesle aram çok iyi. Hep beraber konuşuyoruz. Ama Türkçe öğrenmek zorundayım. Türk arkadaşlarımla iletişim kurmak için. Taraftarların benim hakkımda çok olumlu olduklarını biliyorum. Öyle görüyorum.”

- Hagi’den sonra iyi bir sol ayak geldi. Hagi gibi bir efsane olabilecek misin?

** “Her yerde iyi olmak ve efsane olmak istersiniz. Bu benim için de geçerli. Benim önceliğim burada efsane olmak değil. Takıma yardım etmek. İyi oynarsanız ve takımın şampiyonluklar kazanmasına yardımcı olursanız, taraftar da sizi severse zaten efsane olursunuz. Benim de hedefim bu. Taraftar beni efsane olarak görürse bunu tabii ki kabul ederim.”

Sürpriz: Yabancı sınırı kalkıyor

Teknik adamların, “Sınır kalksın” talebine, Fatih Terim de sıcak baktı. A Milliler'in hocası, yabancılar için İngiltere'dekine benzer kriterler belirledi. TFF yönetimi onay verirse, yeni dönem başlıyor.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, yabancı kontenjanına çözüm bulmak için ilk hazırlığını yaptı. Antalya’da Süper Lig hocalarıyla toplantı yapan Terim, federasyon yönetimine iletmek üzere raporunu hazırladı. Buna göre transfer edilecek oyunculara İngiltere’deki modele benzer şekilde ‘milli takım’ şartı uygulanacak. Gündemdeki yabancıların, tüm yaş grupları dahil, ülkelerinin milli takımlarında belli bir yüzdenin üzerinde forma giymiş olması zorunluluk haline gelecek. Ayrıca ırkçı ve benzeri davranışlardan ceza almamış olması, futbol içinde ve dışında çeşitli suçlar nedeniyle yaptırıma uğramamış olması da göz önünde bulundurulacak. Hayata geçirilecek bu ve benzeri kriterlerle, sınırsız ama kaliteli yabancıların Türk futbolunda boy göstermesi sağlanacak.

TFF kararından dönebilir

Son iki sezonda yabancı oyuncu sayısını kademeli olarak azaltma yolunu tercih eden TFF’nin, teknik adamlardan gelen talep ve Fatih Terim’in raporu sonrası yeni yol haritasını belirlemesi bekleniyor.

'14 milyon Euro yetmez!'

Son haftaların flaş ismi Wesley Sneijder performansını arttırdıkça, hakkındaki transfer iddiaları da yeniden ortaya atılmaya başlandı.

Eurosport İngiltere’nin son iddiasına göre Manchester United, Hollandalı yıldız için yeniden girişimlere başlama kararı aldı. Habere göre, Premier Lig’e kötü bir başlangıç yapan son şampiyon, daha önce resmi olmayan yollardan Galatasaray’a 7 milyon Euro önermiş ancak Bülent Tulun bunu geri çevirmişti. Kırmızı Şeytanlar’ın, Hollandalı süperstardan vazgeçmediği ve Ocak ayında Sarı-Kırmızılılar’ın kapısını bu kez resmi teklifle çalacağı kaydedildi. Manchester United, geçtiğimiz sezon 7.5 milyon Euro’ya transfer edilen Wesley Sneijder için bu kez 14 milyon Euro’yu (38.3 milyon TL) gözden çıkarttı. Ancak yönetim sözcüsü Şükrü Ergün, Hollandalı’yı bırakmayı düşünmediklerini söyleyerek, “Rakam 14 milyon Euro da olsa onu göndermeyeceğiz. Önemli hedeflerimiz var ve bunlara ulaşmada Sneijder’in de büyük rolü olacak” ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın ödülü F.Bahçe antrenörüne

Sarı-lacivertli ekibin, dünya fair play ödülü kazanan takımının antrenörü Tolga Şanbay, Metin Oktay ödülünü kazandı.

Galatasaray'ın düzenlediği Metin Oktay Fair Play ödülü bu kez ilginç bir isme verilecek. Sarı-kırmızılı kulüp, Dünya Gençlik Fair Play ödülü alan Fenerbahçe U15 antrenörü Tolga Şanbay'ı, Metin Oktay ödülüne layık gördü.

Fenerbahçe U15 takımı Eskişehir ile oynanan karşılaşmada rakip 10 kişi kalınca temsilciye başvurarak kendilerinin de 10 kişi kalmasına sağlamış ve dünya ödülünü kazanmıştı.

Galatasaray'ın oluşturduğu juri bu nedenle Şanbay'a ödülü vererek bir anlamda ezeli rekabette dost elini uzatmış oldu.

Bu arada bu akşam düzenlenecek törene Tolga Şanbay'ın katılmayacağı, Fenerbahçe'den gelen bir temsilcinin ödülü alacağı öğrenildi.

Avrupa Aslan’ı konuşuyor!

Galatasaray'ın Kopenhag karşısında aldığı galibiyet dünya basınında geniş yankı buldu.

Galatasaray’ın Şampiyonlar Liginde Danimarka ekibi Kopenhag karşısında aldığı 3-1′lik galibiyet İspanya’da yankı buldu. Real Madrid ile aynı grupta bulunan Galatasaray’ın bu galibiyet ile ikincilik tahtına oturduğunu hatırlatan gazeteler,sarı kırmızılı takımı bu avantajdan sonra tahtan indirmenin artık zor olacağını yazdılar. Galatasaray’da Fatih Terim ile Mancini dönemini karşılaştıran bazı spor yorumcuları ise bu takıma sihirli el değmişçesine daha hırslı futbol oynamaya başladığını iddia ettiler. Spor tahmin uzmanları ise sarı-kırmızılı kulübün grupta ikinci olarak bir üst tura çıkacağını Juventus’un da İstanbul’da alacağı bir mağlubiyet ile eleneceğini savundular.

3-1′LİK GALİBİYET İSPANYA BASINI

MARCA

Galatasaray işi ciddiye almaya başladı başlığı altında sarı-kırmızılı takımın Kopenhag karşısında teknik becerisi ve hırsı ile galip geldiğini yazdı. Gazete,grupta ikinci olan Türk takımının Juventus ile oynayacağı karşılaşmaya ev sahipliği yapacağından büyük bir avantaja sahip olduğunu belirtti.

AS

Galatasaray grupta ikinciliğe yükseldi başlığını attı. Gazete,karşılaşmanın ikincilik açısından Türkler için çok önemli olduğuna da değinerek şimdi Juventus düşünmeye başlasın yorumunda bulundu.

EL MUNDO DEPORTIVO

Galatasaray bileğinin hakkı ile Kopenhag’ı mağlup etti başlığını kullandı. Galatasaray’ın karşılaşmanın daha ilk dakikalarından itibaren rakibine karşı üstünlüğünü kabul ettirdiğini hatırlatan gazete,takımın başına Real Madrid mağlubiyeti ile geçen teknik direktör Roberto Mancini’nin Juventus beraberliğinden sonra Kopenhag karşısında aldığı galibiyet ile yoluna mağlubiyetsiz devam ettiğini ifade etti.

SPORT

Galatasaray beklentileri boşa çıkartmadı sahadan galibiyet ile ayrıldı başlığını attı. Gazete, Hollandalı yıldız Sneijder’i ön plana çıkartan gazete karşılaşmanın ikinci golünü atan bu oyuncunun galibiyetde önemli payı olduğunu savundu.

GALATASARAY İTALYAN BASININDA

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda Kopenhag’ı 3-1 yenerek, grupta ikinciliğe yükselen Galatasaray, İtalyan basınında geniş yer buldu. Çizme basınından bazı başlık ve yorumlar şöyle:

LA GAZZETTA DELLO SPORT

“Mancini çözüldü, Melo-Senijder-Drogba ve Galatasaray uçtu”

Türk takımının, Juventus’u sollayan, Şampiyonlar’daki ilk galibiyeti.
Juventus dümenindekilere uyarı: Sneijder, Melo, Drogba ve Mancini’nin Galatasaray’ı çok ciddi.

Mancini, B Grubu’nda siyah-beyazlıları (Juventus) solladı: Galatasaray, 2 puan üzerine çıktığı Juventus’u, Ali Sami Yen cehenneminde ağırlayacak.

CORRIERE DELLO SPORT

“Ve Mancini sollamayı bildi”

Felipe Melo, Sneijder ve Drogba’nın golleri: Galatasaray için her şey daha kolay.
Grupta Juventus’u sollamayı sağlayan, yine eski bir Juventuslu oldu. Mancini’nin adamlarının her biri birer cevher ve sadece ilk yarıda 3 puan zaten paketteydi.
Galatasaray bir araba gibi, gazlaması için farlarını açmak bile yeter. Kopenhag diz çöktü.

TUTTOSPORT

“Galatasaray’ın başarısı (Kopenhag’la 3-1), Juventus’un Şampiyonlar’da ilerleyişini güçleştirdi”

Galatasaray’ınki zinde kalma yürüyüşü değildi, antrenmandan biraz daha fazlasıydı. Galatasaray, Felipe Melo’nun golünden sonra Kopenhag’ı başından attı.

GALATASARAY’IN KOPENHAG GALİBİYETİ İNGİLİZ BASININDA

Galatasaray’ın, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda Kopenhag’ı 3-1 mağlup etmesi İngiliz basınında geniş yer buldu.

İngiliz basını, Drogba’yı ve Drogba’nın attığı golü ön plana çıkarırken, “Mancini’nin Galatasaray’ı Kopenhag’ı süpürüp geçti. Bu zafer, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi hayallerini canlandırdı” ifadesini kullandı.

İngiltere’nin Daily Mail gazetesi, “Galatasaray, puanları garantileyince ikinci devrede ayağını pedaldan çekti” şeklinde yazarken, The Guardian gazetesi ise Emmanuel Eboue’nin Galatasaray’ın zaferine ilham kaynağı olduğunu ön plana çıkardı. The Guardian, Eboue’nin yanı sıra Drogba’nın sonuçtaki rolüne de dikkat çekti.

Öte yandan UEFA’nın resmi internet sitesi, Galatasaray’ın galibiyetiyle ilgili olarak, “Galatasaray, rüya bir ilk yarıyla Kopenhag’ı devirdi” ifadesini kullandı.

Kaynak: DHA
Anime/Manga bölümünde 1 hafta dır bir şarlatan dolaşıyor millete etmediği hakaret açmadığı troll konu kalmadı üstüne üstlük bağlantılarım var banlanmam diyor eğer bur kişinin bu iddası doğruysa ben şuan hesabımı forumdan silebilirim.
Başka bir şikayetim bölüm yöneticilerinin gerçekten iş yapmaması bilen yöneticiler bilir şikayet sayımı ben şikayet etmesem o konular orda kalıyor kimse ilgilenmiyor yetki istediğimiz de de verilmiyor.

Hikaye bu dünyanın karanlığına yuva yapmış kişileri anlatır.Zaman zaman bu kişiler pençelerini çıkarıp insanlara saldırır.Adaletin habercisi olan Inferno Cop cehennim diplerinden insanlığı kurtarmaya gelmiştir.

Bu anime şu ana kadar izlediğim en absürd şeylerden biri eğer benim gibi absürd komedi seviyorsanız kesinlikle izleyin.Her bölüm 2.5-3dk falan sürüyor her bölüm de inanılmaz absürd olaylar oluyor hiç bir şey beklediğiniz gibi gitmiyor oha artık falan diyorsunuz.
Bir kaçı şöyle

Hamile kadının suyuyla sel oluşturması.Mısıra gidip piramitte firavunla kapışmak.Zaman makinası ile geçmişe gidip tanrıyla karşılaşmak.

Cim Bom'da dev imza harekâtı

Terim'in kontratını 2 yıl uzatma kararını alan yönetim, Drogba ile 1, Muslera ile 5, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan ile de 3'er senelik nikah tazelemek için düğmeye bastı.

Galatasaray’da geçtiğimiz günlerde yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrası Teknik Direktör Fatih Terim’le 2 yıllık sözleşme uzatma kararı alan yönetimin, şimdi de Didier Drogba, Fernando Muslera, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan gibi yıldızlarla masaya oturmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Sarı-Kırmızılılar, teknik heyetin yanı sıra oyuncu konusunda da istikrarı sağlama adına taraftarların sevgilisi ve takımın kilit isimleri olan 4 starla nikah tazeleyecek.

Operasyonu Ünal Aysal yönetiyor

Star gazetesinden Alper Mert'in haberine göre, Başkan Ünal Aysal’ın bizzat yönettiği operasyonda Fatih Terim’le 2 senelik anlaşma sağlanırken, geldiği günden beri takıma büyük bir ivme kazandıran Fildişi Sahilli Drogba’yla 1, başta Barcelona gibi büyük takımların listesinde olan Uruguaylı file bekçisi Muslera’yla 5, son olarak İtalyan ekibi Lazio’nun teklifini geri çeviren Burak ile orta sahanın maestrosu Selçuk’la ise 3’er yıllık sözleşme imzalanacak.

Gövde gösterisi yapılacak

Yönetim, özellikle transfer dedikoduları nedeniyle psikolojik düşüş yaşayan Burak ile Selçuk’un performansının artacağını tahmin ediyor. Drogba ve Muslera ise daha önce yapılan sözleşme uzatma teklifine olumlu cevap vermişti. Transferde 6+0+4 kuralı nedeniyle istediği oyuncuları alamayan Aslan; Terim, Drogba, Muslera, Burak ve Selçuk’a kısa süre içinde toplu imza attırıp gövde gösterisi yapmayı planlıyor.
Hakkında
İlgi Alanları: Anime,Rpg,film dizi vs
Forum İmzası:
Noided.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.758
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 60.468 (Bu ay: 213)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 148 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.