Şimdi Ara

4 kişilik co op

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar pc de 4 kişilik online co op yapabileceğimiz oyunlar arıyoruz.Özellikle warrior mage falan gibi classların seçildiği co op campaignlik oyunlar ilgimizi çekiyor.HER TÜRLÜ ÖNERİNİZİ BEKLİYORUM

• Sen doğrudan doğruya Diablo III'ü tarif ettin.
  • diablo 3 harici bişi arıyoruz da
  • Diablo II o zaman :D yada FPS türünde istersen 2vs2 Call of Duty güzel gider. Hani ne oynarsanız oynayın elbet sonu gelecek öyle diyim o zaman yeni arayışlara gireceksiniz tekrar.
  • Dead island bak. classlar hariç tam istediğin gibi oyun coop için yapılmış sanki :D
  • dungeon siege
  • Syndicate warrior mage falan gibi classların seçildiği oyun değil ama 4 kişilik co-opu eğlenceli
  • Valla 4 kişi co-op desteği olan titan quest ve eklenti paketi olan immortal throne var 2006 yapımı bir oyun ama boyutu 5-6 gbyi bulur kaliteli bir oyundur class seçimi olarak 8(eklenti paketi 9) seçeneğiniz var hemde 2 tane birden seçebiliyosunuz oyun canınızı sıkacak derecede uzun olabilir kolay bitmez RPGlerde gönlümü feth eden oyundur
  • Uğraşmayın L4D oynayın
  • Neverwinter nights..4'ü geçtim,16 kişi bile ilerlersin.
  • Her konuda diyorum Path of Exile 1 ay sonra open betaya gececek Diablodan bile guzel bence. Olmadi Titan Quest buda cok saglamdir. O da olmadiysa bilemiyorum aklima bisey gelmedi baska
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.