Şimdi Ara

Skype sürekli çevrim içi problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
20.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Skype'ı android telefondan açtığım zaman kapatsam bile açık görünüyor. Sürekli açık oluyor Skype bilgisayardan bakıldığında. Çözümü ne olabilir? Yanıtlamadan önce şunları okuyun çünkü muhtemelen yanıtınızı önceden yapmış olacağım:

1- Telefondan Skype silip tekrar yükledim.
    2- Skype'ı offline yapıp çıkış yapıp silip denedim.
    3- Skype sign out yaparak çıkış yapıp silip denedim.
    4- Skype geçmişini uygulama ayarlarından silip denedim.
    5- Bilgisayardan çevrim dışı yapıp çıkıp, tekrar girdiğimde çevrim içi yapmayı denedim.

Hiçbiri sorunumu çözmedi. Telefonda skype varken de yokken de kapalıyken de açıkken de sürekli çevrim içi görünüyorum.

Bu sorunuma buradan çözüm gelirse helal olsun diyeceğim.

• Aynı problem benim arkadaşlarımda da var.Telefonla girince sorun oluyor.Normal pc kullanıcılarında sorun yok.Bu nasıl bir problemdir ki SKYPE buna çözüm bulamıyor.
  • Aynı sıkıntı bende de vardı fakat programı tamamen kapatmadan çıktığımı farkettim. Programın arayuzunden kapattigimda bi problem kalmamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu lanet sorunu yaşamayan yok
    güzelim skype ı microsoft a sattılar programın anasını ......ler
  • aynı sorunu yaşıyordun aşagıdaki gibi çözdüm işinize yarasa deneyin

Gelin önce açık yerlere bakalım Skype sohbet ederken ,mesajlaşırken yazdığımız bölüme şunu yazalım enter yapalım
    /showplaces bu nerelerde açık oluğunu görmektedir.skype
    /remotelogout bu komutta açık olan diğer yeri kapatıyor ve tek online kalıyor ve artık bilgisayarınızıkapattığınızda skype açık kalmayacaktır…

alıntıdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorx

aynı sorunu yaşıyordun aşagıdaki gibi çözdüm işinize yarasa deneyin

Gelin önce açık yerlere bakalım Skype sohbet ederken ,mesajlaşırken yazdığımız bölüme şunu yazalım enter yapalım
    /remotelogout bu komutta açık olan diğer yeri kapatıyor ve tek online kalıyor ve artık bilgisayarınızıkapattığınızda skype açık kalmayacaktır…

alıntıdır...

Yaklaşık bir yıldır hiç bir şekilde çözemediğim sorun üstteki arkadaşın verdiği iki komutla düzeldi.
  • quote:

alıntıdır...

Aynı sorunu yaşıyorum bugün fark ettim, deneyeceğim çözümü umarım düzelir

• quote:

alıntıdır...

Tesekkür ederim. :)
  • Ya peki bu sorun tekrar tekrar olabilir mi? Yani ben telefondan falan girdigim de yine birikecek ve ben tekrar mi komut yazip kapatmak zorunda kalacagim? hadi ben yaptim, 10 tane akrabam nasil yapacak :-D ayrica 1 telefon bir laptoptan kullandigim skype icin 27 degisik log in gordum bu ne lan? :-D

Arkadasa tesekkurlerimi sunuyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 6 Kasım 2014; 14:31:03 >
  • 1 hafta sonunda tekrar yaziyorum ki bu da sorunu cozmedi. Halen tum skype'lardan cikmama ragmen ve 1 gun beklememe ragmen, ustelik offline olup ciktim ancak yine de online gozukuyorum!!! yani bir kez eger telefondan skype'a girdiyseniz artik sonsuza kadar online gozukeceksiniz herhalde.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 17 Kasım 2014; 12:25:33 >
  • Android cihazlar için söylüyorum.
    Ayarlarda "otomatik oturun açın " var bunda işareti kaldırın daha sonra oturumu kapattan çıkın düzelecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 17 Kasım 2014; 13:20:48 >
  • Bu sorun ben de de var. Listemedeki bazı kişilerde de var. Çok sinir edici bir durum. Sen aslında online değilsin ama online gibi görünüyorsun!
  • quote:

alıntıdır...

bende arkadaşın yazdığını yaptım bakalım düzelme olacak mı. Nerelerde açık olduğuna bakınca sadece pc de görünüyordu ama yinede online göründüğümü söylediler.
    açık olanıda kapatması için diğer komutuda yazdım artık ne var ne yok kapatır :D

• SerdarS. kullanıcısına yanıt
    Hocam vallahi çok sağol ya :)
  • Hocam bende de söyle bir sorun var. Pc dısında baska yerde bir oturumum yok fakat pcdeki oturumda da açık olmayan kişileri dışarda olarak gösteriyor. Buna bir çözümü olan var mı ya da sizde de hiç böyle bişey oldu mu ?
  • Arkadaşlar pc ye format attım.Skype falan kurmadım bugün arkadaş beni arayınca dumura uğradım.Windows 10 un içindeki yerleşik skype ı da bulamadım.Ben bilgisayarı her açtığımda skype da çevrimiçi mi oluyorum?Öyleyse bunu nasıl engellerim?
  • Artık skype allaha emanet microsoft iyice bıraktı skype ile uğraşmayı. Anca güncelleme yapıyor hatalar gün geçtikçe artıyor. Online görünmeme gibi bir şansınız yok oturum açınca boşa uğraşmayın. :)

Microsoft pişmanlıktır. :)

• Benim sorunum hem ben hemde kişilerimin tamamı ofline yani çevrimdışı gözüküyordu. Skype online dan giriş yapınca veya buradan oturumumu aktif yapınca düzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.