Şimdi Ara

Facebook Messenger Sürekli Online Problemi Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
56.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen günlerde bir arkadaş daha aynı şeyi söylemişti. Facebook messenger uygulamasını yükledikten sonra, silseniz bile Facebook'taki arkadaşlarınız sanki sizi sürekli chatteymiş gibi görüyor ve isminizin yanında bir telefon simgesi çıkıyor.
    Bu yüzden de insanlar sizi online sanıp mesaj atıyordu. Ben de messenger'ı yükledim ve bende de aynı şey oldu.

Çözüm için şunları yaptım ve artık o şekilde görünmüyor, aynı sorunu yaşayanlar denesin, belki sizde de çözülür:

1. Facebook Messenger'ı sildiyseniz tekrar AppStore'dan yükleyin.
    2. Uygulamaya girin ve ayarlardan "Bildirimleri 8:00 AM'e kadar kapat"ı seçin.
    3. Yine ayarlardan "Çıkış Yap"a tıklayın ve log-out olun.
    4. Çıkış yaptıktan sonra karşılama penceresi halen sizin isminizi gösteriyorsa altında küçük harflerle yazan "Ben değilim"e tıklayın.
    5. Uygulamadan çıkın.
    6. Uygulamayı silin.

Ben aynen bu adımları uygulayarak sorundan kurtuldum..

• teşekkürler yararlı bir bilgi
  • teşekkürler
  • dediğin şekilde kurtuldum ben de teşekkürler :)
  • 5. Adimi yapsak 6. Adimi yapmasak olur mu? Yoksa illa silmek mi lazim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmadigim icin ben sildim. Tekrar kullanmaya baslarsaniz buyuk ihtimal yine online gibi gorunursunuz...

• Faydalı bilgi sağol.
  • Bende olmadı . Cok sınır bozucu birsey bu.
  • Takip, teşekkürler
  • Cıkıs yapip offline olabilirsiniz arkadasin dedigin gibi.. Ama silmeyin bence gayet kullanisli aslinda,yazan olursa aninda bildirim geliyo.. Ben memnunum gayet facebooktaki arkadaslarla whatsapp gibi konusuyorum 24 saat :)
  • Cholonya,çok teşekkürler.Uzun zamandan beri bir kaç arkadaş bu sinir bozucu problemi çözemiyorduk...Bütün adımları uyguladım.Sorun halloldu.Tekrar teşekkürler.
  • Çok sağolun üstümden yük kalktı çok teşekkürler
  • Eyw üstad
  • iyide açık görünmüyorsun ki mesajların arkadaşının telefonuna gönderilecek diyor yani millet sonuç olarak sizi 24 saat pc başında facebook ta takılıyosunuz sanmıcak bence o kadar önemli bir olay değil ayrıca arkadaşın dediği gibide bildirim olarak geliyo biri yazarsa konusuyosun problem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

Kullanmadigim icin ben sildim. Tekrar kullanmaya baslarsaniz buyuk ihtimal yine online gibi gorunursunuz...

hocam valla teşekkürümü gör diye alıntı yapıyorum 2-3 gündür arkadaşların "lan olm tüm gün napıyon feyste" demelerinden gına gelmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty35

quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

Kullanmadigim icin ben sildim. Tekrar kullanmaya baslarsaniz buyuk ihtimal yine online gibi gorunursunuz...

hocam valla teşekkürümü gör diye alıntı yapıyorum 2-3 gündür arkadaşların "lan olm tüm gün napıyon feyste" demelerinden gına gelmişti

İsinize yaradiysa sevindim

• Hay Allah razı olsun çok işime yaradı teşekkürler
  • Lazım olabilir...
  • Tesekkurler yararli bilgi,bende denedim oldu arkadaslar

• ben o telefon resmine razıyım ben sürekli yeşil nokta çıkıyor ne yaptımsa kurtulamadım mobilde diye görünsün sorun yok online görünme sebebini bilen varsa yardımlarını bekliyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.