Şimdi Ara

Engelleneleri Silmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
52.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar engelleyip sildiğimiz kişileri engellenen kişiler listesindende nasıl silebiliriz.

• silemezsin.. ancak karşı tarafında seni silmesi gerekir.. eğer engellediğin ve sildiğin kişi de seni listesinden silerse.. seçenekler içinden kaldırabiliyorsun..
  • Ordan silememek saçma geliyor bana. Beni silmelerinimi bekleyeceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kankys

silemezsin.. ancak karşı tarafında seni silmesi gerekir.. eğer engellediğin ve sildiğin kişi de seni listesinden silerse.. seçenekler içinden kaldırabiliyorsun..

Evet
  • evet msn in saçma uygulamalarından biri.. ama sonuçta listenden silip engelde koyabiliyorsun.. engellediklerim listesine bakmazsan sorun yaşamazsın.. ha diyorsan ki ben oraya bakıyorum sildiğim halde adamın nicki orda gözüküyor ve uyuz oluyorum.. işte onun çaresi yok.. ya karşıdaki de seni silecek veya microsoft adam gibi bir msn yapacak bu açık giderilcek.. en güzeli engellediklerim listesine bakmaman böylece kafana bişi takılmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: Freddy Krueger

Ordan silememek saçma geliyor bana. Beni silmelerinimi bekleyeceğim

• engellenenler listesinde silmek istediğin kişinin üstüne gel delete ye bas silinir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GΣ©ΣĶЏ$Џ

engellenenler listesinde silmek istediğin kişinin üstüne gel delete ye bas silinir.

OLMADI..
  • Msn'de engelleyip sildiğin kişinin hiçbir şekilde görünmemesini istiyorsan, kendi mail adresinden kişilerim sekmesine gel ve orada o kişi ile alakalı mail adresi ve nickini sil...Bir daha gözükmeyecektir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kankys

silemezsin.. ancak karşı tarafında seni silmesi gerekir.. eğer engellediğin ve sildiğin kişi de seni listesinden silerse.. seçenekler içinden kaldırabiliyorsun..

sen cevabı almıssın kardesss
  • ewet oılmuyo bende çok denedim...
  • Neden olmazsa cok cins bişe yaa
  • evet çok kıl bir uygulama.Kıl oluyorum engellediklerimi görünce :D
  • evet bu uygulama çok saçma bir uygulama
  • beniğm daha basit bi önerim var seçenekleri açma....

bana !!

((kızım rule nerden öğreniyorsun böyle iğrenç esprileri!!,,çok mu acemi cadı izledim acaba =S))

ya da engellediğiniz kişiden sizi silmesini isteyin.. siler yüksek ihtimal..
  • Araçlar>Seçenekler>Gizlilik sekmesindeki isimler silinemiyor bildiğim kadarıyla. Yıllar önce aldığım mailde hala bilmediğim mailler mevcut çünkü.
  • şey aslında bu topic'i açan arkadaşta tam olarak bunu merak edip "acaba aralar>seçenekler>gizlilikten beni vakt-i zamanında varlığı rahatsız etmiş kimseleri görmek istemesem onları nası silerim??" diye açmış....bizde dedik ki "bildiğimiz kadarıyla; karşı taraf seni silmiş olmalı listesinden ki sen sağ tıklayıp sil'e bil..."
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.