Şimdi Ara

Sizce hangi akü? Varta, Mutlu,Bosch,Delphi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
46.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yarin yada oburgun akü alman lazim araba calismiyor. Opel Astra H kasa araban var. Tüplü. Memur adamim ve haftada bir anca kullanıyorum çoğunlukla yatiyor. Forumdaki onceki konularda herkes bi marka demiş. Sizce aşağıdakilerden hangisi. Yatan araba için...
    Varta: 130 TL
    Mutlu: 125 TL
    Bosch: 120 TL
    Delphi: 120 TL
    Sizce hangisi arkadaşlar...

EDİT: 120 TL YE 62 AMPER İNCİ ALDIM.6 AYLIK YOL YARDIMI HEDİYESİ VARMIŞ.ISRARLA BUNU ÖNERDİ USTA.ACELE, YAĞMUR VE ARABANIN STOP ETMESİ NEDENİYLE MECBUR ALDIM.İNŞALLAH SIKINTI ÇIKARMAZ.VARTA 145 DEDİ, PARASI DEĞİL AMA AŞIRI ISRAR SEBEBİYLE BUNU ALDIM.
    FİKİRLERİNİ PAYLAŞAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz Alper -- 18 Aralık 2013; 11:25:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• taze olan daha iyidir. aynı tarihlilerse delphi, varta, bosch, mutlu seçerdim ben olsam.
  • varta
  • alırken üzerindeki tarihin yeni olmasına dikkat edin 1 yıldan eski olmasın ben aceleye geldiği için mutlu akü aldım memnunun. ama tercihim Varta
    bu arada bende aracı haftada bir kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peynir__ -- 15 Aralık 2013; 20:58:59 >
  • Üzerinde tarih yaziyormu onu bilmiyordum. Birde aklima geldi. Delphi artik freedom olarak uretiliyormus. Acaba yerli üretim yada fasonmu ki. Delphi en iyi mars yapan deniliyor ama freedom olması orjinalmi onu cozemedim.

• mutlu akünün üzerinde yazıyor benim akü örnek şekilde 231012 şeklinde diğer markalarda nasıl bilemiyorum
  • varta/bosh iyidir

delphide idare eder ama ben olsam kullanmazdım.
  • Yuasa yı tek geçerim.
    Eski aracım Civic te fabrikasyon Yuasa vardı. Tam 7 yıl dayanmış gittim yine Yuasa ile değiştirmiştim.
  • bence varta
  • Garantisi servisi Sabancı Brisa ENERGIZER de iyidir indirimi var, MUTLU da öneriyorum
    her marketde satılan spot eski ürün yerine bayisinden tazesi o fiyatların 20 tl üstünde

Sizce hangi akü? Varta, Mutlu,Bosch,Delphi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 16 Aralık 2013; 16:13:00 >
  • inci al
  • İnci akü alındı.Fikir bildiren herkese teşekkür ederim...
  • Mutlu alsaydın keşke, neyse hayırlı olsun
  • Hyundai Getz in akü bitmek üzere yolda kalmadan değiştirmem lazım. Orjinali kaç amperdi bilmiyorum ama üstündeki İnci 60 amper ve 3 gitti. Yüksek amper almak istiyorum ama yuvasına uyan Banner bulabildim. 70 veya 80 amperlik olanlar uyuyor.İlk kez duydum Banner nasıl bir markadır. Akücü Avusturya markası olduğunu söyledi. Fikri olan var mı arkadaşlar?
  • Banada onerdi aynisini ama 10-20 tl gibi fark var digerleriyle arada. Ben almadim..

• 2008'de yetkili servis orijinal Peugeot logolu Delphi takmış. 6 yıl geçti halen ilk günkü gibi, çok kolay marş alıyor.
  • Akülerin tekrar şarj edilip bir iki yıl daha idare etme özelliği var mı birde eski aküleri atıyo musunuz napıyosunuz..
  • fiat akülerini inci akü mü üretiyor aracım daha 2 yaşına yeni girdi akü su koyvermeye başladı varta almayı düşünüyorum sizce nasıl
  • yerli malı tercih eder mutlu alırdım..
  • Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki AcDelco
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.