Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.812
Cevap
98
Favori
292.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vicodin merhaba,

Archer C2600 model numaralı ürünümüzü incelemenizi önerebiliriz. Nas bağlayabilirsiniz, 4K video streaming yapabilirsiniz.
  • cundasimotel C kullanıcısına yanıt
    cundasimotel merhaba,

Sizlere daha sağlıklı yardımcı olabilmemiz için mailinizi özel mesaj olarak iletebilir misiniz? Bu konu hakkında sizlere çözüm önerileri içeren bir mail yönlendireceğiz. Maildeki talimatları uygulayarak kontrol edebilirsiniz.
  • Merhaba,

TP-Link TD864W modem kullanıyorum. Son 3 gündür kablolu olarak internete giremiyorum. Girmek istediğimde proxy hatası ile karşılaşıyorum. ttnet ile görüştüm. Tp-Link marka modem ile ilgili türkiye genelinde bir sıkıntının olduğunu söyledileri. Kendim bilgisayardan proxy ayarlarını yapmama rağmak kablolu interneti alamıyorum. Kablolsuz olarak hiç bir problem olmadan internete bağlanabiliryorum. Bu sorunu nasıl çözebiliriz.
  • @ TP-Link Türkiye;

TP-LINK RE200 ve TP-LINK RE210 menzil genişletici cihazlarını Tether mobil uygulaması ile yönetebilir miyim?

Bilgi : Modem olarak TP-LINK Archer VR2600 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 25 Kasım 2017; 9:23:8 >
  • Merhaba,

hocam TP-LINK TD-W8961ND modem var V3.2 yazıyor çok yavaştı modem arayüzü Türkçe'di firmware olarak

TD-W8961ND_V3_150707
    Yayın Tarihi: 2015-07-07 Dil: İngilizce Dosya Boyutu: 1.42 MB

bunu indirdim ethernet üzerinden güncelledim fakat bu aralar ping falan oluyor eğer yanlış bir şey yaptıysam modemin yazılımını sıfırlamak istiyorum eski haline ve Wireless ayarlarını hızlı ping'siz sinyal çekecek bir şekilde ayarlamak istiyorum bazı yerlerde channel yani kanal 6 veya 11 falan seçin diyorlardı modemin wireless'ini pingsiz hızlı nasıl ayarlayabilirim he bide bu modemin firmware artık güncelleme çıkmıyor sanırım desteği kalkmış yeni modem mi almamız gerekiyor bide hocam Mobile Legends'de yabancılarla karşılaşınca ms değeri 285 oluyor ama takılmıyor Türklerle karşılaşınca MS 285 oluyor ama takılıyor mobile legends doğru dürüst oynuyamıyorum telefonum General Mobile GM5 Plus çözemedim gitti bağlantı kopup duruyor bu laptopda biraz daha rahat telefonumdamı sıkıntı var anlamadım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2170DE2A6 -- 25 Kasım 2017; 14:21:42 >

• Merhaba elimde olan archer vr400 ürünüm dsmart ile mtu uyumsuzluğu yaşıyor çok eski tplink modem ve eski olan zte modemde bunu yaşamıyorum yada diğer markalara ait modellerle ve ayrıca ürünüm v1 WPA2 Güvenlik (KRACKs) Açığı yamaması yapılmadı fakat aynı ürünün v2 yaması yapıldı ürünümün garantisi devam ediyor bu konuda bilgi istiyorum
  • TP-Link Türkiye kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler msjniz için. Evet. Tivibuyu calistirabildim. Fakat deidigm baglantilar hala bagli degil merak ediyorum suanda da neden diye :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TP-Link Türkiye kullanıcısına yanıt
    Mesaj attim cevap bekliyorum tesekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

tolgaxus merhaba,

Sizlere daha sağlıklı yardımcı olabilmemiz için ürünün seri numarasını özel mesaj olarak iletebilir misiniz?

ürün değişimi yapılmış yeni ürünü yarın kargodan alıcam

• cyberenerger kullanıcısına yanıt
    cyberenerger merhaba,

TD854W, TD864W ve TD-W9970v3 Model ürünler Türk Telekom'a özel olarak üretilen kampanyalı modemlerdir. Modemin kullanım hakkı ve servis işlemleri Türk Telekom çözüm ortağı SENTİM BİLİŞİM firmasına aittir konuyla ilgili Sentim firması ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. İrtibat numarası 0850 209 40 40 veya modemdestek@sitetelekom.com.tr mail adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
  • Dilocrom kullanıcısına yanıt
    Dilocrom merhaba,

RE200 v2, RE350, RE450, RE500 model numaralı ürünlerde Tether desteği bulunmaktadır.
  • snorlax55 kullanıcısına yanıt
    snorlax55 merhaba,

TD854W, TD864W ve TD-W9970v3 Model ürünler Türk Telekom'a özel olarak üretilen kampanyalı modemlerdir. Modemin kullanım hakkı ve servis işlemleri Türk Telekom çözüm ortağı SENTİM BİLİŞİM firmasına aittir konuyla ilgili Sentim firması ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. İrtibat numarası 0850 209 40 40 veya modemdestek@sitetelekom.com.tr mail adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
  • MErhabalar benim de böyle bir problemim var ve siz daha evvel sanırım çözmüşsünüz. Evim ve işyerim arası kuşuçuşu 600m civarında ve birbirlerini görüyorlar. bir tp link tl2424b anten aldım bir pigtail ve uzatma kablosu aldım. Tek taraflı taksam yeterli olur mu? Bir de access point alacağım ve bu sisteme ekleyeceğim. hangi access point ile uyumludur? SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN Gördüğüm sinyale direk bağlanabilir miyim yoksa karşı taraftan da bir işlem yapmam gerekir mi? şimdiden teşekkür ederim. resimde görülen minarenin yanında wifimız var. Tek bir cpe serisi ap ile çözebilir miyim antene gerek kalmadan?

• Hocam benim yorumuma yanıt vermediniz.
  • Türksat A.Ş. Netmaster ile çalışmayı bırakıp Ubee ile anlaşmış. Siz daha uyuyun.

2 senedir dillendirip durdunuz. Sözde, Tp-Link Türkiye de Türksat A.Ş. ile anlaşıp kablo modemlerini ülkemizde satışa çıkaracaktı. Yalan oldu.

Ubee'nin KabloNet sistemine entegre olması ve bizzat KabloNet tarafından dağıtılacak olması güzel gelişme. Olması gereken buydu. Her modeli ayrı bir facia olan Netmaster çöpünden sonra Ubee gibi global bir modem firması KabloNet kullanıcılarına ilaç gibi gelecektir.

Ubee modemler amazon.com dahil her yerde satılıyor. Netmaster gibi Çin de kiloyla satılan noname modem devrelerine yerli firma etiket basmıyor. Gerçek bir ağ ürünleri üreticisidir Ubee.

İyidir kötüdür tartışılır. Kullandıkça belli olur. Her yönden Netmaster çöpünden iyidir diye düşünüyorum.

Keşke Tp-Link Türkiye olarak hızlı davranıp sizde kablo modemlerinizi KabloNet sistemine entegre etseydiniz.

• TheRoven merhaba,

Bu konu hakkında bizlere bir mail yönlendirmişsiniz. Mailinize cevap verilmiştir. Mailinizi kontrol etmenizi rica ederiz.
  • ercinnn E kullanıcısına yanıt
    ercinnn merhaba,

TL-WA5210G, TL-WA7210N model numaralı ürünlerimiz uygundur.

http://www.tp-link.com.tr/ adresinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
  • Merhaba. Tp link modemim var. Modelini hatırlamıyorum. Bundan aldığım kablosuz interneti bir üst katda hem kablosuz hemde kablolu olarak kullanabileceğim bi aktarıcı bakıyorum. Bunun için TL-WR840N uygun mudur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Kef14 merhaba,

TL-WR840N model numaralı ürünümüz uygun değildir.

http://www.tp-link.com.tr/products/list-10.html linkindeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

tugaydurukan merhaba,

Sizlere daha sağlıklı yardımcı olabilmemiz için mailinizi özel mesaj olarak iletebilir misiniz? Bu konu hakkında sizlere bir mail yönlendireceğiz. Maildeki talimatları uygulayarak kontrol edebilirsiniz.

Merhaba hala mail atmadiniz?

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.