Şimdi Ara

Siz Düzgün Kız Kalmadı Diye Şikayet Ediyorsunuz ama (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
8
Favori
18.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
291 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir yerlere içim dökülmüş diyordum meğer bu konuymuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam haklı beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angmar Kralı -- 30 Eylül 2017; 10:24:13 >
  • Adam kızları melek sanıyor galiba acaba hangi kızlar ve hangi erkeklerden bahsediyor.
    Kızlar seçmesini bilmiyor yalanı seviyor. Yalan dolan ile elde edemeyeeğini karı kız yok

Kısacası kadınlar seçemiyor algıları bozulmuş buda tarihsel bir sorun şimdi oluşmadı geçmişi var
  • Bence çok genel konuşmuşsun. Ayrıca düşünceler konusuna çok kafayı takma. İşin içinden çıkamazsın sana zararı olur.
  • Tamamen katılıyorum.Her gün mast yapan,önüne malum kadın getirsen üstüne atlayacak adamlar bin bikire kidin ariyirim timiz kidin yik diyor.Yalan yok ben de bakire bir sevgili isterim ama en azından bunu hakedecek şeyler yapıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: CrystalCacik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Boyle nokta atisi bir dusuncenin sizden cikmasi acikcasi sasirtti beni. Yanlis hatirlamiyorsam akepeli idiniz. Gunumuzde akepe cehepe mehepe hedepe partilerinin yandasligini yapanlarin dusunemedigi fikrindeyim. Sasirmamin sebebi buydu. Hatirladigim sey yanlissa cok ozur dilerim.

İyi forumlar

Yanlış anladığın kısım şu. Ben AKP seçmeniyim. AKP li değilim. AKP li olmak için AKP nin bir ideolojisi olması gerekir. Benimde o ideolojiyi takip etmem gerekir.

Ama gel gör ki ben sadece gerçekçi biriyim ve ailemin çıkarları gereği ne gerekiyorsa onu yaparım. Herhangi bir akım yada ideolojiyi takip etmem.

:PPPPPPPPPP

senin ideolojin şey değil miydi '' Kemalistler zaten muhafazakar ailelerin çocuklarının tecavüze uğramasına sevinmiştirler.''

doğru bu ideolojiyi destekleyen bir parti yok

O sadece belirli bir gurubun davranışı hakkındaki tespittir.

Ayrıca yazdığım mesajın ayrıntısı bu şekilde değildi. Sen sadece olmasını umduğun biçimde anlamışsın.

Kısacası işine geleni duyuyorsun sadece.

yazdığın mesaj ''Çocuklarda muhafazakar ailelerin çocukları zaten. Bırak üzülmeyi sevinmiştirler bile buna.''

imzana koyarsın artık

gururla gez

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Governor

Hocam en son 10m yakınlaştiğin koz 6. Sınıftaydı ondan sonra kendimi derslere verdim ktü tipta okuyorum şuan daha hiç kızla temasta bile bulunmadım taliplerimi bekliyorum

Bende en son bir kızın elini kutu kutu pense oynarken tuttum :) :) :)

• Üni değil her ortam böyle. Sevgilisi olupta gördüğü kızı şunu bir şey yapsam diyenlerde var. Ama sevgilisine biri baksa kız kardeşine biri baksa erkeklikleri kabarır ama kendi yaptıklarını görmezler. Gençler değil evli olup milletin karısını kızını ayartma peşinde olanlar var ve yaptığını övüne övüne anlatırlar sanki bizim toplumumuzda erkeğin kadınla birlikte olması çok büyük marifet. Ve namusun sadece kadında olduğunu bilir bazıları evlenene kadar herşeyi yapar namuslu bir kız bulsakta evlensek kız kalmadı ya derler kendi namuslarini bilmezler. Çünkü erkektir yapar algisiyla büyüdü bizim erkekler. Erkek neyse kadında o evleneceğin kadının yapmasını istemiyorsan sende yapmayacaksın.

• Beyler konu genel olarak haklı ama şunu da belirtmekte fayda var, siz sırf "iyi, düzgün erkek" rol modelisiniz diye kızlar sizi seçmek zorunda değil. Siz mini etekli kız görünce kikirdeyen erkek tipini ezikliyor olabilisiniz doğru, ancak mini etekli kızdan hoşlanmanızdan doğal bir şey yok, kafanızı çevirip bacım yapınca, sözde düzgün erkek olunca kızlar ay ne kadar düzgün erkek deyip kucağınıza atlamayacak. He demiyorum ki kızlara laf atın, bu tacizdir, ama hepinizin kendini 10’da 1’lik efendi erkek görmesi de iki yüzlülük. İtiraf edelim hepimiz kız kesiyoruz ediyoruz, kızlar tarafından beğenilmek istiyoruz, aynı şey kızlar için de geçerli, onlar da günde 10 tane erkek kesebiliyor, sizin “ben düzgünüm bakmam” dediğiniz kız ona bakan birini bulur, sizin gibi erkekliğinden utanan yarım erkeklere bakacaklarına içinden geldiği gibi davranan, erkek gibi davranan erkek bulur, siz de forum köşelerinde ben medeniyim barzo değilim diye ağlarsınız.

• Yanlış düşünce. Kız kardeşinin olması seni biraz kaygılandırmış. Tabi ülkedeki taciz olaylarının artması vs... seni etkilemiş olabilir. O tip insanlar her yerde var. Olsa olsa 3de 1i böyledir erkeklerin. Askere gittiklerinde değişirler merak etme. Olgunlaşmamış onlar daha

• Böyle düşüyor mu hocam ?
  • Sevgi pitirciklarina bir tavsiyem var... Sadece kizlardan olusan bir whatsapp grubuna girsinler, gozlemlesinler bakalim. O cok masum gordugunuz insanlar neler konusuyor, paylasiyor. Hayati yasayarak ogreneceksiniz ben ne yazsam bos simdi illa o cukura kendiniz dusmelisiniz, ogrenmelisiniz.

Gunu gelince kadınların efendi adam yerine .iç tercih etmesiyle ilgili basligi da siz efendi adamlar acacaksiniz.

• Dogru soylemis biri demis karsindakini degistirmeye calisma diye. Aynen oyle. Ben 4 sene birlikte oldum biriyle. Ben sessiz sakin utangac biriydim pek ortamim yoktu. Oda gayet aktif atilgan falan. Kisacasi olmuyor yani ne yap ne et olmuyor. Seni dinleyince bile sen mutsuz oluyosun kiza istedigini yaptirmadigin icin. Velhasil kelam evvela dis gorunusler degil zihinler uymali. Anladim ama gec olduz

• sKjaer kullanıcısına yanıt
    Sende hakli gibisin hocam şoyle bir baktimda baya haklisin hemde

• Nasıl bir hemcinsine düşmanlıktır bu. Benimde kız kardeşim var ama senin gibi 10 da 1 adamdır demiyorum. Öyle olsaydı şuan bu toplum bu kadar yaşamazdı. Kalkıp buraya gelip hemcinslerine laf etmek sana ne kazandıracak. Toplumda her iki cinstende aynı şeyi yapan insanlar vardır. Öyle bir oran vermişsinki. Sanki vahşi doğada Bir aslan bir ceylana saldırsa bütün aslanlar kötüdür der gibi olmuş

Ben 33 yaşındayım arkadaşım hala öyle kız arkadaşmış şu bu aramam, hayat şartlarından dolayı evlenmek nasip olmadı ama kalkıpta lan piyasa kaşar dolmuş şubu demiyorum. hem kendi cinsime hem karşı cinse bunu söylemem. Önce kendine başla. Ben hala akademik olarak çalışıyorum emin ol senden fazlasını gördüm. Beğenmediğin bir durummu var kafanı çevir. Biri tacizmi ediliyor müdahale et. Ama kalkıp mileti genelleme. Benim ailem nasılsa çevremdeki insanlarda öyle ve olmayan olsada kötü görmüyorum. Sen kalkıp 10 da 9 una lafı sokuyorsun. Terbiyeli ol arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullahors84 -- 1 Ekim 2017; 16:56:22 >

• Doğrusunu söylemek gerekirse bu devirdeki çoğu kız, her zaman önemli olan iç güzellik diye konuşur durur ama dışını beğenmedikleri birinin de içini merak etmezler. Varsa yoksa beni lüks arabasıyla gezdirsin, barlara götürsün, yedirsin içirsin. Sonra sıkılınca da salla at bir kenara yenisi gelsin. Kendileri tripten, kapristen yanına yaklaşılmaz, erkek bir iki trip yapınca da sen nodon boylo yapıyosoon ayrılalooom der. Çoğu yakışıklı erkeğin yanında da güzel olmayan kız gördüm yani bu durumda erkek sadece dış güzelliğe bakmıyor her zaman, kalbe de bakıyor.
  • Delikanlı adam böyle oluyor işte.Helal kardeşim.

• kadinlarin sevdigi erkek tipi senin elestirdigin tipler

nerde kendisini aldatan kendisine obje gozuyle bakan erkek varsa onu tercih ederler

• Açıkçası kadınlar çelişkili davranıyorlar.

İstediklerini söyledikleri ile gerçekten istedikleri insanlar bambaşka oluyor.

Ama bu onlara saygısızlık ve hayvanlık yapılmasını gerektirmiyor.

Valla forumdan soğumuştum kadın düşmanları yüzünden. Bu konuyu görünce mutlu oldum. Bir de sürekli " kadınlardan üstünüz " temalı konu açan liseliler var ki küfür etmemek için hemen susuyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Boyle nokta atisi bir dusuncenin sizden cikmasi acikcasi sasirtti beni. Yanlis hatirlamiyorsam akepeli idiniz. Gunumuzde akepe cehepe mehepe hedepe partilerinin yandasligini yapanlarin dusunemedigi fikrindeyim. Sasirmamin sebebi buydu. Hatirladigim sey yanlissa cok ozur dilerim.

İyi forumlar

Yanlış anladığın kısım şu. Ben AKP seçmeniyim. AKP li değilim. AKP li olmak için AKP nin bir ideolojisi olması gerekir. Benimde o ideolojiyi takip etmem gerekir.

Ama gel gör ki ben sadece gerçekçi biriyim ve ailemin çıkarları gereği ne gerekiyorsa onu yaparım. Herhangi bir akım yada ideolojiyi takip etmem.

:PPPPPPPPPP

senin ideolojin şey değil miydi '' Kemalistler zaten muhafazakar ailelerin çocuklarının tecavüze uğramasına sevinmiştirler.''

doğru bu ideolojiyi destekleyen bir parti yok

O sadece belirli bir gurubun davranışı hakkındaki tespittir.

Ayrıca yazdığım mesajın ayrıntısı bu şekilde değildi. Sen sadece olmasını umduğun biçimde anlamışsın.

Kısacası işine geleni duyuyorsun sadece.

yazdığın mesaj ''Çocuklarda muhafazakar ailelerin çocukları zaten. Bırak üzülmeyi sevinmiştirler bile buna.''

imzana koyarsın artık

gururla gez

Ben 10 yıldan fazla zamandır bu forumda yazıp okuyorum.

Eğer " Aman bırakın nede olsa tecavüze uğrayanlar kendi çocukları bize ne " mesajı ve benzerlerini burada görmemiş olsam hatta " iyi olmuş " diyebilecek kadar küstah olanaları görmemiş olsam belki tavrını ve sözde duyarlılığını alkışlayabilirdim.

Ama maalesef sende bende biliyoruz ki sırf siyasi malzeme çıkmayacağı için ve kendilerinden olmadığı için tecavüze uğradıklarına sevindiler.

Gözlerimizle gördüğümüz şeyi inkar ediyorsun. Kısacası işine geleni duyuyor işine geleni duymazdan görmezden geliyorsun.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.