Şimdi Ara

Siz Düzgün Kız Kalmadı Diye Şikayet Ediyorsunuz ama (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
135
Cevap
8
Favori
18.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
291 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cinsiyeti farketmeksizin kalitesiz insanlar çoğunlukta. Bunu hep diyorum ben de.
  • İdealist ailenin popülist olmayan kızı iyidir de bu iş biraz kedi ciğer meselesi gibi geldi bana. Bahsettiğin erkeklerin de hepsi azıcık bişey hissedince o ağızları bırakıp mecnun oluyor zaten. Sen kendine bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu düzgün meselesini cinsiyete indirmemek lazım.

Kim düzgün ki.

Cami önünde iki büklüm dinlenen dilenci mi ?

Bakkallarda tezgâh üzerinde olan sadaka kutusunun sahipleri mi ?

Aynı anda 3 4 karşı cins ile konuşan cinsiyet mi ?

Arkadaşa gidiyorum deyip geceyi hiç tanımadığı birinin koynunda geçiren mi ?

Ağzından Allah kelimesi dusmeyip her türlü yolsuzluğu yapan mi ?

Yerin yüzlerce metre altına soktugu işçilerin sırtından trilyonlari kaldırıp işçilerine asgari ücret veren patron mu ?

İçip içip eve gelen karısını çocuğunu döven herif mi ?

Organik hoşafı 2.yapan zihniyet mi ?

Kapı komşun mu ?

Kim abi kim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Boyle nokta atisi bir dusuncenin sizden cikmasi acikcasi sasirtti beni. Yanlis hatirlamiyorsam akepeli idiniz. Gunumuzde akepe cehepe mehepe hedepe partilerinin yandasligini yapanlarin dusunemedigi fikrindeyim. Sasirmamin sebebi buydu. Hatirladigim sey yanlissa cok ozur dilerim.

İyi forumlar

Yanlış anladığın kısım şu. Ben AKP seçmeniyim. AKP li değilim. AKP li olmak için AKP nin bir ideolojisi olması gerekir. Benimde o ideolojiyi takip etmem gerekir.

Ama gel gör ki ben sadece gerçekçi biriyim ve ailemin çıkarları gereği ne gerekiyorsa onu yaparım. Herhangi bir akım yada ideolojiyi takip etmem.

:PPPPPPPPPP

senin ideolojin şey değil miydi '' Kemalistler zaten muhafazakar ailelerin çocuklarının tecavüze uğramasına sevinmiştirler.''

doğru bu ideolojiyi destekleyen bir parti yok

• Boyle konular acmayin 2 tarafta sorunlu sonuc olarak

• Kızı da erkeği de yozlaşmış, kokuşmuş bir vaziyette.Birisi dünyayı kendi etrafında dönüyor sanır, diğerinin aklı uçkurundadır.Aşk, sevgi gibi değerli kavramlar ele ayağa düştü, çocuk oyuncağı oldu.

• Sadece seks objesi olarak gördükleri yetmiyormuş gibi, ikinci sınıf muameleside yapıyorlar. Hem bu sadece universitede yok, bu hastalık çok erken yaşlarda başlıyor. Erkek çocuklarının küçük yaşlarda etmeye başladıkları küfürler ortadadır. En başta a...k... küfür geliyor, sonra anne olarak devam ediyor. Ve bu tür şahsiyetsizler genelde hep babalarına karşı saygılılar, ve biz babadan böyle gördük mantığı ile yaşıyorlar. Boş ve abazan beyinler. Ayrıca doğru kız kalmadı derken olayı sadece bacak arası muhabbetine çevirmek ne demektir ? Yani insanın insan olması iki bacak arasındaki cinsellik ile mi alakalıdır ?
  • Tamam iyi guzel de konu sahibi efendi sizin de biraz libidonuz dusuk geldi bana yani. Cinsel olarak da sorumlu olmuyor musun evlenince? Oluyorsun. Olayin bu yonunu de dusunmek lazim. Hic olmamasi da kotu yani, hic olmadiginda emin ol, yani hic cinsel dusunce olmayinca da, heyecan olmayinca, boyle "istek" olmayinca, kiz sizden ayrilir. Yok sevgi ask cocuk bunlara da cok dalmamak lazim cinsellik de cok onemli bir kismidir iliskilerin kim ne derse desin. İnsanin kendini cinsellikten de sogutmamasi lazim. Arayi bulacaksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkekler yani biz erkekler bu konuda son derece benciliz , erkeklerin % 99 u elde edebiliceği bir kadın olursa bundan sakınmaz ve bundan utanmaz bunu ahlak dışıda görmez , ama kadınların çoğunluğu tek eşliliği kovalar ve sadık kalmaya çalışır istediği herkesi elde edebiliceğini bildi anda bile , ve eğer bir kadın biz erkekler gibi davranırsa onu dünyanın en kötü insanı olarak görürüz , çok çok sevmiş adamları ayırıyorum bir erkek gerçekten sevdiyse hatası olmaz kadın gibi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 30 Eylül 2017; 0:48:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrystalCacik

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Boyle nokta atisi bir dusuncenin sizden cikmasi acikcasi sasirtti beni. Yanlis hatirlamiyorsam akepeli idiniz. Gunumuzde akepe cehepe mehepe hedepe partilerinin yandasligini yapanlarin dusunemedigi fikrindeyim. Sasirmamin sebebi buydu. Hatirladigim sey yanlissa cok ozur dilerim.

İyi forumlar

Yanlış anladığın kısım şu. Ben AKP seçmeniyim. AKP li değilim. AKP li olmak için AKP nin bir ideolojisi olması gerekir. Benimde o ideolojiyi takip etmem gerekir.

Ama gel gör ki ben sadece gerçekçi biriyim ve ailemin çıkarları gereği ne gerekiyorsa onu yaparım. Herhangi bir akım yada ideolojiyi takip etmem.

:PPPPPPPPPP

senin ideolojin şey değil miydi '' Kemalistler zaten muhafazakar ailelerin çocuklarının tecavüze uğramasına sevinmiştirler.''

doğru bu ideolojiyi destekleyen bir parti yok

O sadece belirli bir gurubun davranışı hakkındaki tespittir.

Ayrıca yazdığım mesajın ayrıntısı bu şekilde değildi. Sen sadece olmasını umduğun biçimde anlamışsın.

Kısacası işine geleni duyuyorsun sadece.

• biraz tuhaf bir durum var ?
    bir defa doğru kızlar zaten bozuk tipleri muhatap almaz ama okul çıkışlarında dahi gördüğümüz kadarıyla ,çok fazla sayıda kız erkeklerle birlikte olma yarışı veriyor (eskiden kızların çoğu okumadığı için fazla erkek görme ihtimali az oluyordu ,sebeplerden birisi de bu)
    diğer bir konu ise sanki sizi leylekler getirmiş gibi tuhaf bir düşünce yada anlatım tarzınız var

anlayabildiğim kadarıyla bu arkadaş kız kardeşi olması nedeniyle böyle bir psikolojiye girmiş
    zannediyor ki kızlar bu konularda hiç düşünmez ,birbirleriyle konuşmaz

bazı konularda kafanız karışık galiba
    düşünmek ayrıdır ,uygulamaya geçirmek ayrıdır
    işte burada kimsenin bir şey yapmasına gerek kalmaz ,çünkü kızda istiyorsa ne yapabilirsiniz ?

bizde tuhaf olarak kendi anne ve kız kardeşine toz konduramama ama kendisi olduğunda her şey serbest moduna geçiyor
    bu konuda çok tuhaf durumları çok gördük ,biz namus peşinde koşarken zıpır birisi gelir ,kızı sürekli taciz eder ve sonunda onunla bir araya gelmeyi başarır ,biz kafamız önümüzde kız istemeye gideriz ret ediliriz ,o zıpır gider kız istediği için ailesi mecbur verir yada vermeseler kaçırır ,sen kıza biraz sıkılgan yaklaşırsın ,o senin erkekliğini sorgulamaya başlar

özetle : siz kendinize bakın ,benim midem kaldırmaz diyorsanız uzak durun ama başkalarını düzeltmeniz mümkün değil ,merak etmeyin o yolun yolcusu olmayana kimse bir şey yapamaz ,birileri sapık şeyler düşünüyor diye yada laf attı diye bir insanın şerefi , namusu yok olmaz
    zaten herkes kimin ne olduğunu bilir

• Nedense kızlar da hep böyle tip erkeklerle geziyor da kızlar sanki çok mu farklı ? 10 tane kız varsa ancak 1 veya 2 tanesi düzgün, gerisi hava atmak için kendini göstermeye çalışan, suratında 1 kilo makyaj olan, egolu ezik tipler ve böyleleri genelde sevgilisi olmadığından yakınıp durur ve sürekli erkekler hakkında atıp tutar. Her gün sosyal medyada 10 tane fotoğraf paylaşır. Hepsinde de ben güzelim, hadi beğenin deme çabasındadır. Beğeni sayısı arttıkça da kendini bir şey zanneder. Sanki bütün dünya bütün erkekler onun etrafında gibi. He bir de salak salak kedi köpek suratları ile fotoğraf atıp kendini popüler zanneden tipler var. Hadi yaşı küçüktür anlarım ama büyümüşsün hala çocukluktan çıkamamışsın, yazık. Sadece bu da değil, yolda yürürken veya bir ortamda argolu ve küfürlü konuşan kızlar o kadar itici geliyor ki böyleleri kezban kelimesini sonuna kadar hakediyor. Kısacası erkek veya kız için herşey ailede başlar, ailesi yeterince eğitememişse, terbiye öğretememişse yapacak bir şey yoktur.

• Aslinda haklisin soylediklerinde ama nerden biliyorsun kizlarinda erkekler hakkinda kotu dusunmedikleri?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işler lafla olmaz. Erkek istediği kadar konuşsun. Kadının iffeti önemli. Kafın pas vermezse erkek hiç bir ... yapamaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Bu işler lafla olmaz. Erkek istediği kadar konuşsun. Kadının iffeti önemli. Kafın pas vermezse erkek hiç bir ... yapamaz..

Çok doğru söylüyorsun. Bu yüzden kuyruk sallayan dişi köpeklere bile tecavüz ediyorlar. Köpeklerde bunu istiyor aslında...Biz erkekler çok namusluyuz.
  • ASLINDA KIZ-ERKEK olarak değil de toplum olarak bozuğuz...

o ağzı bozuk erkekleri arkasından konuştuğumuz kızlar doğurup yetiştiriyor. bizim arkasından konuştuğumuz yollu kızlar bile çocuk doğurduktan sonra bakire meryem oluyor... BU DEVRANDA SÜRÜP GİDİYOR....
  • Benim gibi düşünen birileri olduğu için o kadar sevindim ki şu an .

• kızlar bizi böyle yaptı bizde istiyorux ciddi bişi ama 10 tane aynı amda dolandırıyorlar hoşlanmada bile boşta kaldığında takılmak için yedeğe atıyolar vs vs.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.