Şimdi Ara

Siz Düzgün Kız Kalmadı Diye Şikayet Ediyorsunuz ama (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
8
Favori
18.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
291 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel demişsin eyvallah da bu devirde de öyleleri gülüyor kardeş. O 10'da 1 dediklerin hep üzülür hep terkedilir ama o 9 kişi haketmediği halde mutlu olur. Deveye diken insana ... mevzusu işte. Etik olarak o 9 kişi yanşıştır ama dünya düzeninde olunması gereken şey o 9 kişi gibidir bu kadar basit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatta en nefret ettiğim tip kızlara yaranmak için kendi cinslerini kötüleyen insanlardır kadınlar'da genel evde çalışıp malum işi yapsalar bile hepsi bir birlerini tutar ve savunurlar bizimkiler öyle mi bir kadın için yedi sülalesini satar

• Siz Düzgün Kız Kalmadı Diye Şikayet Ediyorsunuz ama
  • 28-30-35 yaşına gelip bir türlü aile kuracak düzgün kız bulamayan çaresiz kişilerin sitemini,
    kendi gibi ergenlerin kızlara yaptığı yanlış yorumları referans alarak eleştiren,
    19'luk 20'lik üniversiteli.

Biraz büyüyüp yuva kurma zamanın geldiğinde görürüm halini.
    Şimdilik böyle feminist feminist takıl bakalım, hayat sana güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızlar gayet düzgün iyi aile terbiyesi almış kızlar zaten. Erkeklerin abartması zaten yok ona çaktım buna taktım bilmem ne terbiyesiz şeyler. Ayrıca erkeklerin zekası ve karizması kızların her zaman önündedir sevgili olunca her şeyi yaptırabilirsiniz bununda etkisi var hemen bozuyorlar böyle temiz kızları.
  • Amadan önce söylenen sözlerin önemi yoktur -Ned stark

• Bu durum kişiden kişiye ve kişinin çevresine göre değişebilen bi durum bence kimseyi 1 veya 5yılda tam tanıyamazsın. Yeri gedimi 30yıllık dost,arkadaş veya kardeşin bile yeri geldimi insanı sırtından bıçaklıyor. Bence bunu konuşan arkadaşlarına karşı söylemelisin. Benim gözümdede kızların %70 şeytandır. Kendi görüşüm çok kız ortamında bulundum. Bazı konuştukları şeyleri erkekler ağızlarına almaz. Ama dediğim gibi bu konuda kişinin çevresi önemlidir.

• Güzel bir gözlem ve tespitte bulunmuşsun kardeşim. İyi bir aile eğitimi almışsın. Keşke tüm gençlik senin gibi olsa... Ama günümüzde maalesef cinsellik iyilik güzellik edep vs. hepsinin önüne geçmiş durumda..
  • Erkekler mi yoldaan çıkarıyor? Bu ne saçma düşüncedir ya. Senin eleştirdiğin erkekleri kızlar baş tacı yapıyor be. Bu devirde efendiysen ezik ezik oturur kalırsın böyle. Bu devirde yavşak olursan kızları etkileyebiliyosun.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ken Block43 -- 30 Eylül 2017; 22:5:29 >
  • Konu sahibinin fikirlerine tamamen katılıyorum ve ben de hep bu şekilde düşünürüm ancak kaçırdığımız bir detay var. İnsanlığı çok yukarıda tutup değer veriyoruz, sonuçta bir hayvan türü ve hormonların etkisi ile karşı cinse karşı etkileşimde bulunmaya çalışıyor. Hemcinslerine rakip olabilmek için de kendisini üst konuma getirme amaçlı bu bahsettiğiniz muhabbetleri yapıyor. Alan, kaplan gibi bir belgesel türü çektiğinizi düşünün alın size doğada basit bir memeli hayvan türü olan insan ve davranışları. Duygusal zekası gelişmemiş olanlar düşüncelerinin çoğunu hormonların etkisi ile çiftleşmeye yönelik olarak gerçekleştirir.
  • benim en yakın arkaşımdı

sıra arkadaşımdı aynı zamanda

yanımda oturan bi kız vardı bu sulanıyodu ben yanında oturmama ramen kıza pas vermiyordum cunki sınıfımdan bi kızla çıkmak istemiyordum yaşamıştım bunu cunki ilerde küserseniz hep yüzyüze bakmak zorunda kalıyordunuz

neyse bu salak gitti kıza yavşadı kızda beni yakın gördüğü için buluşmalara benide çağırıyodu ,sonra bu vatandaş bana sen gelme de yanlız kalalım diyodu 1 gitti 2 gitti kız yüz vermedi bu sefer kızın adını o... yaptı bi süre konuşmadılar küstüler

zaten ben kendisine de diyordum sürekli o kızla konuşma hem o kızla sen anlaşamazsın kızın kişiliği sana uygun değil flan diye ama dert anlatamadım

sonra ne oldu benim kızla olan arkadaşlığımı kıskandı onunla konuşma dedi bende konuşmadım küstüm

aradan 3 ay geçti yolda görünce o.. diyip arkasından laf ettiği , selam vermediği muhatap olmadığı kızın dibinde dolanmaya başladı yine ..

benim konuşmamı istemeyip arkadaşlığımı kıskanan adam kızın dibinden ayrılmaz oldu yalakalıga yine basladı niye kız biraz pas verdi yine diye sonra benim eskilerimle ugrasmaya basladı eski konustugum kızlara sulandı sonra bende bunun gerçek yüzünü görünce miğdem bulandı artık konuşmuyorum arkadaş olarak ..

kız için en yakın arkadaşını satan bu denli gözü dönmüş bi insanla asla işim olmaz karaktersiz kıskanç insanlardan uzak durmak gerek

hele şu kız için adam satanlar yokmu beni deli ediyor ya

önüne gelen kıza yavşıyolar yahu bi erkegin bir bilemedin iki tane hoşlandığı kız olsun her önüne gelen kıza yavşamak nedir ben anlamıyorum arkadaş ya

adamların fikri var beyni yok , aslında asıl sorun herkesin sevgilisi olsa bu kadar sorun olmaz aslında kızlar dada suç var erkek begenmiyorlar bizim kızlarımız yahu önce bi kendi tipine kişiliğine bak sonra karşındaki cocuga cevap ver ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayné -- 1 Ekim 2017; 17:49:54 >

• Bu tarz meselelerin 2 kaynağı var kaynağı var, islam ve Türk DNA'sı.

Hadi islamı bi şekilde laiklik dedik, modernizm dedik bir şekilde revize ettik diyelim, DNA'yı ne yapacağız?

Irkı başka ırklarla karmak lazım ama karacağımız ve karıldığımız ırk zaten sorunlu bir ırk olan araplar.

Bu işin kısa ve orta vadede çözümü yok arkadaşlar boşuna nefes yormayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Port Valdez -- 30 Eylül 2017; 23:10:52 >
  • Bu hayatta en güzeli dengini bulmak. Umarım herkesin gönlüne göre olur. (Nah oluyor)
  • Helal olsun valla.
  • Kezbanus türünü tanımayan bir meriçin isyanı
  • Mr.Governor M kullanıcısına yanıt
    Kardeş gece gece kahkaha attım. Sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün :)
  • Ne alakası var şimdi bunun konuyla? Kaç kızla beraber oldun hayatın boyunca? İşkembeden sallamıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: beni benimle bırak hacı

kadinlarin sevdigi erkek tipi senin elestirdigin tipler

nerde kendisini aldatan kendisine obje gozuyle bakan erkek varsa onu tercih ederler

Haksiz da degiller yani bana konu sahibi arkadas biraz fazla nazik gibi geldi. Mesela diyelim evlendi bu arkadas, kiz diyecek iste hadi malum olaydan istiyorum diyecek. Cocuk ne diyecek ben sana saygi duyuyorum o isi yapamam mi diyecek? Yatakta da guven vermek lazim aslinda yatak isi hem erkek hem kiz icin cok onemli. Tamam belki kizlar cogu zaman evlenmeden konusmaz ama gercekten onemlidir. Hepimizin libidosu var yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yollu kızlar yazmandan senin de onların bir parçası olduğunu söyleyebiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.