Şimdi Ara

Sistemime ekran kartı tavsiyeniz ne olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hali hazırda sorunsuz çalışan sistemim :

Intel C2Duo E4500 @ 2.20 GHZ

Asus P5-B Anakart

4gb Ram

HD 4830 Ekran kartı

Şu ana kadar iyiydi ama artık bariz kasmaya başladı.Özellikle geçenlerde arkadaşımın önerdiği ve şu an çok oynamak isteyip oynayamadığım APB Reloaded adlı oyunda :/

Sizden ricam sistemimi inceliyip elimdeki ekran kartını satıp üzerine ekleyerek hangi karta geçiş yapmam konusunda tavsiye vermenizdir.Bunun dışında başka önerebileceğiniz değişikliklere de açığım.Şimdiden teşekkürler ve iyi bayramlar

• bu şekil oyunda sana e. kartı lazım değil.
    İşlemcin yerlerde sürünüyor.
    e. kartını elleme. işlemcini 4 çekirdek yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin abi 65 -- 19 Ağustos 2012; 20:21:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin abi 52

bu şekil oyunda sana e. kartı lazım değil.
    İşlemcin yerlerde sürünüyor.
    e. kartını elleme. işlemcini 4 çekirdek yap.

Adam haklı önce islemciyi değiştirmenin lazim. O ekran kartı su anki oyunlari rahatlıkla kaldırabilecek durumda zaten. Sen önce işlendiği değiştir daha sonra 4gblik ram al 8 yap en son ekran kartına elle. Bunları yaptıktan sonra sapphire 6850 alabilirsin.
  • Apb 4 GB ram istiyo işletim sistemin 64 bit mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet windows 7 ultimate 64 bit yüklü.açıkcası fps nin bu kadar düşük olmasının ekran kartına bağlı olduğunu düşünüyordum.yani işlemci ve ekran kartı değişmesi gerekiyor bu durumda.elimdeki işlemci+ekran kartını satıp üzerine ekleyerek ihtiyacım olan parçaları alabilirim.sizce bu aşamada nasıl bir yol izlemem gerekir?
  • Lütfen acil bir çözüme ihtiyacım var görüşlerinizi bekliyorum.

Bunun dışında diğer bir seçenek olarak overlock yapmak aklıma geldi ancak sistemim onun için ne kadar uygundur bilemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.