Binbaşı
08 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1-2k arası düşük mmra sahip ranked girilebilen davranış skoru düşük olmayan hesap aramaktayım. Bu özelliklere uygun hesap elinde olup satmak isteyen olursa hesabın durumuna göre pazarlık yapabiliriz.
700 tl gibi bir butcem var daha yukari cikamam gibi. Telefonla arasi pek olmayan birisi kullanacak. Zenfone 5 te bir dual simli olan model var. Bir de normal. Aralarinda islemci farki, depolama ve cift simden baska ne gibi farklar var? Oyun falan oynanmicak. Dual sim model 70 tl daha ucuz. Aradaki farki vermeme gerek var mi? Bir de android 4.4 var galiba digerinde 4.3. Ios kullandigin icin androide cok uzagim. İsletim sistemleri hakkinda da kisa bir bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim. Simdiden tesekkurler
780 ti'ın özellikleri sızdırıldıktan sonra simdi de birkaç tane benchmark ve oyun testi ortaya çıktı. kartın tasarımı da titan ve 780 ile aynıymış.Haber kaynağına göre 780 ti, titan ve r9 290x'i geride bırakmış. Battlefield 3 ve bioshock'ta 1080p çözünürlükte 7990 ve 690 gibi çift gpulu kartlarla aynı performansı veriyor olması dikkat çekici

Kaynak:http://www.techpowerup.com/193722/geforce-gtx-780-ti-pictured-in-the-flesh.html
BF3 gibi sistem gerektiren oyunlarda 20-30 dk sonra bilgisayar kilitleniyor ve reset atmaktan başka müdahelede bulunamıyorum. Dota2 de ise herhangi bir sorun olmadan 1-2 oyun oynayabiliyorum. Ekranda kilitlendiği andaki görüntü takılı kalıyor ve dırrrr diye hoparlörden ses geliyor. işlemci ve ekran kartının sıcaklıklarını kontrol ettim 50 derece civarında ikisi de oc yok su an ikisinde de. Bu sıcaklıklarda herhangi bir sorun yapıcaklarını düşünmüyorum ancak emin de değilim tabi. bilgisayar kilitlendiği zaman kasanın üzerinde bulunan hdd ışığı hiç yanmıyor. Hdd'de sorun olma ihtimali var mı? yoksa bilgisayar kilitlendiğinde zaten hdd ışığı da sönük mü kalır? Ramlerden de şüphelenmiyor değilim 4 slot da dolu anakart üzerinde. Ramleri sıcaklıklarını kontrol etmek için henüz bi program bulamadım. Ram sıcaklığı içinde program önerirseniz sevinirim. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Not: Hdd kısmına açtım konuyu ama çok kişi bakmıyor oraya ramde de sorun olabilir zaten buraya da açıyorum konuyu

bu da hd tunedan hdd hız testi çok dalgalanıyor gibi geldi bana. Herhangi bir ölü bölgede bulamadı hd tune
BF3 gibi sistem gerektiren oyunlarda 20-30 dk sonra bilgisayar kilitleniyor ve reset atmaktan başka müdahelede bulunamıyorum. Dota2 de ise herhangi bir sorun olmadan 1-2 oyun oynayabiliyorum. Ekranda kilitlendiği andaki görüntü takılı kalıyor ve dırrrr diye hoparlörden ses geliyor. işlemci ve ekran kartının sıcaklıklarını kontrol ettim 50 derece civarında ikisi de oc yok su an ikisinde de. Bu sıcaklıklarda herhangi bir sorun yapıcaklarını düşünmüyorum ancak emin de değilim tabi. bilgisayar kilitlendiği zaman kasanın üzerinde bulunan hdd ışığı hiç yanmıyor. Hdd'de sorun olma ihtimali var mı? yoksa bilgisayar kilitlendiğinde zaten hdd ışığı da sönük mü kalır? Ramlerden de şüphelenmiyor değilim 4 slot da dolu anakart üzerinde. Ramleri sıcaklıklarını kontrol etmek için henüz bi program bulamadım. Ram sıcaklığı içinde program önerirseniz sevinirim. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.
İnternette gezerken bir anda böyle bi sorunla karşılaştım ekranda. ben de videoya aldım. Bilgisayarı resetlememle düzeldi gibi. Sonra tekrar acılınca yine yaptı ama 2-3 sn sonra düzeldi. Sorun ekran kartında gibi geldi bana. Ekran kartını alalı yaklaşık 1 ay oldu. Sorun ekran kartındaysa garantiye yollayıp değiştirmeyi düşünüyorum. Videodaki sorundan önce de ekranda internet sayfasını açıp masaüstüne getirince(arka arkaya bu işlemi yapınca veya bazen tek seferde oluyo) görüntüde kırılma oluyor. Bunun da videosunu çekip koymaya çalışıcam tam anlatamamış olabilirim son durumu. şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.
Bugün origindeki indirimden yararlanarak BF3 Premium aldım Servis packleri olanı oyunu önceden almıştım. Back to Karkand haricinde 4 tane dlc otomatik olarak inmeye başladı. Ancak back to karkand indirme sekmesinde görünmüyor. Ayrıca premium özelliklerde eklenmemiş gibi geldi hesabıma. heehangi bi key gelmedi maille de sadece fatura geldi.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Dota 2 invite nerden alabilirim acaba steam disinda? Bildiginiz guvenilir bi site yazarsaniz veya fazladan keyi olan pm atarsa sevinirim
Uzun zamandir ayni oyunlari oynuyorum ama artik sikilmaya basladim yavastan su an icin oynadigim oyunlar bf3, APB, dota. Bu üçü arasinda donup duruyorum. Biraz oyun onerirseniz sevinirim. Online olmasi tercihimdir ama single i cok iyi olan oyun da onerebilirsiniz Oyunu orjinal de alabilirim free2play olmasina gerek yok(ilk tercihim free2play). LOLe simdilik baslamayi dusunmuyorum simdiden belirtiyim:)
i7 860 ve işlemci soğutucu olarak gaia 1283 kullanıyorum. ilk Oc denemem oldu, su an işlemci 3.75 ghzde çalışıyor ve yük altında 60 dereceyi görmüyor çekirdekler. Voltaj vermeden kaç ghz'i görürüm acaba ve ben oc edip de voltaj yetmezse işlemci için ne gibi durumlarla karşılaşırım?
Hakkında
Forum İmzası:
Core i7 6700k // Cooler Master Hyper 212 Evo (Push&Pull) // ASUS GTX 1070 ROG Strix 8 GB // Gigabyte z170x Gaming 7 // Gskill Ripjaws V 2x8 GB 3000 mhz // Samsung 850 EVO 500 GB // Corsair Carbide 400R // Corsair CX750 80 Bronze // Samsung 1 TB HD103SJ // ASUS VX24AH 23.8" 2560x1440 IPS // Logitech G105 // Logitech G300S // Logitech G930 // Logitech Z-506 5+1 75W RMS

2013 Opel Astra HB 1.3 CDTI Cosmo Beyaz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 40 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.678
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 10.891 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 163 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.