Şimdi Ara

Sistemim [760T - 4790K - gtx 970 SLI - RGB Led config] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
4.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: n0hero

eywallah sagolun. fan kontrolcuyu amazon'dan aldim 200 - 250 lira civari birseydi. Asus Rog anakart lazim kullanabilmeniz icin.

Keske olsaydi ama yok o zaman bizde anakartimiza uygun biseyler bakalim artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dehşet bir şey ya,tek kelime mükemmel :)
  • Şu öndeki göstergeleri nereden aldınız hocam ve o kasanın içine takılan led ışıkları...
  • furkovic kullanıcısına yanıt
    amazon.com ve amazon.co.uk'den alindilar. parcalarin adlari yukarida yaziyor :)
  • Çok güzel sistem olmuş hocam hayırlı olsun. Siz de benim gibi detaycı bir insansınız asus gaming panel, corsair light bar falan :)
  • ColorTR kullanıcısına yanıt
    aynen oyle zaten o ufak detaylar da olmasa bu isin bi anlami olmazdi. bazen masaya oturunca soyle bi kasayi izliyorum. tipki akvaryuma bakar gibi. bunun keyfi bile yeter :D
  • hocam hayılı olsun sıkıntısız kulllanırsınız inşallah
    birde gümrük olayında gidp eldenmi teslim alıyosunuz ve ne kadar ödüyosunuz ortalama ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmaster -- 7 Kasım 2014; 21:27:45 >
  • hikmaster kullanıcısına yanıt
    tsk ederim oncelikle. gumruk vergileri avrupadan alinan mallar icin %18, diger ulkeler icin %20'dir. ben cogunu amazon'dan siparis ettigim icin amazon vergileri hesaplayarak gonderi yapti. ebay icin de dedigim rakalmardan vergi oduyorsunuz. dedigim gibi amazon'dan alirken verigi odeyerek aldiginiz icin urun kapiniza sorunsuzca geliyor. ebayden alinca posta gorevlisine gerekli gumruk bedelini odereyerek postayi aliyorsunuz.
  • Maaşallah hocam makina canavar :)
  • boyle bisey gercekmi yahu bu nedir uzay mekigi mubarek kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin allah kardes

• eywallah arkadaslar. cok sagolun
  • Hocam ASUS ROG Front Base Dual-Bay Gaming Paneli nerden temin ettiniz. Nerden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiLDifferent

Hocam ASUS ROG Front Base Dual-Bay Gaming Paneli nerden temin ettiniz. Nerden bulabilirim?

amazon.co.uk
  • Hey yavrum hey, biz bunları gorucez dee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Tanga -- 10 Kasım 2014; 21:29:31 >
  • Nazar değmesin. Valla çok güzel ve güçlü bilgisayar.
  • n0hero = PARA

şaka bi yana bu makinaya hayırlı olsunmu denir allah kaza bela vermesinmi denir bilemedim

kıskandım
  • n0hero kullanıcısına yanıt
    haci resmen 5.0ghz daya die bagiriyor kasa yazik ediyon 4.6ghz de kullanarak bence bu kasaya..Porshe ile otobanda 60km hizla gitmek gibi olmus =)..

Nazar degmesin parcalarin super..bi araba parasi porshe etmezde iste bu kasa satsan iyi bi araba alirsin sanirim..Ama pc porshesi oldugu kesin!
    Emeğe saygi super olmus! hayalimdeki kasa!..
  • Tabi ya para var huzur var
    Şaka bir yana çok beğendim gerçekten çok özenerek yapmışsın belli ayrıca karanlıkta çok güzel görünüyor kasa içi
  • güzel sistemi gülle gülle kulanın gtx970 bende almayı duşunuyorum ama bu cw sorunu canımı sıkıyor iyice biraz daha bekliycam gtx970 ler nerden alındı bu arada
  • Saygı duyuyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.