Şimdi Ara

Sistemim [760T - 4790K - gtx 970 SLI - RGB Led config] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
4.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    exa'dan aldim. oyle kayda deger bi cw yok bendekilerde. ikisi birden calisirken bile sikinti yapmiyor ses. zaten oyundayken oyunun sesi geldigi icin cok bi sikinti olmuyor ses olsa bile.
  • teşekkur ederim cevapladığınız için galax nasıldır acaba performans konusunda oldukça uygun fiyatı var nova bilgisayarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 28 Kasım 2014; 10:10:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

teşekkur ederim cevapladığınız için galax nasıldır acaba performans konusunda oldukça uygun fiyatı var nova bilgisayarda

galax eski bir marka. uzun yillardir nvidia ile calisiyorlar. saglam kartlar yapiyorlar. turkiyedeki distributor ve servis durumlari nedir bilmiyorum ama marka olarak iyidir. GALAX olarak cikariyorlar bu aralar kartlarini. oysaki yillarin GALAXY GAMING'i onlar :D
  • n0hero kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim bilgilendirme için biraz daha bekliycam amd kart çıkartmasını bakalım nvidia napıcak
  • respect
  • Hocam 970slı yapmışsınız memnun kaldınız mı ayrıntıları paylaşır mısınız oyunda takılmalar buglar ani fps düşmeleri oldu mu bağlantıyı köprü ile mi yaptınız

• quote:

Orijinalden alıntı: MuscleTower

Hocam 970slı yapmışsınız memnun kaldınız mı ayrıntıları paylaşır mısınız oyunda takılmalar buglar ani fps düşmeleri oldu mu bağlantıyı köprü ile mi yaptınız

oncelikle memnun kaldigimi belirteyim. sorna da su konuya gondereyim sizei:http://forum.donanimhaber.com/m_96933142/mpage_74/tm.htm

burda 970SLI performansi ve sorunlariyla ilgili seyler bulabilirsiniz. ben sahsen genel olarak bir problem yasamadim. cok az bi miktar cw durumu var o da normal zaten.
  • Çok hoş olmuş. Güle güle kullanın. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    süper olmuş mavide en sevdiğim renk

güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthyrr1976fy -- 4 Aralık 2014; 6:37:38 >
  • eyw. tesekkur ederim arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

haci resmen 5.0ghz daya die bagiriyor kasa yazik ediyon 4.6ghz de kullanarak bence bu kasaya..Porshe ile otobanda 60km hizla gitmek gibi olmus =)..

Nazar degmesin parcalarin super..bi araba parasi porshe etmezde iste bu kasa satsan iyi bi araba alirsin sanirim..Ama pc porshesi oldugu kesin!
    Emeğe saygi super olmus! hayalimdeki kasa!..

sagolasin hocam. 5'e de cikaracam da ihtiyac gormuyom bu aralar ya. zamani gelince yapicam onu. bi de NZXT Kraken X61 hayalim var onu da gerceklestiricem insalla.

• Harika bir sistem kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Yanlız haswell'i delid etmeden 5.0ghz hızı sağlıklı görmek biraz zor gibi eğer 1.25 voltla falan 5.0 olan bir işlemci denk gelmediyse. maalesef en iyi anakartı da alsak iş işlemcide bitiyor. intel de 2500k 2600k dan sonra adam gibi işlemci yapmıyor biz overclockçuları mutlu edecek. çok ısınıyor haswell. custom sistem kurulursa belki başa çıkılabilir. Yani insan şu sistemi görünce gönül ister ki çok sağlam da overclock olsun.Müthiş bir anakart tek kelimeyle. İyi günlerde kullanın.
  • Güzelmiş tebrikler

Sistemin çok iyi. Neredeyse benzer parçalara sahibiz. Bir kaçı bende daha düşük tabiki. :) ama masanın tamamen görüntüsünü merak ettim. Bir de renk değişmiyor mu kasada? Çok boğmuş mavi renk. Ben elektronikçiye rhb led yaptırdım. Kumanda ile değilebiliniyor. Bu çok daha güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: n0hero

eywallah sagolun. fan kontrolcuyu amazon'dan aldim 200 - 250 lira civari birseydi. Asus Rog anakart lazim kullanabilmeniz icin.

Ben böyle parçalara zamanında ne kadarödediysem hepsini not alır ve gerçekte kar/zarar maliyet gibi hesaplamaları yapmakta çok daha kolaylık sağlarım kendime. Mesela şuan pc parçalarına harcadığım toplam tutardan tutun ettiğim zararlara kadar hepsi not alınmıştır. Not almak bence iyidir :) hem dolar kurunun size etkilerini hem kar zarar durumlarınızı bilirseniz satarken veya upgrade ederken çok rahat alışveriş yapabiliyorsunuz. Mesela dolar düşükken aldığınız bir ürünü yüksek ken almamanıza sevinebiliyor iyi ki aldım veya iyi ki almamışım diyebiliyorsunux. E bunca para (ki yaklaşık 10.000 tl) vereceğiniz bir zevk/hobiniz var ise bu daha da örnm arzediyor. Yok ben ufak ayrıntılara önem vermem alırım keyfime bakarım diyorsanız ufak ayrıntı(!) tabirinizi tartışmaya hiiç gerek yok. Para var huzur var

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    kasadaki ledler RGB. zaten fotografini da koydyum nzxt led kontrolcusunu gorebilrisiniz analog kontrol ile renkler degisebiliyor. uygun bi zaman farkli renkleri de ceker yollarim buraya. masa da su an cok daginik :D musait bi zamanda masayi da paylasirim. guzel yorumlar icin tesekkurler. ayni sekilde bu olay benim icin bir hobi. her ne kadar oyun da oynasam asil amac hayalimi gerceklestirmekti. kafamdaki sistemi yapmakti. para var huzur var kismi kismen dogru olsa da benim icin %100 gecerli degil. dogrusunu soylemek gerekirse halen taksidini odedigim parcalar var :) e kolay degil tek cekim alamazdim o kadar seyi. o kadar para yok yani haha :D insanin oncelikleri ve zevkleriyle alakali bu durum. tekrar tesekkurler.
  • Son fotoğrafta frontbase'nin üzerinde a0 uyarısı vardı, sistem e firmwaresini tanıtmadınmı ? Bende R4BE yazıyor😊

• Ekran kartlarını almak için 5 ay diğer parçalarını almak için beş yıl çalışmak gerekiyor tabi buda benim sonu olurdu :) sistem canlı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.