Şimdi Ara

Sırt Çantası ve Uçak Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Klasik olacak; fakat önümdeki 10 günlük İtalya seyahati için sırt çantası -50 litre- hazırlamaya başladım ve bir kaç tereddütüm var.
    İşin özü çantamdan ayırmak istemiyorum; fakat sıvı kısıtlamasından ötürü yanımda götürmek istediğim -duş jeli, şampuan ve diş macunu- gibi sıvıları da 100 ml paketlerle uğraşmakta yoruyor değer mi emin değilim.

Tecrübelerinize dayanarak fikirlerinizi almak istedim, yanıma mı almalıyım yoksa bagaja versem daha mı rahat ederim ? - Pegasus ile Roma'ya uçacağım -
    Bagaj konusunda da çanta hasar görür mü diye bir içim gitmiyor değil. Gidip orada bagaj beklemesi de var - Cumartesi uçacağım kalabalık olur görüşündeyim -

İyi forumlar,

• Bunların seyahat boyu olanlarından al. işini görür.
    bence çantanı bagaja verme, çok hırpalanır.
  • diş macununa birsey demiyorlar, dus jeli ve sampuani orada alabilirsiniz...Cantanizi bagaja vermenizi bende onermem, cok yipranir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikirler için teşekkürler arkadaşlar. Seyahat yapan arkadaşlarımla konuşunca, zaten çanta boyu nedeniyle check in sırasında sorun çıkabilir bu nedenle kasmaya gerek yok diye düşünüyorum vereyim bagaja gitsin :)
  • Dostum istersen oradan da alabilirsin. Ayrıca 10 günlük için 50 litre çanta fazla bence.

Israrla öylüyorum ki 50 litre 10 gün için çok fazla.Çantayı full doldurmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

Dostum istersen oradan da alabilirsin. Ayrıca 10 günlük için 50 litre çanta fazla bence.

Israrla öylüyorum ki 50 litre 10 gün için çok fazla.Çantayı full doldurmayın.

Tamamen doldurmak gibi bir niyetim yok zaten hocam. Eldeki o şu anda.
  • Çok özledim Roma'yı. Benim için Via Cavour'da bi yürürsün. Ara sokaktan kolezyuma bakmayı unutma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.