Şimdi Ara

Yunan adalarına Gemi turu Yardım !! (SS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
9.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ramazan bayramında yunan adalarına gemi turu yapmayı planlıyorum. Biliyorum geciktim ama yardımınız lazım birkaç tur sitesine baktım fiyatlar hep euro üstünden ama Promosyon kabin fiyatı diye bir fiyat var çok ucuz bu nedir açıklayabilir misiniz ?
     Yunan adalarına Gemi turu Yardım !! (SS)

• evet öyle fiyatlar, birde günlük 7 euro bahşiş vermek zorundasın, ayrıca vizesiz gidiceksen 25 euroda vizesiz hizmet bedeli alıyorlar
  • Peki orda yazan ROS run of the ship nedir onu çözemedim bizi kümeste felam mı götürüyolar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 30 Euro hizmet bedeli + 55 Euro vize bedeli ile gitmiştim. Midilli adasından sonra kendim Rodas'a kadar geçmiştim. Çok para kaptırmamak gerekir. Yinede acentanızla konuşarak doğru bilgiyi edinebilirsiniz.
  • senin yaptığın da mantıklıymış ama benim amacım gemiyle seyehat etmek ve yunan adalarını rehberle birlikte görmek :D ve ALLAH AŞKINA KİMSE ŞU ROS NEDİR BİLMİYOR MU kabin türü ros yazıyor çok ucuz :D ama ne bilmiyorum
  • Ben şimdi geminin sitesine baktım böyle bir kabini bende bulamadım , diğer tüm kabinler mevcut ayrıca
  • aynen bulamadım :D kafayı yicem
  • ROS
    Tüm gemi şirketleri "GTY Garanti tipi kabin" ya da "ROS kabin" şeklinde isimlendirilen
    kabin kategorileri mevcuttur. bu kabin kategorisinin özelliği size kabin numarası
    atamazlar gemi rezervasyon sisteminde. Gemi biletiniz oluşturulana kadar gemide
    hangi numaralı kabinde konaklayacağınız belli değildir.
    Örnek: GTY Garanti tipi iç kabin'e rezervasyon yaptırdınız. Gemi şirketi size en kötü
    ihtimalle iç kabin verecektir. Eğer gemide müsait iç kabin kalmadı ise size bir üst
    kategoriden bir kabin verilecektir, bir üst kategoride de müsait kabin mevcut değil ise
    onunda bir üst kategorisi verilecektir. Bu şekilde iç kabin parası ödeyerek üst kategori
    kabinlerde konaklamanız mümkündür. Benim gibi kabin numarasını önemsemeyen
    cruise yolcuları için önerebileceğim bir kategoridir.
    Özet olarak GTY Garanti Tipi kabin aldığınızda sizin için gemideki toplam
    kontenjandan kişi sayınız kadar yer ayırırlar fakat gemi biletiniz kesilene kadar size bir
    kabin ataması yapılmaz. Daha sonra gemideki müsaitliğe göre kabin numaranız atanır.
    Başta da söylediğim gibi bu kesinlikle üst kategori kabin verileceği anlamına gelmez. Bu
    durum tamamen gemideki müsaitliğe göre oluşan bir fırsattır.

• erhangurel kardeş Ros kabinin anlamını sayenizde öğrendik teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.