Şimdi Ara

-Siprariş geldi testler içerde- Corsair mi Samsung mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yardımınız gereklı iki marka arasında kaldım fiyatlar bir birine cok yakın iş yeri için gğnlük ortalama pc 12 ila 14 saat çalışıyor hangisi benim için daha uygun olur fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

CORSAİR FORCE GS 128 GB SDD

Samsung Evo 120 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ__SeLo66 -- 2 Mayıs 2014; 18:34:45 >

• Benim acacagim konuyu acmissin. Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabırsızlıkla bekliyorum Corsair yazma hızı olarak yuksek gozukuyor ama malum Evo da Vatanda kampanyada hafta sonu bitmeden sipariş vermem gerekiyor :)
  • Neutron gtx daha uygun bir tercih olur zira doluluk oranına göre daha stabil bir cihaz diye biliyorum.
  • samsung evo 120 gb al
  • İlle de bu iki üründen biri olmasını istiyorsanız, Samsung alın. Olabiliritesi varsa Neutron Gtx alınabilecek en iyi SDD'dir.
  • dJ__SeLo66 kullanıcısına yanıt
    Samsung Evo tavsiye ederim.
  • Samsung Evo Sipariş Edilmiştir
    Yardımlarınız için teşekkürler
  • Hayırlı olsun evo çok iyi bir tercih. 6 mm ile en ince ssd gördüğüm...

• corsair neutron gtx kesinlikle .Yada Samsung pro al.
  • F/P için Evo uygundur Evo ile pro arasında 100 Tl var bunu düşünerek Evo spariş edilmiştir :)
  • Ben de SSD alacaktım babam da hediye diye Force GS almış.Daha gelmedi ama 840 Evo'larda AMD ile uyumsuzluk var.Ayrıca Bildiğim kadarıyla Force GS daha stabil bir SSD,840 Evo ise daha yeni ve hızlı.Bu kadar uzun süre açık kalınacağı düşünülürse bence Force GS.

@Solid State Disk

Hocam siz bilgilisiniz düşüncelerim doğru mu?
  • Evo ların Amd ile uyumsuzlukları ilk defa senden duyuyorum :)
    Samsung Evo seçme sebebim hem arkadaşların tafsiyesi hemde Corsair in Türkiye de iflas etmesi ürünü aldıktan sonraki garanti ve servis durumunuda göz önünde bulundurmak gerekiyor
    Hocam suan iki ssd var elimde.Biri 840 pro 128gb diğeri neutron gtx 120gb.Biri acer notebbok a dıgerıde toshıba notebbok a baglı.4 aydır ayda 3-4 gun dınlenmeyle calısıyorlar.Daha oncede gunde 10 saat flan 6 ay gecmısı var hıcbır problem yok.
  • evoyu bende öneriyorum herkese şuan alınabilecek en iyi fp

bende alacağım gibi bakalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Nisan 2014; 2:07:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ__SeLo66

Arkadaşlar yardımınız gereklı iki marka arasında kaldım fiyatlar bir birine cok yakın iş yeri için gğnlük ortalama pc 12 ila 14 saat çalışıyor hangisi benim için daha uygun olur fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

CORSAİR FORCE GS 128 GB SDD

Samsung Evo 120 GB

Yazık ya,hala evo serisi ssd önerenler var.

Keşke force gs veya başka bir mlc nand bellek kullanan ssd alsaydınız.

Herşey marka değildir,markanın modelleri ve hangi teknolojiyi kullanarak ürettiği de önemlidir.

Tabi ezberci bir toplum olunca yapacak birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ__SeLo66

Evo ların Amd ile uyumsuzlukları ilk defa senden duyuyorum :)
    Samsung Evo seçme sebebim hem arkadaşların tafsiyesi hemde Corsair in Türkiye de iflas etmesi ürünü aldıktan sonraki garanti ve servis durumunuda göz önünde bulundurmak gerekiyor

Corsair'in Türkiye'de iflas etmesi nasıl bir söylemdir anlayamadım ama corsair Türkiye distribütörü olan dijitaltrend iflas etti ve şu anda vektron elektronik disrrübitörlüğünü üstlendi.

Yani müşteri için bir önemi yok bu durumun.
    Samsung Evo 120 GB
    Al hem kamyada hemde cipleri daha iyi

Her yerde yazıyor AMD anakartların güney köprüleriyle problemliler.Ayrıca Obsidian 750D kullanıcı incelemesi diye yaz gör adama nasıl destek vermişler.Türkiyede iflas etmiş olabilir ama Corsair Avrupa çok iyi ilgileniyormuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.