Şimdi Ara

Goodram ve Sandisk SSD Performansları Hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , Goodram 240 ssd diskim vardı marka olarak çok tatmin etmediğini düşünerek son katalog ürünü a101 mağazasından sandisk gibi bilinen bir markadan 240 gb ssd alayım dedim.. fakat ürünü alırken jelatini açık olduğunu farkettim ona rağmen yine de aldım eve geldim içime sinmedi bir test programı indirdim AS SSD BENCHMARK diye onunla aşağıdaki testleri ayrı ayrı yaptım Goodram açık ara fark attı gibi gözüküyor birde sizlerin fikrini almak istedim bu test verileri ne derece doğrudur markalar arası fark va rmıdır ne önerirsiniz.. son olarak ise en son testi İngilizce dilde yaptım sandisk çok uzun süre bekletti test sonucunda Goodram çok bekletmedi birde onları S Ve G şeklinde paylaştım yorumlarınız benim için değerlidir teşekkürler.

• mOLCar kullanıcısına yanıt

• Bilgisayarınızın anakartı sata 2 olduğu için zaten o değerleri görmüşsünüz. Okuma yazma hızlarında bir birine yakın almışlar. Alınan san disk marka iyi olsa da en alt sınıf kalitesiz ürünü modeli plus serisi.

jelatini falan açık denmiş. Crystal disk info dan falan baktınız mı? yada san diskin kendi programından disk kullanılmış mı ? yazma veya sağlık düşmüş mü yüzde olarak.

San diskten pek memnun kalmamışsınız anlaşılan.

• Erhan1982DZC kullanıcısına yanıt
    Christal disk info hiç bakmadım, sandiks de bakmadım her ikisine de nerden bakılacağı hakkında bilgi sahibi değilim sadece disklerin tatmin edişi açısından sordum evet açıktı paketi bir nevi iade edilmiş bir ürün gibi geldi sonradan fark ettim olmadı bizde süremiz taze iade yoluna gideceğiz ☺️☝🏻

İade etmeden önce netten dediğim programları indirn isterseniz bir bakın sağlık durumu ne tbw olarakta yazılmış kullanılmış ürün mü diye. Tabi yine de siz bilirsiniz bakmaya.

Crystal disk info programı aynen bu şekilde yazılıp netten indirilebilir programa masa üstünden girdinizde ssd benchmark programları gibi direk diski ismi ile gösteriyor zaten sağlık ve yazma durumunu diskin.

Haa iade etcem diyorsanız çokta gerek yok, ben iade ederken gerekirse kullanılmış ise " kullanılmış bu" demeniz için dedim. Kullanılmamışta olabilir disk, alt ürün olduğu için ve sata 2 performansı o kadar olabilir tabi diskin.

• Erhan1982DZC kullanıcısına yanıt
    Hocam bir bakın isterseniz durumuna aşağıda yükledim teknik detaylardan anlıyorsanız , sandisk alma sebebim ise kulak çınlaması gibi sürekli ötmesinden dolayı olmuştur

Sandisk yüzde yüz sağlıkta ve toplamda 30 gb gibi bir veri yazılmış muhtemelen siz yazmışsınız tahminimce. Anladım kadarıyla bir sıkntı yok diskte. İşletim sistemi kurun denemek için veya oyun yükleyin bakın, sizce sorun yoksa performansta falan mesele yoktur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.