Şimdi Ara

sınırsız mobil ınternetlı paket varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm operatorlerde şuan alıma açık sınırsız net olan paketler varmı arkadaşlar ?

• Vodafone'nun kendi müşterilerine özel sınırsız mobil internet paketleri bulunmaktadır hocam.
  • Bende Vodafone’a geçeli bir kaç hafta oldu. Ne zaman gelir bu sınırsız paket acaba? Bilgin var mı?

• AirLife kullanıcısına yanıt
    Hattının faturalı olması ve tükettiğin internet miktarının yüksek olması teklifin en kısa zamanda geleceği anlamına gelir.

Faturalı ol ve bol internet tüket. En kısa zamanda tarifene kavuşursun.
  • Sınırsız passler var, internet gitmiyor nasıl yapacağız? 😁

Dediklerini yapıyorum gelir umarım. 😁

• Sınırsız hotspot yok
  • AirLife kullanıcısına yanıt
    Daha güzel işte, yiyip yiyip bitiremezsiniz interneti, abanın passlere.
  • 15gb hotspot var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 14 Mayıs 2022; 19:21:17 >
  • Eskiden Vodafone'da aylık 10 liraya sınırsız Mobil internet vardı. Ne güzel günlerdi be
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    Cepnet paketi ilk çıktığında aylık 7.99₺ fiyatı vardı 96 kbps hızda olsada güzel günlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 15 Mayıs 2022; 15:32:25 >
  • Cepte sınırsız net olursa eve net bağlattırmazlar . Sonuç olarak ev internetleri hüsrana uğrar

• arkadaş ileriye gıdecegımıze gerıye gıdıyoruz, eskıden sınırsız paketler vardı hepsını kapatmışlar , 150 tl az paramı hayırlarına vermıyorlar kı nerede nasıl kullanacağımızada karışmasınlar

• Hiç bir GSM operatörü sınırsız internet yanlısı değil.Vodafone bunu yapıyor .Fakat her kullanıcıya açık değil .
  • Ben sınırsız paketi kullanıyorum vodafone da 15gb hotspot sınırı mevcuttur. Cepnet eve ilk geldiğimde kullandım yavaşda olsa wow oynayabiliyordum yetiyordu bana

• fukarakoala kullanıcısına yanıt

İlk alırken bu paket/tarifeye geçme şansı var mı ve fiyat nedir?

• destinati0n kullanıcısına yanıt
    2003 yılında 5 milyona sınırsız gprs vardı. O zamanlar ericsson r520m almıştım data hattı ile beraber, laptop'a bağlıyordum çok iyiydi o dönem hatta bulunmaz nimetti
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    0.facebook.com vardı ücretsiz face e girerdik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.