Şimdi Ara

Vodafone Sınırsız İnternet Paketi Yapmak [PASS ile]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde internet aboneliği olmayan ve YouTube, Instagram, Facebook, Twitter, Spotify gibi uygulamaları sınırsızca kullanmak isteyenler için hazırladım.

- 26 yaşından büyükler için -

Dijital Pass'im 7 (Red) Tarifesi
    1000dk heryöne, Vodafone içi sınırsız dk, 250sms
    Seçeceğiniz 3 uygulamada sınırsız internet
    Seçtikleriniz dışında ekstra kullanabileceğiniz 7 GB internet
    69 TL

- 26 yaşından küçükler için -

Saçma Güzel 4 Tarifesi
    4 GB internet
    500dk heryöne, 100sms
    *WhatsApp'ta geçerli sınırsız mesajlaşma/foto. video gönderimi

29 TL

Şimdi en çok kullandığınız sosyal medya paketlerini alarak bu paketi avantajlı hale getirebilirsiniz.

Sınırsız YouTube (Gamer Pass) aylık 18 TL
    Sınırsız Sosyal Pass (Insta, Face, Twitter) aylık 20 TL
    Sınırsız Müzik Pass (Spotify, Radyo vs) aylık 10 TL

Hangi sosyal medya paketini daha çok kullanacaksanız onu alırsınız. Bu sayede 47 TL'ye sınırsız YouTube kullanabileceğiniz tarifeniz olur.

Eğer bu paketlerin üçünü de kullanıyorum diyorsanız Red tarifesi daha mantıklı olacaktır. Ama yalnızca Instagram kullanırım derseniz Saçma Güzel 4 29 TL + Sosyal Pass 20 TL mantıklıdır.

Evinizde kullanacaksanız çekim gücü de önemlidir. Paketi almadan önce speed test yaparak hızınızı ölçebilirsiniz. Bana kalırsa 5-10 Mbps ve üstü bir kişi için yeterlidir.

• Aynen herşey çok güzelde.. Bizim burada Berbat ötesi ya.. Tam benlik yoksa.. Hele Pass paketleri harika..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Aynen herşey çok güzelde.. Bizim burada Berbat ötesi ya.. Tam benlik yoksa.. Hele Pass paketleri harika..
    Merhaba dostum. 542 yi arayıp şikayet edebilirsin. Zaman zaman forumda olumlu yanıt alanları görüyorum.
  • Bir sonuç alamadım ya.. Ne çekim kalitesi /Ne İnternet hızı /Nede Müşteri hizmetleri Tam Bi Çöp.!!

• Youtube paketini yaklasik ilk ciktigindan beri 1.5 senedir kullanmaktayim. 480pnin izlediginizde yani 720p veya 1080pde mevcut paketinizden düşüyor. Fakat Bu paketten dusme olayi bazen oluyor bazen olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bir sonuç alamadım ya.. Ne çekim kalitesi /Ne İnternet hızı /Nede Müşteri hizmetleri Tam Bi Çöp.!!
    Sizin adınıza üzüldüm. Benlik çok bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kryptonn

Youtube paketini yaklasik ilk ciktigindan beri 1.5 senedir kullanmaktayim. 480pnin izlediginizde yani 720p veya 1080pde mevcut paketinizden düşüyor. Fakat Bu paketten dusme olayi bazen oluyor bazen olmuyor.
    720p hatta bazen 1080p de deniyordum hiç kotamdan yediğini hatırlamıyorum belki sistem değişmiştir kullanmayalı bayağı oldu.
    Ya da arada çıkan reklamlardan dolayı olabilir. YouTube Web sürümünde reklam çıkmıyor bende. O yüzden düşmemiştir belki.
  • Hzilari biraz artirsalar cok iyi olucak.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Hzilari biraz artirsalar cok iyi olucak.
    5G çıktığında 50 Mbps verirler artık
  • Youtube reklamlariyla alakalı değil zaten reklamsiz youtube sürümünü kullanıyorum. Bu paketten yeme sorunu her zaman olmuyor. Bazen oluyor bazen olmuyor. Benim sirf bu yuzden 3 gunde normal paketimin bittiği aylar cok oldu.

• quote:

Youtube reklamlariyla alakalı değil zaten reklamsiz youtube sürümünü kullanıyorum. Bu paketten yeme sorunu her zaman olmuyor. Bazen oluyor bazen olmuyor. Benim sirf bu yuzden 3 gunde normal paketimin bittiği aylar cok oldu.
    Şikayet kaydı açmalıydınız. Bu normal bir durum değil çünkü.
  • 15 olmustur galiba devamli aciyorum zaten de bir problem olmadigini soleyip gecistiriyorlar. Hatta musteri temsilcisine bana oradaki en yetkili kisiyi baglar misiniz sorunum cozulmuyor demisligim bile olnustur ama caresi yok.

• quote:

15 olmustur galiba devamli aciyorum zaten de bir problem olmadigini soleyip gecistiriyorlar. Hatta musteri temsilcisine bana oradaki en yetkili kisiyi baglar misiniz sorunum cozulmuyor demisligim bile olnustur ama caresi yok.
    Müşteri temsilcileri çözüm odaklı değil ne yazık ki.
    Vodafone.com.tr'den mail atarsanız belki çözüme kavuşturulur sorununuz.
  • Turkcell şöyle bir olay yapsa ne olur yani.

10GB + sınırsız youtube, facebook, twitter, instagram ve TV+ 300 lira verirdim.

Ama nerde bizde o şans. İlla kotayla uğraştıracaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 20 Mart 2019; 18:40:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Turkcell şöyle bir olay yapsa ne olur yani.

10GB + sınırsız youtube, facebook, twitter, instagram ve TV+ 300 lira verirdim.

Ama nerde bizde o şans. İlla kotayla uğraştıracaklar.
    Superbox var, SIM'ini çıkartıp kendi telefonuna takıp kullananları görmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grd224

Alıntıları Göster
    Bildiğim kadarıyla o olmuyormuş. Superbox'a özelmiş simkart.

• quote:

Alıntıları Göster
    klon imei atılabilen bir telefona superbox'un imeisini atabilirseniz superbox simini o telefonda kullanabilirsiniz teorik olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Bildiğim kadarıyla o olmuyormuş. Superbox'a özelmiş simkart.

Alıntıları Göster
    https://www.youtube.com/watch?v=Emv5qStoI_Q
  • quote:

https://www.youtube.com/watch?v=Emv5qStoI_Q

Alıntıları Göster
    Sınırsız data hattı var bende zaten. Mesele ses hattına böyle birşey yapmaları :q

• 4G şebeke almamış hat, bölgemizde 4G olsa daha iyi olacak diyor halbuki diğer turkcell hattı LTE+ gözüküyordu. Bölgede 4G var demek ki.
    3G olarak kullanılıyor demek ki başka telefonda.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.