Şimdi Ara

Vodafone sınırsız paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
6.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafonelular için uygulamasında tarifeler bölümünde dijitale özel teklifler kısmında görünüyor.

kişiye özel değil

SINIRSIZ İNTERNET + SINIRSIZ HER YÖNE ARAMA + SINIRSIZ HER YÖNE SMS

12 ay boyunca ayda 269 TL

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTA : İNTERNETİ YAVAŞLATILMIŞ OLARAK VERİYOR PAKETTE.

Vodafone sınırsız paket

• 15 gb hotspot paylaşımı onu da ben ekleyeyim
  • mavilibişi M kullanıcısına yanıt
    15 gb dan fazla paylaşamıyor muyuz ev interneti olarak da kullanmak istesek
  • Alvimopan1 kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • Alvimopan1 kullanıcısına yanıt
    Biz eski üyeler olarak kullanıyoruz ancak yeni katılanlara sınır koymuşlar maalesef 15gb
  • normal hızı da 5-10 mbps zaten dert etmeyin :D

• şirket hattı olarak kullanmak için mantıklı.
  • İlk 12 ay 159 ikinci 12 ay 164 TL ye geçen ay geçiş yaptığım paket. 15 GB sadece paylaşım var
  • Dilenciye verir gibi 5mb hız koymuşlar bir de 270 lira diyor.
  • 5mb alırsanız yine iyi.
  • interneti yavaşlatmasına gerek yok vodafone'un normal hızı o. Vodafone full çektiği halde internete bağlanmayan rezil bir operatordur. Çok çektim telefon değiştirdim yok.

Türk telekom veya Turkcell kullanılabilir internet için. Vodafone'un şebeke rezalet

• Takip
  • uzun yıllardır #vodafone abonesiyim. interneti kötü kesinlikle tavsiye etmem.

• Usb tethering yaparak internet bilgisayarda kullanılabilir mi?
  • somyx kullanıcısına yanıt

O da büyük ihtimalle hotspot sayılır.. bende bunun için almak istiyordum ancak bu verdikleri hız kime neye yetecek, 480p youtube anca açar.. o yüzden pas

• Vodafone pişmanlıktır!..
    İsterse bedava versin..
  • Bana çıkmıyor. Tam olarak hangi başlık altında teklif?
  • Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Ben kyk yurdunda kaldığim için zaten hız sınirı olmasa bule o hızı alıyorum şuan hattım turkcell 720p oynatmıyor bile.
  • Alan biri deneyebilir mi usb tethering oluyor mu diye.ben olacagını düsünüyorum ama emin olmak gerek
  • bir yerde turkcell süperbox un hattını telefonda kulanmak konulu başlıkta şöyle bir yazı gördüm

"Mobil veride TTL değeri 64tür. Hotspot paylaşımda TTL değeri 63e düşer. Operatörlerin hepsi buradan anlıyor. Eğer cihaz android ve rootlu ise değeri 63 yapıp neti cihazınızda kullanabilirsiniz."

bu yazıya istinaden eğer ttl değeri 64 e çıakrılırsa hotspot bağlantısını anlayamazlar. (düz mantık  ) nasıl yapılır bu değer nedir hiç bir bilgim yok

ekleme: denemek isteyene de şu linki buldum bi bakabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 18 Aralık 2022; 13:10:0 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.