Binbaşı
30 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
beyler hobiyi bırakıyorum 70 lik taymur akvaryum var bombeli gelip evden alacak arkadaşa veriyorum, motoru pek iş görmez ama çalışıyo ısıtıcısı var midye kırığıyla beyaz kaya karısık baya fazla kum var. ilk gelene veririm gazinoda oturuyorum osmanlı pazarının orda.
arkadaşlar radyoda dinlemiştim çok güzeldi arıyorum arıyorum bulamıyorum dinlemiş olsanız mutlaka aklınızda kalmıştır
hatırladığım kadarıyla şiirde benim en sevdiğim harfler a ve z diyodu en sevdiğim kelime az diyodu hani alfabenin ilk ve son harfiya arasındaki harfleri kapsıyo düşüncesiyle yazılmış süper bi şiirdi daha önce okuyup hatırlayan varmı bi el atsanız ya
Arkadaşlar internette araştırmama rağmen bu tabletin telefonla görüşme işine bir çare bulamadım.
Sms atılıyor wifi var ama kendi turkcell hattımdan arama nasıl yapabilirim
sms olup aramanın yapılamıyor olması çok saçma değilmi? kullananlar buna bir çözüm bulabildilermi acaba?
cihaz turkcellden alınma bu arada
google da bu hafta en çok ne aratılmış bi bakalım beyler yarınki sınava hazırlanmak lazım.
Arkadaşlar bugun başıma gelen bir olaydan sizlere bahsetmek ve sizinde bu tip olaylara karşı tedbir almanızı sağlamak istiyorum...

Yeni başıma geldiği için yeni taktik olarak adlandırıyorum ama bilenler mutlaka vardır bu anlatacagım dolandırıcılık yöntemini.
Başıma gelen olay şöyleydi.

Arkadaşlar beni dieste bilen bilir moradonda mutlaka görmüşsünüzdür, ben shard & ib & chitin set alıp satarım. Kendi çapımda eğlenirim, 2 gb ile başladım ticarete ve hatrı sayılır miktarda katladım paramı. (Bu arada oyundaki nick Lantarit.)
Herneyse, arkadaşlar bugun pazardayken clan teklifi geldi, benim aklımada hiç kötü bişey gelmedi kabul ettim ( bu arada pazardayım bi yandanda tw bakıyorum ) Clana girer girmez direk göreve çektiler. Görevdede karşı tarafta anlaştıkları bir human direk kesti beni üstümde zaten birşey yok char pazar charı. Benim clanı kabul etmemle birlikte göreve gitmem ve yatmam akabindede kasamdaki paranın yarısının uçması bir oldu :) Sağlık olsun diyorum giden 3-4 gb birşey, benim isteğim pazardayken yada üstünüzde yüklü para var iken gelen bu ne olduğu belirsiz clan tekliflerini kabul etmemeniz.
Biraz uzun oldu ama artık neyse :) herkese keyifli oyunar.
arkadaşlar dies de 58 lvl asas charım var ve yarım saat önce pazardayken dc oldum. Girmeye çalıştığımda dc veriyor. Görenler bilir Lantarit oyundaki nickim ve sürekli pazardaki bi char. Al sat yapıyorum ve pazardayken banlandım sanırım bunun sebebi ne olabilir ve ticket micket bişey atabilirmiyiz yardımcı olurmusunuz
arkadaşlar oynanabilen bir server tavsiye edermisiniz? hepsi birbirinin aynı ama bi ares bi dies e baklırsa en oynanabilir server nedir acaba?
Dün gece biri forumda başlık açmıştı web tabanlı oyunlar diye o konuda bi oyun paylaşılmıştı 2-3 saat oynadım.

oyunda fare oluyoduk 2-3 tane shaman oluyodu peyniri alıp deliğe ilk giden puan kazanıyodu falan linkini bilen varmı
herkese tavsiye ederim bu arada oyunu
Beyler bi oyun vardı böyle arabalara motor takıyorduk dh de konusu baya geçmişti küçük birşeyde değil bilen duyan gören varmı o oyunu? Tamircilik yapıyorduk bir nevi
Arkadaşlar bugun malum ay başı babam yurtdışında olduğu için maaşını çekmeye gittim kartın geçerlilik süresinin dolmuş olduğunu öğrendim.
9 buçuk gibi bankaya gidip kart süresinin uzatmalarını istesem babam olmadan bu işlemi gerçekleştirebilirlermi? Deneyimli arkadaşlar paylaşırsa iyi olur
Hakkında
Meslek: Öğrenci :@
İlgi Alanları: Teknik yardım, Hafiften ps, Kasa(mod), Müzik, Okul
Forum İmzası:
___K x3 D___

Look into my eyes, you will find sadness and loneliness Just look inside my soul, i'm feeling so empty, empty . . .
Forum İkinci El İmzası:
___K x3 D___

Look into my eyes, you will find sadness and loneliness Just look inside my soul, im feeling so empty, empty . . .
Hakkımda:
___K x3 D___

Look into my eyes, you will find sadness and loneliness Just look inside my soul, i'm feeling so empty, empty . . .
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.183
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 212.271 (Bu ay: 575)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.