Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar tek kartla gnctrkcell kampanyasiyla 2 bilet aliniyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar dun sinemia sehven check-in islemi yaptigini fark edip destege mail attim. Check-in oncesi kart bakiyesi +7.50 TL idi. Check-in islemini iptal ettirdikten sonraki bakiye -17.50 TL oldu. Bugun bilet almak icin check-in yapsam 25 TL yuklerler. 25+(-17.50)=7.50 Bu bakiye ile nasil bilet alinir. Ayni durumu yasayan ve cozum bulan var mi?

• allexpert kullanıcısına yanıt
    niye 25 yükleniyor normalde 35 yüklenmesi lazım? yükleme miktarını mı değiştirdiler?
  • Bilmiyorum belkide check-in yapilan sinemaya gore yukleme yapiliyordur. Cinemaximum sinemalarini kullaniyorum. 35 TL de yukleseler her sinema salonu icin yeterli bakiye degil. Benzer durum yasayan yazsin lutfen.

• allexpert kullanıcısına yanıt
    sen check in yap yeter bakiye yetmezse uygulamadan desteğe yetersiz bakiye bilet alamıyorum yükleme yapın dersen tekrar yükleme yaparlar
  • bjkali kullanıcısına yanıt
    Marsgate müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat geri ödeme yapsınlar hocam

0850 220 0967

• Cuma günü üye olmuştum araya haftasonu girdi ama bugün salı olmasına rağmen hala kartım hazırlanıyor seçeneğinde kaldı normal mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darksquawk

Cuma günü üye olmuştum araya haftasonu girdi ama bugün salı olmasına rağmen hala kartım hazırlanıyor seçeneğinde kaldı normal mi acaba

hocam bende cuma üye olmuştum, yeni mail geldi kart gönderime hazır diye. heralde çarşambe perşembe gibi gelir kargo.
  • Arkadaşlar bugün ileri tarih uygulaması ile işlem yaptım.Uygulamada sadece sinema adı ve saat ile seçim yaptım.Şimdi o saatler arasında sinemaya gidip kiosklardan filmi seçip mi bilet alınıyor?
  • Selam,

Kartım geldi. Üyeliği aktif ettim. Fakat ben direk sinemaya gittiğimde örneğin kasadaki arkadaşa direk şu filmi istiyorum diyerek bu karttan kredi kartı gibi mi çekecek nasıl olacak arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Selam,

Kartım geldi. Üyeliği aktif ettim. Fakat ben direk sinemaya gittiğimde örneğin kasadaki arkadaşa direk şu filmi istiyorum diyerek bu karttan kredi kartı gibi mi çekecek nasıl olacak arkadaşlar?

www.ininal.com adreside eğer üyeliğiniz yoksa önce üye olacaksınız bütün doğrulama işlemleri bittikten sonra sinemia kartını buraya ekleyeceksiniz sonra ininal ve sinemia mobil uygulamalarını telefona indirin sinemia mobilden uye girişi yapın sinemaya gittiğiniz zaman bu uygulamadan check in yapacaksınız ekranda pnr kod çıkarsa gişedeki görevliye film bilgilerini söyleyip ödemeyi pnr ile yapıcam diyeceksiniz eğer mobil ekranda kartla ödeyin yazısı çıkarsa kiosktan veya gişeden bilet alabilirsiniz ayrıca mars kartınız varsa puanda eklenir 8 bilete 1 tane hediye alırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 23 Şubat 2016; 11:46:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drercan

Arkadaşlar bugün ileri tarih uygulaması ile işlem yaptım.Uygulamada sadece sinema adı ve saat ile seçim yaptım.Şimdi o saatler arasında sinemaya gidip kiosklardan filmi seçip mi bilet alınıyor?

ileri tarih ekranında 4 işlem var sinema format tarih saat 4 işlemin hepsini yapıp bitirmen gerekiyor sonra cinemaximum web sitesinden online bilet alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arkadaslar tek kartla gnctrkcell kampanyasiyla 2 bilet aliniyor mu?

Vodafone ve Turkcell kampanyaları ile birleşiyor şeklinde cevap verilmişti diye hatırlıyorum, ama deneyen var mı bilmiyorum
  • arkadaşlar daha önce, mail adresi, telefon numarası yada cep telefonu değişikliği yapan oldu mu üyelik süresince ? herhangi bir sorun yaşanıyor mu ?
  • bu kampanya 2 kişi için geçerli olsaydı güzel olurdu.Banada bugun davetiye geldi ama kararsızım.
  • Digitürk'ün yeni kampanya formatında, bir bilet alana 2.si bedava oluyor (kampanya düzenlenen film için). Bu kampanya katıldığınızda 2. bedava bilet için PNR kodu gönderiyor Digitürk. Şimdi ilk bileti Sinemia ile aldığımızda da geçerli olur değil mi kampanya? Yani ilk bilet Sinemia'dan ücretli, 2. bilet Digitürk'den ücretsiz şeklinde.
  • tek kartla 2 kişi ye bilet alma yolu yok sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • davetiye gelmiş bugün 5 bankada hesabım var bi akbank yok
  • Bana ayda 30 film vereceğine 2 kişiye 15 film hatta 10 versin, hemen alırım.
  • 1 Haftadır sorunsuz kullanıyorum başarılı bir girişim olmuş vizyonda pek güzel film olmasada gidilecek film çok
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.