Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinemia ile Mars Club Kart'ın kiosklarda nasıl kullanılacağı konusunu açıklayabilecek olan var mı?
  • Ozur dilerim kiosklar demissiniz, pardon :). Onu hic denememistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_Arslan -- 22 Şubat 2016; 15:18:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_Arslan kullanıcısına yanıt
    Gişede kartla birlikte mars clubu de verdiğimiz zaman olur sanırım da kiosklarda tıkandım :)
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    filmi saati seçiyorsun mars üyesi misin diyen ekrana soru çıkıyor evet e basiyorsun kartını okutuyosun ekranda ismin görünüyor devam ediyorsun bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 22 Şubat 2016; 16:04:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce 3D şifresi gelmediği ve sinemia kartımı online ödemede kullanamadığım için ininal müşteri hizmetlerine kayıt açtırdım. Fakat değişen hiçbirşey olmadı. Ing bank şubesinemi gitsem acaba? Sms blokesi var sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

yaw bi davetiye istedik 1 hafta oldu mail göndermediler arkadaşlar.neye göre kime göre seciyorlar insanları?

dün kız arkadaşım ve kendim için başvurdum öğlen geldi davetiyeler.
  • Referans sistemiylevhesabini uzatabilen oldumu? Ben 4 kisiyi kayit etmeme ragmen " kampanya bitiminde kazananlar aciklanacaktir " gibi sacma bir cevap veriyorlar. Gonderdikleri mailde herhangi bir kazanan sayisi oldufu belirtilmemis, kampanyanin ne zaman bitecegide. Uyeligim bitti halen bir aciklama alamadim...

Zaten hediye olan üyeliğe bir hediye daha vermiyorlar malisef.

Büyük ihtimalle sizde alamayacaksınız.
    Kardesimi üyeligi üzerinden 8 üyelik baslattı ama onada bir ay verdiler diger ayı vermediler.

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam tesekkur ederim. Keske daha onceden bilgilendirselerdi. 2 haftadir standart cevaplari veriyorlar. Gonderdikleri kampanya mailindede herhangi bir bilgilendirme yok bu konuda. Henuz daha tam olarak kurumsallasamamislar gibime geliyor. Tekrar tesekkurler.

Kurumsallıkla alakalı degil bence.
    Sinemalar ile anlaşmamız yok diyorlar ama bir çok yerde sinemacıların yaptıgı bir olusum diye dillendiriliyor.

Amaç herkesi sinemaya gitmeye alıştırmak bir kez üye yaparak melemez moduna sokmak.

Bu yüzden kar amacı olmadığından üye almak üye toplamak gibi bir dertleride yok. O yüzden amatör görünmek ve o şekilde takılmak daha işlerine geliyor.

Ancak yapılan kampanyalarla. Multinet, bkm, akbank gibi kampanyalarla gercekten aylık 1-2 bilet parasına sinemaya gitme imkanı sunuyorlar.

Simdi sizin agzınıza bir kere balı calmışlar. Bundan sonra calmazlarsa pek şaşmamak lazım. Birazda pamuk elker cebe demeleri dogal.

Tavsiyem bosuna beklemeyin akbank kampanyasınu kacırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 22 Şubat 2016; 21:05:24 >
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    Bugün ben de sinema salonunda uygulamayı açtım. 17dakika kalmış, geriye doğru sayıyordu zor yetiştim. Genel bir sorun vardı bugün sanırım. Gitmeden uygulamaya bi bakmıştım. O andan itibaren otomatik checkin yaptı heralde. Bileti aldıktan sonra desteğe haber verdim yine. Bir sorun olmadığını söylediler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam cevabiniz icin.
    Akbank kodu ile gecen hafta zaten abim adina bir hesap almistim. Sadece verdikleri kampanya sozunun arkasinda durucaklarmi, yada verdikleri cevaplar ne kadar tatmin edici olucak onu merak etmistim. Benim multinet kampanyasindan yararlandigim ortadaydi sonuc itibari ile, ilk sordugum gun bana bunun kampanya disi oldugunu soyleyebilirlerdi. Kurumsalliktan kastim oydu yani. Biraz daha acik, seffaf olsalar daha hos olurdu. Yoksa tabiki sistem guzel, suyunun suyunu cikarmak gibi bir derdim yok. Hic hesapta yokken 4 arkadasimi uye yaptim. Ikisinin parasini ben odedim. Helali hos olsun :)

• bende akbank kodu ile 3 aylik sinemia üyeligimi başlattım. 103 liraya geldi...

şimdi kart geldikten sonra bunu ininal hesabıma ekliyorum dimi ? başka yapacak extra bişey yok galiba.
    Ya sonuçta siz haklısınız. Bir sey yapacagız deyip kampanya maili atıp sonra yan cizmek hos degil. Mesajlar zaten cogunlukla standart kalıp veya bastan savma cok hos degil. Hele üyeligi neye göre kime göre alıyorlar orasıda belirsiz resmen insana amele pazarında ya benn?? Benn?? E benn?? Diye boynu bükük kalan kemal sunala davrandıkları gibi davranıyor.

Ancak her seye ragmen sinema severler için iyi bir sistem ben kardesime görüp almıştım kendim sinemaya vakit bulup giden biri degilim ama nedense bende gereksiz bir sekilde gaza gelip iki üyelik daha aldım. Şimdi düşünüyorumda harbiden neden aldım acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 22 Şubat 2016; 21:43:24 >
  • Bkm express indirimi hala geçerlimi ya

Dün aldım ben ödeme yerinde tıkladım bkm ye indirim falan yazmıyordu bende direk kredi kartından çektim

Eğer indirim varsa iptal etme şansım varmı ödemeyi

• Pazar günü Parakod uygulamasından bilet satınaldım ve ilk denemede uygulama hata verip kapandı.
    2.deneme de satınalma başarıyla gerçekleşti fakat 2 defa 19 TL çekmesi şüphe uyandırdı.
    Marsgate müşteri hizmetlerini aradım geri iade edeceğiz dediler ve bir sonra ki gün iade ettik kartınıza yansıması 3 iş günü bulur dediler.
    Ekran resimleriyle birlikte sinemia ya konuyu ilettim cevap olarak;

(Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz,

İlgili ekiplerimize durum iletilmiştir konu hakkında herhangi bir sorun mevcut değildir.)

Sonuç olarak içimde bir kuşku var ya üyeliğimi iptal ederlerse diye...

Bir daha Parakodla asla bilet almam en iyisi gidip yerinde almak..
    Ya gişe veya kiosk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdispowerr -- 22 Şubat 2016; 23:17:13 >
  • Lan gece gece aklıma geldi. Bazı çekemeyen bilet satıcıları vardı sinemia yakında kapanacak geçmiş olsun size ehehe mehehe diye geziyorlardı. Ses yok mu onlardan 2 ay geçti de üzerinden
  • Cinemaximum internet sitesi 3D istediği için ve ingbank 3d işlem blokem olduğu için Sinemia kartımla sitedem bilet alamadım. Marsgate uygulamasını yükleyip ordan alayım dedim. Parayı ininal sinema karttan çekti fakat işlem başarısız dedi. Ne olacak şimdi. Ortada bilet falanda yok. Marsgate uygulaması üye girişi yapılabilen bir uygulama değil. Sarı çizmeli mehmet ağa. Koskoca cinemaximum firması adam gibi bir sistem kuramadı arkadaş. Bu ne saçmalıktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Cinemaximum internet sitesi 3D istediği için ve ingbank 3d işlem blokem olduğu için Sinemia kartımla sitedem bilet alamadım. Marsgate uygulamasını yükleyip ordan alayım dedim. Parayı ininal sinema karttan çekti fakat işlem başarısız dedi. Ne olacak şimdi. Ortada bilet falanda yok. Marsgate uygulaması üye girişi yapılabilen bir uygulama değil. Sarı çizmeli mehmet ağa. Koskoca cinemaximum firması adam gibi bir sistem kuramadı arkadaş. Bu ne saçmalıktır.

iphonede marsgate programından aldım 1*2 kez check in yaptıktan sonra herhangi bir sorun çıkmadı.. 3d şifrede istemiyor..
  • Şu akbank kampanyası nerden çıktı arkadaş :D
    Normalde almayı düşünmüyordum ama ayda 30TL ye gelince 6 aylık çok iyi oluyor. Zorla aldıracaklar :)
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.