Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Boğaziçi YBS

Gişe aşırı kalabalık olduğu için ilgilenemediler bile bu sorunla, sırada bekleyen birçok kişide bu online bilet problem vardı. Yan taraftan geçirdiler. Belki konusu bu değil ama Osman Pazarlama gibi bir filme 8 salon ayrılması çok ilginç. Şahanın en kötü yapımı diyebilirim, ilk zamanlarında tvde çıkan günlük parodileri bile çok daha iyi bu filmin yanında.

Hocam bende gittim ve ğişman oldum osman pazarlamadan.ataköy sinemasında xumartesi sabah 11.00-11.15-11.30-11.45 12.00 seansları vardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Daha önce de cumartesiye kalan kargolarım oluyordu, getiriyorlardı.

Benim sitemim iki şirkete birden :) Cuma değil perşembe yollasalar haftasonunu değerlendirirdim. Şimdi bugün gelirse bekle ki haftaiçi fırsat yarat git.
  • sinemia ile aldığımız ileri tarihli cinemaximum biletlerini iptal etme şansımız oluyor mu acaba? ve iptal edebiliyorsak bunun için belirli bir süre varmıdır?
    bilen varmı?
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Öyle hocam, bir de küçük şehirleri düşünün 3 veya daha az sineması olanlar. Seçme hakkı da yok. Zaten iyi film gelse diye düşünüyorsun küçücük sinema 5 salonun 3 ünde Osman Pazarlama oynatıyor. Rezalet bir sistem var ülkemizde.
  • mehdrive kullanıcısına yanıt
    hocam selam. başvurduğunuz 3 adet üyelik ne durumda. sinemia kartlarınız geldi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

sinemia ile aldığımız ileri tarihli cinemaximum biletlerini iptal etme şansımız oluyor mu acaba? ve iptal edebiliyorsak bunun için belirli bir süre varmıdır?
    bilen varmı?

neden iptal ediyorsun eğer iptal edeceksen boşuna online bilet alma sonra sorun yaşarsın ve o günlük hakkında boşa gider
  • yaw bi davetiye istedik 1 hafta oldu mail göndermediler arkadaşlar.neye göre kime göre seciyorlar insanları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

sinemia ile aldığımız ileri tarihli cinemaximum biletlerini iptal etme şansımız oluyor mu acaba? ve iptal edebiliyorsak bunun için belirli bir süre varmıdır?
    bilen varmı?

neden iptal ediyorsun eğer iptal edeceksen boşuna online bilet alma sonra sorun yaşarsın ve o günlük hakkında boşa gider

misal ben bugunden pazar gününe bilet aldım ama oldu işim çıktı. gidip check in de yapamayacagım. bileti iptal etme şansım oluyor mu diye sormak istemiştim.
    iptal hakkım varsa iptal için gün süre sınırlaması varmıdır?
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    bence sinemia bunu kabul etmez ama sen bu soruyu desteğe yaz onlar sana net cevabı verirler
  • cinemaximum iptal ederse zaten sinemia ile alakalı bir durum olmuyor.
    ancak ben siteden baktım ama debrit kart harici seans başlamadan iptal edilebilir yazmışlar acaba bu kart debrid kart olarak geçiyormu.
  • draw1907 kullanıcısına yanıt
    Sadece yeni üyelikte geçerli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BKM %33 VAR AKBANK %50 ikisi bir arada kullanılmaz heralde. Bkm kampanyası ay sonuna kadar sürecekti bildiğim ama sitesinden kaldırılmış.
  • arkadaslar kendi üzerime 2.ci bir uyelik alabilirmiyim diğer numaramdan?
  • check-in yapmadığımız halde günlük bilet hakkınızı doldurdunuz diyor arkadaşdada aynı problem varmış genel sorun mu bu?
  • Evet bende checkin yapmadım. Yanlışlıkla oldu sanıp. Desteğe mail attım.
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    Kullanım hakkının iptalini istedim. Destel iptal etti.
  • arkadaşlar kanyonda check in yaptım kartla odeyin dedi biletimi aldım mars karta puan eklendi ininal mobilden b akiyeme baktım 35 tl yüklenmiş 2 gün pnr vermişti şimdi kart sistem neye göre belirliyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 22 Şubat 2016; 14:09:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allexpert kullanıcısına yanıt
    Evet Teknik ekibe ilettiler sorunu düzelmiş şuan Check-in yapmadan dedim neyin kafası bu :)
  • Bana da hafta sonu pnr verdi, hesapta bakiye de vardı.
  • Multinet kampanyasiyla aldigim uyeligim bugun bitti. Bu sure zarfinda 4 kisiyi referansim uzerinden kayit ettirip kullandirttim fakat 1 aylik ek sureyi vermediler. Daha oncede defalarca bilgi almak icin mail atmistim. Simdi tekrar attim bakalim ne olacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.