Şimdi Ara

Sınav (2006) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
6.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • van damme gibi bir dövüş ustasının ne işi var bu filmde anlamadım.
  • filmin sonunda okan bayulgene esaslı bi küfür savurdum içimden vaaay ..... die izleyenler anlar
  • bnde gıcık oldum okan bayulgene çocuklar o kdr iş yapıolar adamın yaptığı işe bak
  • öncelikle şunu söylemeliyim filmi izlediğime bin pişman oldum.
    film süper. klasik türk filmi aslında.. kanser olan bir anne bile söz konusu. her ne kadar gülmek için gittimsede çok ağladım. ama yinede film gerçekten güzeldi. oyuncular ve senaryo çok kaliteli..
    ama öss ye hazırlanan biri olarak şunu söyleyebeilrm ki film motivasyonumu sıfıra indirdi. filme geçen hafta gittim ve 1 haftadır tek bir soru çözmedim. sadece küfür ediyorum. ösym ye... umarım kısa zamanda etkisinden kurtulurum..
    öss duvarını geçmiş arkadaşlara tavsiye ederm. ama henüz öss'ye girmediyseniz sınava 8 ay kala bu filmi seyretmeyn. adamı yoldan çıkarır... :)
  • herkez kötü diyordu filmi izlemeden önce ama şimdide herkez iyi dio

mr. and mrs brown yazısı çok güzel olmuş
  • Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerdendi Hokkabaza bilet bulamadıgım için bu filme gitmiştim iyiki de gitmişim.
    Konusu için anlatılacak o kadar çok sey var ki. Ama benim en hosuma giden yer yarış atlarını göstermeleri oldu güzel benzetme olmuş. Fakat bence de ÖSS hazırlanan arkadaslar gitmesin biraz etkilenirler.

Bu arada filmde Sinan rolünü sevemedim Kaan rolü çok süperdi ama en güzeli Uluçtu Bir de okul müdürünü acaba Buhran abi Erol Günaydın oynasa nasıl olurdu?. Unutmadan Rahmi Geniş ismini kim bulduysa da helal olsun yani . Okan da Can Klot abimizle nerden tanısıyorsa özel yatlar falan

• quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Bence çok basit film olmuş. Hiç masraf yapmamışlar.

Yine de ÖSS'e gireceğim için sevdim. Tam olarak bizi anlatıyor.

aslında bence o kadar basit değil,çünkü basit olsa bile konu sağlamsa çekimler iyise basitlikten çıkar zaten...
    ben açıkçası bu kadar güzel olduğunu tahmin etmemiştim filmin..başından sonuna kadar çok güldüm gayet kaliteli çekmişler film hiç sıkmadı beni...
    Herkese tavsiye ediyorum benzetmeler gerçekten çok güzel hatta mümkünse ailelerinizi de götürün
    izlediğim en iyi türk filmiydi...
    bu arada asıl kalitesiz,özentisiz ve çok basit bir konuyla sırf Cem Yılmaz adı var diye büyük umutlarla gittiğimiz hokkabaz filmiyle ilgili eleştirim ise;
    hiç beğenmedim,sınav filminden sonra buna gitmeyiniz sıkılırsınız...

• ne gibi bi masraf bekleniyorsa ayrıca filmin güzel olması için illa masraf mı gerekiyo onu da anlamış değilim..
    sanırm yanlş hatırlamıyorsam izlediğim en iyi Türk filmiydi diyebilirim..dramdan tut komediye..film sürekli bi tempo içinde sıkılmak için vakit yok..
    gözlerim benm de doldu tüylerim tiken tiken oldu bazı sahnelerde..çok da güldüm tabi..gayet başarılı bir film..bence herkesin izlemesi gereken bir film..özellikle eğitimden sorumlu kişilerin..kesin müdürler ayaklanır şimdi biz böylemyiz diye ama ztn film başlamadan onunda uyarısı veriliyor..

bu arada hokkabaz da gerçekten tam bir hayal kırıklığı idi benm için..cem yılmazdan daha komik bişeler bekliyor insan..mazhar alanson daha komikti

he bir de filmin soundtrackleri gerçekten tek kelimeyle mükemmel..sahnelerle çok iyi uyuşmuş..duman nil manga-göksel badem süper hepsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmnd -- 28 Ekim 2006; 1:20:41 >

• Ben öss ye tekrar hazırlanan biri olarak insanların tam duygularını ifade etmiş hele müzikler mükemmel olmuş sinemada duman şarkısının çıktıgı yerde aglayan bile vardı sinemada kız arkadaşım kendini zor tuttu özellikle şu adam sürekli alçılı dolaşıp kopya cekmesi guzel kısaca flim guzel Hokabaz yanında sıfır
  • EWEET MÜZİKLER HARİKA
  • ben izledim çok harika ama sonu çok hüzünlü bityo böyle üzücü bir sonla bitmesini istemezdim ama konu harika ve süper bir filmdi beni biraz öss den soğuttu ama olsun hiç böyle güzel bir yapım görmedim daha herkesin izlemesini umut ederim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerdendi Hokkabaza bilet bulamadıgım için bu filme gitmiştim iyiki de gitmişim.
    Konusu için anlatılacak o kadar çok sey var ki. Ama benim en hosuma giden yer yarış atlarını göstermeleri oldu güzel benzetme olmuş. Fakat bence de ÖSS hazırlanan arkadaslar gitmesin biraz etkilenirler.

Bu arada filmde Sinan rolünü sevemedim Kaan rolü çok süperdi ama en güzeli Uluçtu Bir de okul müdürünü acaba Buhran abi Erol Günaydın oynasa nasıl olurdu?. Unutmadan Rahmi Geniş ismini kim bulduysa da helal olsun yani . Okan da Can Klot abimizle nerden tanısıyorsa özel yatlar falan

69 rafet
    bu adam da geyet başarılıydı serseri
    ama dediğin gibi belki erol günaydın daha komedi olabilirdi burda ama sanki bu adam daha olgun bi görünüşe sahip.ondan daha bi güzeldi bence

filme başka yorum yapmıyorum.zaten yukardaki mesajımda yorumumun olduğu sayfa var.
    kesinlikle gidin izleyin

• İzledigim en iyi turk filmiydi.

Kız arkadaşıma selpak yetiştiremedim filmin sonunda

son sahnede bende koptum zaten o cocugun sıradan fırlayıp aşşagı koşuşu. annesinin bank'tan duşmesi. başından sonuna kadar mukemmel bir filmdi.

ardından da click e girdik. oda cok guseldi bence oda izlenmeye deger.
  • müzikler süper
    akıcılık iyi
    senaryo güzel
    ama yok mu o son sahne sadece onun için bile filme gidilir
    hele arkadaki manga göksel dursun zaman düeti bittim ya
    helal olsun ömer faruk sorak a ve ekibine
  • bende evvelki gün gittim.gerçekten çok beğendim.genel olarak çok güzel bir film.güldüm heyecanladım hüzünlendim.össye geçen sene girdim.o sırada arkadaşlarla ettiğimiz sohbetler ösymye sövmelerimiz falan çoğunu filmde gördüm

hokkabaza gideceğinize buna gidin daha iyi.bi haber sitesinde okudum sınav filmi iyi bir başarı yakalamış.rakamlar vardı ama şimdi o haberi görüdüğüm haber sitesini bulamadım.ama hokkabazın rakamlar açıklanmamış.eğer iyi bir başarı elde etseydi her yerde bangır bangır yazılırdı.

işin özü:türk filmi diye ön yargılı yaklaşmayın bence gidin
  • yarın gidiorum bu filme
  • ya ne diyim ben beklemediğim kadar iyi ,süper bir film...hele müzikleri aman allahım dedim filmde yaaa...hem ağladım hemde güldüm..herşey yerli yerindeydi...herkese ŞİDDETLE tavsiye ederim izlemeyen kalmasınn wllaaa izlemeyenler çok şey kaçırır...
  • arama yapmış bu topiği bulamamış ve yeni bir topik açmıştım.

film hakkındaki düşüncelerim;
    Dün arkadaşımla Hokkabaz'ı izlemek için sinemaya gittik, yer bulamadığımızdan Sınav filmine girmek zorunda kaldık. :) Film hakkında büyük önyargılarım vardı, klasik, fazla reklamı yapılmış boş bir film olarak görmüştüm önceleri. Filmden çıkarken, kamera açıları, oyuncuları ve müzikleri hakkında çok güzel düşünceler vardı aklımda.
    Konu ne kadar aşina olsa da -ÖSS- güzel bir kurguyla, özgün bir hale getirilmiş. Oyunculara gelince, bir kaç genç oyuncu dışında herkes hakkını vermiş filmde. Özellikle Mert karakterini canlandıran İsmail Hacıoğlu deneyimli oyuncuların yanında iyi performans göstermiş. Güven Kıraç ve Okan Bayülgen gibi iki oyuncu da durum karakteriyle filmi ihya etmişler diyebilirim. Tabi uzun süre konuşulan Jean-Claude Van Damme da karizmasını çok yerinde kullanarak güzel bir performans sergilemiş.
    Filmin türü ne olabilir diye düşündüğümde, yoğun olmasa da duygu ve komedi içerdiğinden duygusal-komedi diyeceğim ama bu filmin içeriğini karşılamayacak.

• Film manyak olmuş bu arada siz napıyonuz yaa 3 yanlış bi doğruyumu götürüyonuz ? 69 :D
  • başka izleyen yok mu ya?yorum alalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.