Şimdi Ara

Sınav (2006) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
6.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a perfect score'un türkiye versiyonu...
  • ben cok begendım her kesıme hıtap edıcek bır fılm olmus . ogrencı ogretmen ailelere ..... duygusallık bıraz konunun önünde..ama bekledgmden daha da iyiydi.. özellıkle ismail hacıoğlunun performasını cok begendım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glad2 -- 22 Ekim 2006; 10:39:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: breakercobra
    ewet filminm sonunu söledii için arkadaşa teşekkür edioruz dimi

arkadaş bari editlesin mesajınıda hadi biz yandık başkaları yanmasın

• filim baya güzel izlemenizi tavsiye ederim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Fear Factory

ben filmden çıkalı yarım saat oldu.o sonundaki ..............................

bide müzikleri gayet güzel

herkese tavsiye ederim

sende hemen alıntını degiştir göz ucuyla baktım spoiler var okumasın diger arkadaşlar!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhan850 -- 22 Ekim 2006; 14:06:06 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Fear Factory

ben filmden çıkalı yarım saat oldu.

bide müzikleri gayet güzel

herkese tavsiye ederim

• Arkadaşların çoğu filmi izlemeden gereksiz yorumlara girmişler..Ben de ön yargılı davrandım ama bu sefer yönetmen herkesin hassas olduğu noktadan vurmuş ve izleyicinin beğenesini kazanacağından eminim..İnsanların en hassas olduğu konular vardır ve bunu Öss gibi gereksiz bir sistem olan sınav sistemiyle iyi uyarlanması filmin izlemeye değer bir konusu olduğunun kanısındayım çünkü benzer olay benim de başımdan geçti mert'in başına gelenler... tabii sonu güzel ama benimkinin..neyse..
    iyi seyirler..
  • Film gerçekten çok hoşuma gitti...
    bence çok güzel olmuş kimsenin kaçırmaması gereken bir film...
    Şöyle diyeyim..Filmi gerçeğe uyarlarsanız hem ağlarsınız hem güzlersiniz..
  • Bence çok basit film olmuş. Hiç masraf yapmamışlar.

Yine de ÖSS'e gireceğim için sevdim. Tam olarak bizi anlatıyor.
  • bence güzel bir film tavsiye ediyorum
  • bu gün izledim ve filmin etkisindeyim... bence mükemmel bir film oyuncularda çok başarılı mutlaka izleyin derim kaçırılmamalı!!!
  • amma çok film oldu yaw hangisini izleyecez
  • film harbi çok gzl. valla tırsttım öss den
  • girersin biter yahu öss o kadar abartmaya gerek yoq denemiş biri olarak diyorum yani bizim zamanımızda öyleydi 3 sene önce şimdi nasıl bilmem
  • cok guzeldi bence.bir ara aglıcaktım zor tuttum kendimi.eger bu sene sınava girecek olanlar izlemesin bence.cunku ben öyle olsaydım bırakırdım calısmayı helede o en sondaki sahne beni cok etkiledi.cok komik sahnelerde var ayrıca..
  • ayrıca su filmin muziklerini burda paylasabilrsek sevinirim.özellikle nil'in havuz problemli bi sarkısı vardı baya guzeldi o
  • bende az önce izledim filmi,şunu belirteyim bu filme gidin pişman olmazsınız
    filmde ki beni en etkileyen sahne; mertin annesi ayna karşısında saçlarını tararken mertin, annesinin yanına oturması o an başlayan diyalogları ve tam o sırada çalan şarkı beni mahvetmiştir
    ne diyebilirim ki izleyin ve görün
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalipso

bende az önce izledim filmi,şunu belirteyim bu filme gidin pişman olmazsınız
    filmde ki beni en etkileyen sahne; mertin annesi ayna karşısında saçlarını tararken mertin, annesinin yanına oturması o an başlayan diyalogları ve tam o sırada çalan şarkı beni mahvetmiştir

orda ben az daha aglıyordum zaten. bir de en sonundaki olayda baya duygulanmıstım.kendimi o elemanın yerine koydum.fena oldum orda da. orda senin dedigin yerde calan muzigin adı neydi??? arkadasla da konusmustuk o olayı aklımıza gelmedi bi turlu ne caldıgı o anda

• quote:

Orjinalden alıntı: kok10

quote:

Orjinalden alıntı: kalipso

bende az önce izledim filmi,şunu belirteyim bu filme gidin pişman olmazsınız

orda ben az daha aglıyordum zaten. bir de en sonundaki olayda baya duygulanmıstım.kendimi o elemanın yerine koydum.fena oldum orda da. orda senin dedigin yerde calan muzigin adı neydi??? arkadasla da konusmustuk o olayı aklımıza gelmedi bi turlu ne caldıgı o anda

Badem-Sen Ağlama

Ayrıca film yorumum için;

http://forum.donanimhaber.com/m_10022104/mpage_1/key_//tm.htm#10022104

İzlemeyenler okumayabilir.Spoiler İçerebilir

• bende şimdi geldim
    gidip görülmesi gereken bi film hem komedi,macera,duygusal..hepsi var abi..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.