Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
239
Favori
472.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim en büyük kaygım seneye Dolar ve Euro'nun uçmasıyla bu cihazların erişilmez hale gelmesi.

Ben 1798TL'ye G29 almıştım. Onu iade edip, Trendyolda açılan ALB teknolojinin sattığı cihazı aldım. Hatta ALB ile görüşüp nakite kendilerinden aldım. Güzel bir indirim yaptılar. Cihaz yurt dışı ama garantiyi kendileri veriyorlarmış. Artık nasip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Fanatec black friday indirimleri

ürün hangi ülkeden gönderiliyor acaba.. gümrük vergisi yüzde kaç öderiz bilginiz var mı

• spin kullanıcısına yanıt
    Hangi ürünü kaça aldınız hocam ? G29 mu aldınız yine ?
  • Playstation 4 icin hangi oyunlari direksiyonla oynayabiliyoruz? Tavsiyeleriniz varsa alabilirmiyim?

Gran Turismo
    F1
    Assetto Corsa,

Peki NFS Heat, Project cars, GRID gibi oyunlarda oynanabiliyor mu? , tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubber -- 30 Kasım 2019; 1:59:18 >
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    Evet üstat G29 1650 nakit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • spin kullanıcısına yanıt
    Acaba aynı olayı t300 rs gt için de yapıyorlar mı.
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    Listelerinde T300 yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: marduk82

ürün hangi ülkeden gönderiliyor acaba.. gümrük vergisi yüzde kaç öderiz bilginiz var mı

Alıntıları Göster
    Almanya dan geliyor. ÜRünleri UPS ile gönderiyorlar . Toplam bedel üzerinde %18 kdv + %20 ötv ödüyorsunuz
  • Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

Gt Sport oyuncuları için şöyle bir etkinlik oluşturduk.

Link'ten etkinlik bildirimine ulaşabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141029344

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eRacing Academy -- 30 Kasım 2019; 14:58:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkesta

Faturasız, ikinci el satın aldığım Thrustmaster T-GT direksiyonuma arıza sonrası destek olarak yenileyen Ortombo sayesinde uzun zamandır uzak kaldığım sim racing dünyasına geri döndüm.

T3PA-Pro pedalı kullanıyorum. Pedalların yayları iyice yumuşamış, hissiyatı zayıf. Bu pedalı hiç modlayan oldu mu aramızda? DIY load cell olur, pedal yay değişimi olur. Debriyaj ve gaz pedalına yeni yay almayı düşünüyorum, fren için de progressive hissiyatı artıracak bir şeyler düşünüyorum. Modifikasyonla uğraşmaktan keyif alan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Uyumlu olsa hazır indirimdeyken Fanatec CS v3 alacaktım ama adaptörler çok pahalı.
    hocam bende de 3 pedallı var. debriyaj ve fren iyi durumda ama gaz iyice yumusadı.azıcık basınca dipliyor artık.paramla ortombo ya yaptıra bilirmiyim.veya yayları satılıyorsa ve değiştirmesi kolaysa kendimde yapmaya calısrıım.bu yaylari satın alabileceginiz bir yer biliyormusunuz.

• Yayları dikkatli bir şekilde çıkarıp, potansiyometrenin ayarını bozmadan, bir nalburda benzer ölçüde ama bir tık daha kalın yay bulmak lazım. Zor olmaz herhalde fırsat olursa bakacağım.
  • logitech fren yayı var ama tm sistemlerden yok bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubber

Playstation 4 icin hangi oyunlari direksiyonla oynayabiliyoruz? Tavsiyeleriniz varsa alabilirmiyim?

Gran Turismo
    F1
    Assetto Corsa,

Peki NFS Heat, Project cars, GRID gibi oyunlarda oynanabiliyor mu? , tesekkurler
    NFS dışında hepsini oynarsın NFS yi de usb den baglıyorlar ama kol gibi çalışıyor keskin dönüşler bu nedenle tavsiye etmiyorum.

Oyun ismi sonuna PS4 wheel list ya da Grid steering wheel compatibility for Playstation gibi yazarsan o oyunu destekleyen direksiyon listesine ulaşmış olursun.
  • https://www.bossbilisim.com/thrustmaster-t300-rs-gt-steering-wheel--pedals-pc-playstation-4-playstation-3-analogue-/-digital-d-pad-wi-26518

Varmı şansını denemek isteyen ben Black Friday de 2.999TL aldım bu fiyat T150 fiyatı neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitavsar

https://www.bossbilisim.com/thrustmaster-t300-rs-gt-steering-wheel--pedals-pc-playstation-4-playstation-3-analogue-/-digital-d-pad-wi-26518

Varmı şansını denemek isteyen ben Black Friday de 2.999TL aldım bu fiyat T150 fiyatı neredeyse.
    Merhaba,

Nanokatolog muadili gibi durmakta. Ben de uzun zamandır TH8A almayı düşünüyorum, fiyatı şu an sitede neredeyse Amazon fiyat ile aynı ama cesaret edemiyorum açıkçası.

• Arkadaşlar rift s ile AC oynamak için ekran kartımı güncelleyeceğim. ikinci el fiyatları birbirine yakın iki seçenek var elimde. sizce GTX 1080 mi yoksa RTX 2060 mı? gtx 1080 7 8 fps daha fazla veriyor ama benim gönlüm daha yeni olan teknolojiden yana. değerli görüşlerinize ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahmacunsavar

Arkadaşlar rift s ile AC oynamak için ekran kartımı güncelleyeceğim. ikinci el fiyatları birbirine yakın iki seçenek var elimde. sizce GTX 1080 mi yoksa RTX 2060 mı? gtx 1080 7 8 fps daha fazla veriyor ama benim gönlüm daha yeni olan teknolojiden yana. değerli görüşlerinize ihtiyacım var.
    1080ti alacam deseydiniz kesinlikle 1080ti derdim lakin 1080 alacaksanız bence rtx 2060 alın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkesta

Yayları dikkatli bir şekilde çıkarıp, potansiyometrenin ayarını bozmadan, bir nalburda benzer ölçüde ama bir tık daha kalın yay bulmak lazım. Zor olmaz herhalde fırsat olursa bakacağım.
    hocam merhaba
    dün gelbura.com un servis ağı ile gorustum.yay icin. ürünüm yurt dışı olduğu icin pek yardımcı olmadılar. pedalın arka kapagından acıp o yay ın jontası gevşemiştir ordan sıkılıya bilirsiniz dediler.pek inandırıcı gelmedi. peki paramla yay değişimi yaptıramızmıyım diye sordum? yaptırırsınız ancak en az 300 tl servis ucreti alırlar dediler. yenisini satalım size daha iyi dediler.ayrıca o garantili olur dediler.hizmet ilgi alaka cok kötüydü. trustmaster in sitesinden yurt dısına mail atmaya calışıcam? yabanci diliniz varmi sizin? bir cözümü varmı bakmak icin.pedalın icindeki arka kapagını acıp bi bakmak istiyorum.

edit: hocam söyle videolar buldum.cok faydalı. değişmesi cok kolaymiş. tek sıkıntı yay ı nerden bulcaz.
    https://www.youtube.com/watch?v=PGBSPBL9B9k

birde şöyle bir ürün var. buda sorunu cozuyormuş ancak alamadim bir türlü. adam sadece paypala ile calısıyor.kredi kartı kabul etmiyor.
    https://www.ebay.com/itm/Brake-Pedal-MOD-Thrustmaster-T3PA-T3PGT-Pedals-/264368974019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 6 Aralık 2019; 11:9:34 >

• 3d rapid mi öyle birşey bu adamların sitesi . Oradan bakın belki başka türlü ödeme yolu vardır . Oda olmadı şöyle daha sağlam bir hissiyat için şuna yönelinhttps://www.ricmotech.com/Load_Cell_Kit_for_Thrustmaster_Pedals_p/rmt-lc500.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufgul52

3d rapid mi öyle birşey bu adamların sitesi . Oradan bakın belki başka türlü ödeme yolu vardır . Oda olmadı şöyle daha sağlam bir hissiyat için şuna yönelinhttps://www.ricmotech.com/Load_Cell_Kit_for_Thrustmaster_Pedals_p/rmt-lc500.htm
    hocam onerdiginiz urun pro pedaller icin.normal t3pa icin degil.yay sistemleri capları farklı imiş. t3pa ile pro versiyonu arasında.
    ancak onerdiginiz sitede bugun sabah gordum t3pa icin kaliteli yaylar satılıyor.adamlara mail attim.turkiye ye gonderim yapiyorlarmi diye.cevap bekliyorum. yay gonderiyorlarsa benim sorunum cozulur.

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.