Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
5.332
Cevap
122
Favori
181.070
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]
Giriş
    2433 Mesaj
    İndirip mindirim yok ortalıkta. Gelbura denilen site vardı onlarda daha öncesinde 2800 ile indirimde olan direksiyonu bu sefer 3500 olarak indirime sokmuşlar Komiksiniz cidden. Bi süre daha hayal oldu.

Arkadaşar thrustmaster TMX Pro kullanan var mı aranızda ? T300 rs gt hayal oldu şimdilik. İkisinin arasında 600-700 lira fark var. Bu farka değer mi değmez mi karar veremiyorum bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 11 Kasım 2019; 19:11:2 >
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Yarbay
    2012 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hanniballecter4532

Hocam oncelikle gule gule kullanin. Bende yakin zamanda kurmayi dusunuyorm fakat pedal kismini nasil yapacam o kavisi nasil verecegim bilemedm. T3pa pedal var. Siz nasil verdiniz pedallara egimi? Resmini cekme imkaniniz varsa cok sevinirim:) tesekkur ederim
    Tabiki hocam, yeni resimleri ekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tesekkur ederim hocam cok yardimci oldunuz. Gule gule kullanin gayet sade ve kullanisli duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    hozes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2961 Mesaj
    bu da benim fakir kokpiti

emektar driving force pro ile takılıyorum hala. ne de olsa 900 derece

Alfa Romeo 147 1.6 TS 120 HP

• Çavuş
    91 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Hamilton2017

quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

İndirip mindirim yok ortalıkta. Gelbura denilen site vardı onlarda daha öncesinde 2800 ile indirimde olan direksiyonu bu sefer 3500 olarak indirime sokmuşlar Komiksiniz cidden. Bi süre daha hayal oldu.

Arkadaşar thrustmaster TMX Pro kullanan var mı aranızda ? T300 rs gt hayal oldu şimdilik. İkisinin arasında 600-700 lira fark var. Bu farka değer mi değmez mi karar veremiyorum bir türlü.
    Demek ki boyle yazinca yiyen sazan cok oluyormus

• Yarbay
    2433 Mesaj

Anlamadım ?
    |
    |
    Hamilton2017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Hamilton2017

quote:

Anlamadım ?
    Tekrar okuyunuz anlayacaksiniz

Hocam bu mesajınızı okuyunca yıkıldım. ben 24" montiörden 49" tvye geçtim geçen ay. ama hala aklımda rift s var. oyunun içine girmek, sağa sola gerçekten pistte yarışıyor gibi bakmak çok cazip geliyor. ben genelde online bile oynamıyorum ama vr çok cazip ve eğlenceli geliyor.
    |
    |
    R0ME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SONY XPERIA™ Z5 Premium | BLACK
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Arkadaslar tekrar merhaba Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon + Th8a Shifter aldigimi daha evvel soylemistim.

simul8r pvc sistemiyle yapmak istiyorum. parca fiyatlari bunlar.

yalniz ana sistem borularinda takildigim yerler oldu, bunlar nedir? ingilizcemde pek yok. yardimci olabilirmisiniz?

• Yarbay
    2433 Mesaj

İndirim muhabbetinden bahsettiniz herhalde. neyse
    |
    |
    Hamilton2017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1748 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: clubber

Arkadaslar tekrar merhaba Thrustmaster T300 RS GT Direksiyon + Th8a Shifter aldigimi daha evvel soylemistim.

simul8r pvc sistemiyle yapmak istiyorum. parca fiyatlari bunlar.

yalniz ana sistem borularinda takildigim yerler oldu, bunlar nedir? ingilizcemde pek yok. yardimci olabilirmisiniz?
    Merhaba,

Sizin paylaştığınız şemaya uygun BURADA bir yapım aşaması var. BURADA da bir video mevcut. Video açıklamasında forum bağlantısı da mevcut.

İsterseniz göz atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R0ME -- 18 Kasım 2019; 15:32:26 >
    |
    |

• Onbaşı
    31 Mesaj
    elinde fanatec csl elite f1 seti olupta satmak isteyen arkadaşlar varsa almak isterim. tam set almak istiyorum f1 koltuğu da dahil olmak üzere hepsinin üzerinden konuşalbiliriz.
    |
    |
    Triple monitör sistem kurmak isteyenler için Benq XL2720Z 27" 144 hz 1 ms gaming monitörlerim satılıktır
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-monitor-27-benq-xl2720z-oyuncu-monitoru-3-adet-757584444/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 20 Kasım 2019; 15:7:27 >
    |
    |
    Sigma kokpitte eksikleri yavas yavas tamamliyorum, ayak taktim ve platformu yukselttim biraz, oturup kalkmasi cok rahat oldu boylece, klavye ve mouse tutuculari taktim, kullanmadigim devriyaj pedalindan da el freni yaptim,

az isim kaldi, pedallari baglayip pedallar icin ayak destegi yuzey profilleri baglayacagim, el freni icin deri baslik ayarliyacagim ve kablo duzenlemesi

|
    |

• Yarbay
    3142 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: netstat

bu da benim fakir kokpiti

emektar driving force pro ile takılıyorum hala. ne de olsa 900 derece

Şimdilik devam bende de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirSupport -- 21 Kasım 2019; 6:33:42 >
    |
    |

• Yarbay
    2239 Mesaj
    Fanatec ürünlerini Fanatec in sitesinden mi alıyorsunuz?
    |
    |
    https://www.hepsiburada.com/thrustmaster-t300-rs-gt-edition-ozel-yaris-direksiyonu-pm-HB00000907RX
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    arkadaşlar ts pc de hepsiburada da güzel indirim var. sparco versiyonu ve ferrari versiyonu oldukça uygun. ferrari versiyonunda pedal çıkmıyor ama bilginiz olsun.
    |
    |

SONY XPERIA™ Z5 Premium | BLACK
  • Yarbay
    2699 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=m8ZA2_8-teA

|
    |
    quote:

Yakın zamanda amazondan veya trden alan arkadaşlar için soruyorum bu cihazı daha ucuza alma ihtimali var mıdır ?
    https://www.hepsiburada.com/thrustmaster-t300-rs-gt-edition-ozel-yaris-direksiyonu-pm-HB00000907RX
    Evet hocam bende düşünüyorum bundan fiyatı uygun gibi duruyor. Ama bunların yetkili firması gelbura'da 28-29-30 Kasım'da indirime girecekmiş yani biraz daha beklemekte fayda var.
Bey Azura
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.