Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
3.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 11 Şubat 2015; 10:32:32 >

• Eline sağlık
  • bence multijet punto eskiyen kasasına rağmen bu araçtan çok daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Eline sağlık

teşekkür ederim :)

@sharkemre aynen öyle punto her zaman ilk fırsatta önerdiğim bir araç. İtalyan üretimi olması kalitesi 2. eli donanımı ve ucuz fiyatı ile en ideal araç benim 80 binlik 3008 in ses yatığı yolda puntodan çıtırtı dahi gelmiyordu hayret etmiştim
  • Elinize sağlık hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Elinize sağlık hocam

Teşekkür ederim

• Çok akıcı yazmışsınız elinize sağlık

• 1.5 crdi sahip era kullanıyorum şehir içi 7-8 yakıyor
  • Güzel bir inceleme olmuş mutlaka yararlananlar olacaktır. Emeğinize sağlık.
  • Benzinli motorlarda b sınıfında rakipsiz bence atmosferikler arasında. 1.2 si çok iyi gidiyor 1.4ü baya baya gidiyor.Ben seviyorum i20yi.En boşu polonun dolusuyla denk nerdeyse.
  • tesadüf bu ya biraz önce kuzenimin sürücü kursuna araba bakmak için gittik ve i20 baktık. iç malzeme kalitesi ve işçilik gerçekten kötü. i20 fiesta corsa gibi arabaların rakibi olamayacak derecede kötü kalite algısı olarak

i20 nin yanında elantra,i30,ix35i de inceledim i30 hariç içte sert ve basit malzemeler kullanılmış heleki ix35 te yumuşak bir karışlık yer var torpido üstünde onun dışında heryer taş gibi.

kısacası hyundaiye o paraları verenleri anlamakta zorlanıyorum
  • Teşekkür ederiz. Ellerinize sağlık. Yalnız yakıt tüketimi klima en soğukta ve o kadar doluyken yapmışsanız yükselmesi doğaldır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kore araçları ne kadar gelişmiş olurlarsa olsun, muhakkak "Koreliliklerini" hissettiriyor. Japonlar da sert plastik kullanıyor ancak sert var, sert var. Bir Suzuki Swift'in, bir de i20'nin içine oturunca fark çok net anlaşılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaglesWing

Teşekkür ederiz. Ellerinize sağlık. Yalnız yakıt tüketimi klima en soğukta ve o kadar doluyken yapmışsanız yükselmesi doğaldır.

Yok hocam klima 1. Seviye arabada tek kişi değerler

• quote:

Orijinalden alıntı: babasamsunlu

tesadüf bu ya biraz önce kuzenimin sürücü kursuna araba bakmak için gittik ve i20 baktık. iç malzeme kalitesi ve işçilik gerçekten kötü. i20 fiesta corsa gibi arabaların rakibi olamayacak derecede kötü kalite algısı olarak

i20 nin yanında elantra,i30,ix35i de inceledim i30 hariç içte sert ve basit malzemeler kullanılmış heleki ix35 te yumuşak bir karışlık yer var torpido üstünde onun dışında heryer taş gibi.

kısacası hyundaiye o paraları verenleri anlamakta zorlanıyorum

Aynen öyle bende anlamıyorum ne yazık ki sadece i20 nin fiyatı uygun diğerleri bence uygun değil zaten almam i20 yi görünce bir daha test sürüşüne bile gitmem heralde :)

@optiarc hocam gerçekten sert plastik fazla vurunca tak tak ses geliyor japon da sert ancak köreliler gibi ses yapmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Çok akıcı yazmışsınız elinize sağlık

Asıl değerli yorumlarınız için ben teşekkür ederim bir elimden geldiğince test sürüşü yapıp paylaşıyorum inanır mısınız sizin gibi takdir eden az

Sizler sayesinde test sürüşlerini daha bir şevkle yapıyorum

• Güzel inceleme elinize sağlık.Bu arada benim için i20'nin Sadece 1.4 Baz paket OTM Versiyonu alınabilir onu 40.000'e bırakıyorlar.Birde LPG Atınca güzel araç olur onun haricinde i20 pek tercih edilesi araç değil.
  • 1.2 benzinlisi daha az yakıyor ve vergi avantajı var. Performans olarakta o ayardaki araçlarda kafaya oynar. Bu değerler ortadayken fark verip dizel alanlara akıl erdiremiyorun.

Dış görünüş olarak makyajsız kasa daha toplu ve hoş görünüyor bence.

• ben makyajsız eski kasa LPG li kullandım hızına yetişen yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan555

Güzel inceleme elinize sağlık.Bu arada benim için i20'nin Sadece 1.4 Baz paket OTM Versiyonu alınabilir onu 40.000'e bırakıyorlar.Birde LPG Atınca güzel araç olur onun haricinde i20 pek tercih edilesi araç değil.

Aynen öyle 1.4 otomatik vardı aslında rent a car da ben çok yakar diye istemedim ama dizeli de az yakmadı.

Birde o 1.2 ler nasıl hızlı ona anlam veremedim değerleri belli sonuçta ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 23 Ağustos 2014; 21:29:42 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.