Yüzbaşı
06 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
öncelikle meraba geçtigimiz yaz memlekette akrabalarımın yanında gördüm bu kızı kuzenimin kuzeni oluyor ordayken pek konuşamadık hatta hiç bile denebilir kuzen yardımı ile biraz konuştuk numarasını falan istedim internetim yok dedi vermedi sadece whatssapp kullanıyormuş tamam dedim 2gün sonra tekrar hatırlattım kuzen yardımı ile yok dedi vermiyicekmiş dedi nedenini falan söylemedi o ara ben istanbula geri döndüm o hala ordaydı sonra dedi istanbula gelirken vericem numaramı tamam dedim yine vermedi gelince sonra kardeşinin facesinden konuştuk baya sonra annesi mesajlarımı görmüş sonra verdi numarasını ordan konuşalım dedi tabi ben bu arada sevgimden bahsetmiştim oda bilmem falan diyerek geçiştiriyordu 2aydan fazla oldu konuşmuşuzdur halada devam ediyor ama 2hafta önce bi çocukla çıkmaya başladı o beni seviyor bende onu diyor manitası konuşmamızı istemiyor ama o hala arkadaşça konuşabilirz diyor manitasına yalan söylerek 60a yakın fotografını atmıştır bana arada ufak jestler yapıyorum hoşuna gidiyor o dallama hiç bişey yapmıyormuş buna küfür etmiş biraz hakaret etmiş ama hala seviyorum diyor sizce ayrılmasını beklemelimiyim diyorum? çünkü zamana bırakalım falan diyorum bakıcaz artık falan diyor bana bi yol gösterin arkadaşlar şimdi bi hediye alıcam sihirli bardak
ben girdim

yaklaşık 30dk mızı aldı yapması buda video
http://www.youtube.com/watch?v=kx6xZIuUXzQ
meraba arkadaşlar bugun yeni bi bass aldım diger bassı yaktıktan sonra az daha buda yanıyordu anfi kendi kendine subwooferi çalıştırıyor müzik açık olmamasına ragmen titreşim peklinde bass booted açık olgu ve gaini yükselttigimizde sıkıntı nedir sizce
rca kablosunu çıkarınca ses kesiliyor takınca aynı
.
aracımın ön tarafından kasislerden geçerken ve bazen dönüşlerde bazen gıcırtı sesi bazen takır tukur ses geliyor bu sesler neyden kaynaklanır bayramda uzun yola gidicegim sıkıntı çıkarırmı

meraba arkadaşlar dizel eram var 96binde aldıgımya yag degişim kartı yoktu bende komple bi bakıma sokuyum kafam rahat olsun istiyorum bi kaç yere fiyat sordum 250diyen oldu 180 diyen ve en son 150e buldum bütün filtreler degişicek ve yag kuyulacak 150 diyen adam mobil yag koyucak 180 diyen opetin yagı sizce hangisi daha iyi
Merhaba arkadaşlarssizcebu 2 arac yarissa kim alir
Era 2007 model 96 binde
BMW 1993 model 360 binde 70bin km öncemotor yapilmis
Sıfırdan kalkis ve roll yapilicaktir video cekilicek yaklasik 1 hafta sonra falan cekicez
araçlarda birer video alan arkadaş olucak 2 araçta görünücek

3 Aracın 0-100 videosu çektik 3 araçta aynı yerde çekildi denemeleri bmw benzinde çekildi broadway tüpte idi

era

bmw

broadway

Yarışa 2 Araç Daha Ekledik

Araçlar bunlar anketi katilin beklemeye devam edin
Hakkında
Forum İmzası:
< Bu ileti DH Premium üyelik kullanılarak atıldı >
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.239
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 45.112 (Bu ay: 212)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.