Şimdi Ara

SİLİNSİN. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
23
Favori
52.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsirel

bende bayramda , bayram namazına gidecek tim hava da soğuk tu. Don giydim altima pantolon giymeyi unutmuşum. Bayram namazına don ile gittim. Bir kere de okula terlik ile gittim :) elinde telefon ile telefon aradığım çok oldu :)

Dinen caiz deildir hocam donla namaz mı kılınır? Cemaat filan uyarmadı mı? Nasıl hissetmedin? Alttan alttan esiyor filan?

Baya dalgın varmış dh de de ya

don dedigi alta giyilen taytlardan heralde.Taytla namaz kılmış

• İzmirde oturuyorum ancak istanbulda büyüdüm.İstanbulda en sevdiğim yemeklerden biri ıslak hamburgerdir.Babam bir gün sordu ne yiyelim diye.Islak hamburger yerine ıslak a**cik demiştim
    Dipnot:islaka**** bir ^^ sitesiydi kapatıldı sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pibi Ayıcık -- 21 Mart 2010; 17:55:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MangekyouSharingan

İzmirde oturuyorum ancak istanbulda büyüdüm.İstanbulda en sevdiğim yemeklerden biri ıslak hamburgerdir.Babam bir gün sordu ne yiyelim diye.Islak hamburger yerine ıslak a**cik demiştim
    Dipnot:islaka**** bir ^^ sitesiydi kapatıldı sonra

sm=You_Rock_Emoticon.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobo. -- 21 Mart 2010; 18:00:49 >
  • bir arkadaşım öğleden önce son iki ders aynı olunca 4. derste öğle tatili diye gitmişti sonra 5. dersin ortasında geri geldi.

bir keresinde kırtasıyeden kalem silgi almıştım. sonra kalemi cüzdana koymaya çalıştım kafa dalgınlığıyla, sıradaki kız da baya gülmüştü mal bir gülümsemeyle orayı terkettim.

okul gezisinde yanlışlıkla türbanlı bir kız arkadaşımın omzuna kolumu atmıştım. birden arkasını dönüşünü ve yüz ifadesini unutamam
  • askerdeyim nöbet tutuyorum.neyse bi an dalmışım müzige bişeyler düşünüyorum.
    bi an silahımın olmadıgını fark ettim bakıyorum etrafa yok.sonra sırtımda asılı oldugun fark ettim.ama resmen 1 dakka aradım.çok acaip olmuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nibur_n

quote:

Orijinalden alıntı: warlic

Annem evde yok.Yemek Sepeti'nden Dominos Pizza söyledik 50 Tl lik babamla.Sonra işte adam gelmeden babam aha parayı dükkanda unuttum dedi.o anda babamın yanında ilk küfrümü etmiştim hass... lan diye.Benim o anki yüz ifadem şaşkınlık ve üzüntüydü.Emrah tarzı.Sonra bi koşu dedemlere gittim.(2 sokak arkada).Dükkana girer girmez, dede bana 50 Tl ver dedim.N'apcan lan 50 TL'Yi dedi.Bende babamla yemek söyledik babam parayı dükkanda unutmuş dedim oda verdi.Bi koşu gittim Dominos Pizza ile aynı geldi.Ödemeyi apartmanda yapıp pizzayı aldım.

Dalgınlık babamın dalgınlığı tam konuya uygun olmasada.

quote:

Dominos Pizza söyledik 50 Tl lik babamla.

Nasıl bir anlatım bozukluğudur bu. En çok buna güldüm

Sadece devrik yazmışım olay buKötü bir anlamı yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

askerdeyim nöbet tutuyorum.neyse bi an dalmışım müzige bişeyler düşünüyorum.
    bi an silahımın olmadıgını fark ettim bakıyorum etrafa yok.sonra sırtımda asılı oldugun fark ettim.ama resmen 1 dakka aradım.çok acaip olmuştum

Ne korkmuşsundur ama
  • Bir yarım saat evvel falan oldu annemde para aldım kaç ekmek alıcam dedim söledi.
    Sonra aşagıya indim kulaklığı taktım kulağıma ulan dedim ben kaç ekmek alıcaktım.
    Hemen zile mastım megafondan annneee kaç ekmek alıcaktım yahu dedim :)
    Annem 2 tane a saf olum aşıkmısın dedi :)
  • Ben küçükken uyku sersemliğiyle tuvalet yerine çöp kutusuna işemiştim. İşimi hallettikten sonra dank etti.
    Demin de -ayıptır söylemesi- ton balığı açtım yiyeceğim. Son konserveymiş, dış kartonunu atacağıma ton balığı konservesini attım. Allahtan açık değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

bi kere işe gidicem sbahın köründe kalktım üstümü giyicem açtım dolabı giydim üstümü ama bi balık kokusu geliyo neyse dedim devam ettim otobüse bindim etrafımdaki insanlar kaçacak yer arıyo alla alla ne oluyo lan dedim kendi kendime meğerse annem balığın bulaşığını sildiği bezle beraber yıkamış üstümdekini leş gibi balık kokuyomuş haberim yok 3 4 saat kadar böyle dolaşmıştım çok utanmıştım o gün

bi kerede duş aldım çıktım pantolunumu giydim üstünede donumu giydim bi kaç dk böyle durdum neyseki evdeydim kimse görmedi.
    yine duş aldım bornozla evin içinde dolaşıyorum babamın evde olduğunu unutmuşum genelde işte olurdu şarkı falan açtım coşuyorum bornozla tabi mal meydanda babam bi gördü kitlendim kaldım hiç unutamıyorum

quote:

Orijinalden alıntı: [X]-R-[4]-P

annem evde yoktu ozamanlar bende küçüğüm anahtarım yoktu.Arkadaşlarla dışarı çıkcaktık. annemin anahtarı bendeydi bakkala gidicem diye kapıyı açık bıraktım üstünede not yazdım anne anahtar ayakkabının içinde diye sonra yolda arkadaşlara denk geldim bakkalı makkalı unuttum gittim arkadaşlarımla eve geldiğimde kapının hala açık ve üzerinde o saçma notu buldum ne yaptığımın bende farkında değildin hala da anlamam

bikerede okulda son 2 ders biyolojiydi dinleyesim yoktu dalmışım uyumuşum okul bitmiş herkes gitmiş ben hala uyuyorum tabi sonradan 2-3 arkadaş farketmiş Umut nerde felan gelip uyandırdılar ben gayet sakin bi şekilde aaa okul bittimi tamam diyip evime gitmiştim

ve son olarak dalgınlıktan metroya el kaldırmıştım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 22 Mart 2010; 1:56:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AcreaM

Ben küçükken uyku sersemliğiyle tuvalet yerine çöp kutusuna işemiştim. İşimi hallettikten sonra dank etti.
    Demin de -ayıptır söylemesi- ton balığı açtım yiyeceğim. Son konserveymiş, dış kartonunu atacağıma ton balığı konservesini attım. Allahtan açık değildi.

Ulan zaten karnım aç. Dün sabahladım. Bu gece 12 gibi kalktım. Yemek koyan yok .

• Facebookda arama yerine şeyda ''soyadı'' yazacağıma ne düşünüyorsun bölümüne yazdım ve şuan ilişki içerisindeyiz
  • quote:

Hacı bahçeşehir migrosun ordan çıktım.Bilen bilir yan tarafında çukur otluk alan var.Kontor almıştım (avea 100 kontor).Yanlışlıkla plastik çöpünü atıcam diye elimdeki kontor kartı da atmıştım.20 lira boşa gitmişti.Aşağı inemedim de hep diken doluydu

açık adres alabilirmiyim tam olarak düşürdüğün yeri.
  • yorumlar süper iyi güldüm..

bende anlatayım bari.. önemli bi sınavımız vardı..geç kaldım.. aceleyle hazırlanıyorum..

ev arkadasım beklıyor saolsun...tam montumu aldım gidiyoruz cıktım evden kapıyı kilitliycem..ev arkadasım koptu..

oda terlikleriyle mi gelecen okula dedi.. bi baktım kırmızı oda terliklerim ayagımda iyi gülmüştuk..

bi keresinde de dolmuş cok bekledık..gec kaldık okula..onca beklemeden sonra dolmuşun geldıgını görunce heyecanlanmısım elimdeki parayı yere attım hic farkında değilim..dolmuşa bindikten sonra benım elimde para vardı dıyorum ne oldu ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -- 22 Mart 2010; 14:08:41 >

• kartaldan trene bincektim ana bi gittim tren geliyo koşa koşa girdim orda olanlar bilir kulube gibi bişiy var ordan haydarpaşa yönü altından geçersen gebze yönü ben gebzeye gidiceketim ama bi baktım haydarpaşa yönüne girmişim bile farkettiğimde fena olmuştum
  • Evde otururken kola içmiştim 2. bardağı almak için mutfağa gittim. Küllükte dolmuştu onu da boşlatmak için yanıma aldım. Kolayı dolaptan çıkardım küllüğe kola döktüm... Kola küllükten taşınca farkettim bi yanlışlık olduğunu. ( o kadar çabuk dolmamalıydı )
  • bi reklam vardı.Ütü yaparken cebi çalıyoryanlışlıkla ütüyü yanağına götürüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 22 Mart 2010; 16:24:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B4hr1

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Dışarıda yürürken, cep telefonu elimdeyken, cebimi telefon cebimdemi diye kontrol etmem ve birden panik olmam

bendede aynı durum var telefon hep sağ pantolon cebinde olur bazen monta atarım sonra sağ cepte ve sol cepte bulamayınca bi adrenalin patlaması hass derken monttaki agırlık ve ifademle yola devam ederim

Bide şu elde kumanda,çay vb şey varken o nesneyi arama olayı banada çok oluyo çok pis bi durum

Telefon mont olayı bana da çok olur

• geçen sene olmuştu bu olay galiba. akşam yattım, sabah okul vardı. sabaha doğru güç bela kalktım, saatide tam göremiyom, etraf karanlık "6:30 olmuştur heralde" die düşünüp kalktım. elimi yüzümü yıkadım, okul kıyafetlerimi giydim. tam çıkacam. saate bi bakıyım dedim. baktım saat daha 4. isyana girdim resmen. zaten zar zor kalktım. sonra pijamalarımı tekrar giymeye üşendim. öyle okul kıyafetleriyle yatmaya devam ettim.
  • Markete arabası ıle gıdıp servıs ıle donen varmı ıcınızde. Eve gelınce annemın neden gec kaldın sorusu uzerıne farkettım durumu.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.