Şimdi Ara

SİLİNSİN. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
23
Favori
52.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ilkokulda hep montumu falan unuturdum.Bir kerede çantasız gitmiştim
  • kazakla okula gittim herşey o sabah kavgası yüzünden olmuştu
  • öğrenciliğmde arada bizimkilerden arabayı alırdım..

Ege üniv. kampüsü bir kaç ayrı bölümden oluşuyor...
    öğle arasında bir diğerine arkadaşı ziyaret etmeye gittim arabayla...

okulda arabam olması garip gelmiş olacakki her zamanki gibi otobüsle kendi bölümüme dönmüşüm...
    akşam üzeri cebimdeki anahtarı görünce uyandım.

kimseye çaktırmadan tekrar otobüse binip arabayı almıştım
  • ilk okulda 5. dersi 6. ders sanıp çantamı toplayıp çıkmıştım. okulun bahçesinin kapısına kadar gittim. diyom lan bunlar neden çıkmıyolar. sonra farkedince kafamı eğip geri döndüm.
  • geçen sene sarhoş bi şekilde eve geldiğimde kendi geceliğim diye anannemin geceliğini giyip yatmışım sabah kahvaltı masasına gelince bizimkiler kopmuştu
  • Bende cumartesi sabah 7 de giyinip okula gitmiştim.Okul bahçesini boş gördüğümde fark ettim tatil olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentDevil

Bende cumartesi sabah 7 de giyinip okula gitmiştim.Okul bahçesini boş gördüğümde fark ettim tatil olduğunu

süperdi hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: onur*

quote:

Orijinalden alıntı: vassago111

evdekiler vuracak beni sayenizde :D gecenin bi yarısı kahkahalardan :D:D:D:D:D

Aynen ya yerlerdeyim bende

Aynen

• Kahvede Fenerbahçe'nin maçına bakıyorum kiminle oynadığını hatırlamıyorum ilk yarısı çok gergin geçmişti maçın ben sinirler hat safaya ulaştı.Devre arasında WC'nin yolunu tuttum pisivur yerine lavaboya işedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

Kahvede Fenerbahçe'nin maçına bakıyorum kiminle oynadığını hatırlamıyorum ilk yarısı çok gergin geçmişti maçın ben sinirler hat safaya ulaştı.Devre arasında WC'nin yolunu tuttum pisivur yerine lavaboya işedim.

Bu da güzel
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsilat makbuzu

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

apple iphone'un tuş takımını bozdum

tuş takımı mı

şaka yaptı.
  • Dün Zindan Adası' na girmek için gişede adama 12 matinası diyorum adam bana 10 diyor, ben 12 diyorum 10 diyor! Sonunda ben abicim 12' de filme girecem ne 10' undan bahsediyorsun saat 10:32 yaws!? dedim.

Meğerse 10 lira istiyormuş :)
  • bende gecenler yeni tanışdığım bi ustayla bi otelin kamera kablolarını dösedik ve 15 gün sonra iş bitti.İş bitti akşam elbiseleri değişirken bi yandan ustayla konuşuyorum başka yerlerde işde var orayada gideriz bende bi yandan düşünüyorum dersaneyede gidiyorum acaba çalışsammı çalışmasammı çünkü ders çalışmam lazım.Usta tel benim telin yanına koymuş onda 2 tane tel var.Neyse ben üstümü değiştim sonra o değişmeye başladı sonra muhabbeti telden açtı işte iki tane tel kullanması zor oluyor falan bende anlamadım evet zor olur falan bide seni arayan fazla falan.sonra dedi benim diğer tel nerde bende sağ sola bakındım yok dedim arayalım abi nasılsa sesinden anlarız nerde olduğunu ben hemen aradım hemen bulupta gidelim diye.çalıyor sağ bakıyorum sola bakıyorum yok ama ses okadar yakından geliyorki nerde bu diyorum ya usta bana doğru eğildi ses dedi senden geliyor yok dedim abi ya olurmu öyle şey hani okadar eminimki benden olmadıgına hemen elimi cebime attım bak diyecem bu benım tel Allahım oda ne onun tel çıkmasınmı şok oldum sinir krizi geçirdim nerdeyse sinirimden ağlayacaktım olurmu öyle şey Allahtan usta az çok beni tanıdı bide referansda saglamdı valla şöyle böyle abi dalmışım falan yok ya olur falan dedi böyle şeyler kapattık konuyu.rezil oldum ya başıma gelen en vahim olaydı.

• quote:

Kahvede Fenerbahçe'nin maçına bakıyorum kiminle oynadığını hatırlamıyorum ilk yarısı çok gergin geçmişti maçın ben sinirler hat safaya ulaştı.Devre arasında WC'nin yolunu tuttum pisivur yerine lavaboya işedim.

Sen yine iyisin. Adamın biri benim hep gittiğim internet kafenin tuvaletindeki pisuarına s.çıp kaçtı. Kafe sahibi yarım saat onunla uğraştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Bs0LuT

quote:

Sen yine iyisin. Adamın biri benim hep gittiğim internet kafenin tuvaletindeki pisuarına s.çıp kaçtı. Kafe sahibi yarım saat onunla uğraştı.

Taktiği merak etmedim değil doğrusu
    Açıyı nasıl tutturmuş acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 23 Mart 2010; 16:14:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Dışarıda yürürken, cep telefonu elimdeyken, cebimi telefon cebimdemi diye kontrol etmem ve birden panik olmam

banada olur arada
  • Kızlara hava atayım diye birşeyler uydururken önümdeki basketbol potasını görememiştim ve fena çarpmıştım
  • bi saat kadar once bi yandan merdivenlerden cikarken tez icin kullanacagim kaynaklari kafamda toparlarliyodum bizim kati gecmisim en ust kata cikmisim.. bi de bizim kapi niye boyle evde tadilat mi var acaba dusundum bi kac dakika isin garibi inerken de bizim kati tutturamadim zemin kata indim.. su an disardayim bu gun bu sekildr giderse baya yazacak sey cikacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 23 Mart 2010; 16:31:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForYouKill

Kızlara hava atayım diye birşeyler uydururken önümdeki basketbol potasını görememiştim ve fena çarpmıştım

Banada olmuştu bikere Futbol oynarken kıza bakayım dedim.Sırt üstü yatmıştım yere şılap diye
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.