Şimdi Ara

SİLİNSİN. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
869
Cevap
23
Favori
52.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babama 300 Spartalı Filmini vereceğime Spartacus Filmini vermiştim

Uykum çok derindir.Bi gün yine geç uyuyup sabah erken kalktım.Gözlerim kapalı okul kıyafetlerimi giyiyorum.Okula bi gittim,içimde mavi önünde komik bi arabalı tişört.Farkettiğimde hemen tuvalete koşmuştum. (7.sınıf)
  • Evimin yakınlarında sık uğradığım bir dönerci vardır. Bir gün, gün sonuna doğru acıkmam sebebiyle dönerciye gittim. Döner ve ayran istedim ve oturdum. Derken bir süre sonra döner ve ayranım geldi. Ben yavaşça ayranı açtım. Genelde dalgın değilimdir fakat nasıl olduysa ciddi dalmışım ve ayranı açtığımı unutmuşum. Dönerden bir ısırık aldıktan sonra öncesinde ne yaptığımı dalgınlık sebebiyle bilmediğimden açmış olduğum ayranı yukarı ve aşağı sallamak suretiyle çalkaladım. Bütün ayran havada yavaşça süzülerek, olduğu gibi pantolonuma döküldü. Tabi olay olduğu anda havada, üstünüze düşmekte olan ayran damlalarını gördüğünüzde hatanızın farkına varıyorsunuz. Önümde iki küçük çocuk babasıyla yemek yiyordu. Oturduğum süre içerisinde beni izlediler. Utancımdan arkama bakamadım bile... Dönerken, evim yakın olduğundan yolda problem yaşamadım.
    Bu olay başıma birkez daha geldi; öğrenilmiş bir refleks ile anında oturduğum yerden kalktım neyse ki bu kez yanlızdım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ibrekka -- 21 Mart 2010; 9:45:47 >

• Ben iş yeriniin telsiz telefonunu eve götürüyordum. Serviste farkettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NGabbyNGaGe

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Dışarıda yürürken, cep telefonu elimdeyken, cebimi telefon cebimdemi diye kontrol etmem ve birden panik olmam

bu bana çok oluyo ya

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßLaCK_EaGLe

quote:

Orijinalden alıntı: NGabbyNGaGe

quote:

Dışarıda yürürken, cep telefonu elimdeyken, cebimi telefon cebimdemi diye kontrol etmem ve birden panik olmam

bu bana çok oluyo ya

+1

hiç sorma ya bian bi panik oluyosun kafamdan ayaklarıma kadar bi ısı iniveriyo xD

• quote:

Orijinalden alıntı: Jentin

Çarşıya çıkacağım. Annem 5 gün evde yok. Bi anahtarı kendi aldı, bi anahtarıda bana bıraktı.. 20 lirada harçlık verdi 5 gün için.
    Ayakkabıları giydim, kapıdan dışarı çıktım. Tam kapıyı kapatacakken, anahtarı almadığımı farkettim. İçeri girdim, 2 saat aradıktan sonra kapı kilidinin kapının ön tarafında takılı olduğnu farkettim. küfür edip çektim kapıyı çıktım..
    Kapıyı kitledim, asansöre bindim ve apartmandan dışarıya çıktım.
    Aşağıdaki lokantaya girip 1 dürüm söyliyecekim. o sinirle abi bi anahtar dedim.
    Adam güldü biraz, paron dedim bi acılı adana. Abicim burası döner salonu görmüyomusun dedi sonra dedim abi 1 döner koyuver işte dedim döneri bi güzel yedim. ve kafam zank etti. cüzdanı evde unutmuştum.
    Yukarı çıktım ve cüzdanı aradım iki saat. Buldum aniden kapıyı çektim anahtar içeride kaldı. Ov şit dedim ve dönerciye inip parayı verim bari şişlle falan açmayı denerim dedim.
    Cüzdanı bi açtım para falan yok içinde, sonradan aklıma geldi paranın bi ucu yırtıktı bantlamış ve masanın üstüne koymuştum. Kıpkırmızı oldum ve adam dedi paran yoksa sorun değil yarın getirirsin. tanıyorum zaten dedi.
    Bende anlattım şöyle böyle. Eve girer girmez veririm dedim.
    Gittim komşuya bi şiş istedim, demir kapının aralıklarından soktum ve kapıyı açmaya çalıştım. Zorladım falan olmadı..
    Son çare çilingirci çağırmaktı. en azından bi 10-15 lira alıcaktı. 3 lirada döner. 2 lirayla 5 gün naısl geçinirdim?
    Tam kara kara düşünürken yukarı çıkan birini gördüm. ELinde cüz gibi şeyler vardı satıyordu.Olayı anlattım açabilirsen 5 lira verebilirim falan dedim 15 dk boyunca uğraştı ve açtı kapıyı.. teşekkür ettim ve içerdeki 20 lirayı ilk önce dönerciye verip üstünü aldım, 5 lirayıda ona verdim. Elde kaldı 12 lira.. Eve geçtim o sinirle çarşıya falanda çıkmadım. ERtesi gün çarşıya çıkmak için bidaha çıktım dışarı, kapıyı bi güzel kitledim ve kapının deliğinden içeri attım. (Okula giderken sürekli öyle yapardım annem uyuyor olurdu ) .
    Al işte hapı yuttun dedim kimseylede samimi değilimki kalayım 2-3 gün dedim. Çilingirci çağırdım 12 liranın hepsini verdim. Anahtarı aldım cebime attım. Çok fena sıkışmıştım, tuvalete girdim. parasız pulsuz 4 gün ne yapıcam diye düşünürken şrank diye bi ses geldi. Cebimdeki anahtar tuvalete düşmüştü. ARtık dışarıda çıkamayacaktım. Anneme olanları anlattım ve git teyzenlerden borç iste, yeni anahtar yaptır ben gelince öderim teyzene dedi. gittim bi 20 lirada ondan aldım anahtar çıkarttırdım yeni . 5 lira kaldı onlada 4 günlük ekmek ihtiyacımı giderdim.

Olmayan anahtarı nasıl çıkarttın, sabuna filan mı basmıştın? Hey Allahım ya ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Reaglew
    nescafeyi çöpe dökmüşlüğüm çoktur.
    bir keresinde arkadaş bir video istedi youtubedan linkini atıcaktım yanlışlıkla youjizze girmişim birde atacağım videoyu search kısmından arattım no found diyince farkına vardım yanlış siteye girdiğimi

Hocam senin yine iyiymiş. Ben anneme youtube da bişey izleticektim ama o malum siteye girdim. Neyse ki o sırada annem arkası dönük başka bişeye bakıyomuş. :D :D
  • ben de genelde saatimi sağ koluma takarım.bir gün su içiyordum.birisi saati sordu,bardağı ağzımdan çıkarıp kolumu yan çevirip saate bakarken suyun yavaş yavaş ayağımı serinletmesi suretiyle elimde bardak oludğunu ve içinde su olduğunu hatırlamıştım,güzel bi anıydı
  • quote:

Çok fena sıkışmıştım, tuvalete girdim. parasız pulsuz 4 gün ne yapıcam diye düşünürken şrank diye bi ses geldi. Cebimdeki anahtar tuvalete düşmüştü. ARtık dışarıda çıkamayacaktım. Anneme olanları anlattım ve git teyzenlerden borç iste, yeni anahtar yaptır ben gelince öderim teyzene dedi. gittim bi 20 lirada ondan aldım anahtar çıkarttırdım yeni . 5 lira kaldı onlada 4 günlük ekmek ihtiyacımı giderdim.

Sen pantolonun çıkartmadan mı s*çıyosun? Yoksa işerken ceplerini mi karıştırıyosun.Anahtar nerede duruyo? Ayrıca olmayan anahtardan yeni anahtar yaptırdın.

• quote:

Orijinalden alıntı: İnsancıl Yaratık

quote:

Çok fena sıkışmıştım, tuvalete girdim. parasız pulsuz 4 gün ne yapıcam diye düşünürken şrank diye bi ses geldi. Cebimdeki anahtar tuvalete düşmüştü. ARtık dışarıda çıkamayacaktım. Anneme olanları anlattım ve git teyzenlerden borç iste, yeni anahtar yaptır ben gelince öderim teyzene dedi. gittim bi 20 lirada ondan aldım anahtar çıkarttırdım yeni . 5 lira kaldı onlada 4 günlük ekmek ihtiyacımı giderdim.

Sen pantolonun çıkartmadan mı s*çıyosun? Yoksa işerken ceplerini mi karıştırıyosun.Anahtar nerede duruyo? Ayrıca olmayan anahtardan yeni anahtar yaptırdın.

Pantolonu indirince cepte ne var ne yok düşüyor yere... asıl sen nasıl yapıyorsun o işi ben onu merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWertigo

Ben de ilkokulda haftalık harçlığımın 5 lira olduğu zamanlarda bi sefer magnum almıştım. Çöpe dalgınlıkla kağıdı yerine magnumu atmıştım bana çok koymuştu.

harbi koyar adama. Millet baya dalgınmış yav

Bende ramazandayken iftara az bir süre kala uyanmıştım, o uykulu gözlerle sofraya oturdum önümde çorba var, ben çorbaya bakıyorum çorba bana bakıyor öyle dalmışım derken çorbadan içmeye başladımderken birden kafama zang etti oruçlu olduğum ablamla annem suratıma bakıyordu ne yapiyor bu cocuk diyetam çorbayı lavaboya dökücektim azımdan ezan okumaya başladı neyseki

• quote:

Çarşıya çıkacağım. Annem 5 gün evde yok. Bi anahtarı kendi aldı, bi anahtarıda bana bıraktı.. 20 lirada harçlık verdi 5 gün için.
    Ayakkabıları giydim, kapıdan dışarı çıktım. Tam kapıyı kapatacakken, anahtarı almadığımı farkettim. İçeri girdim, 2 saat aradıktan sonra kapı kilidinin kapının ön tarafında takılı olduğnu farkettim. küfür edip çektim kapıyı çıktım..
    Kapıyı kitledim, asansöre bindim ve apartmandan dışarıya çıktım.
    Aşağıdaki lokantaya girip 1 dürüm söyliyecekim. o sinirle abi bi anahtar dedim.
    Adam güldü biraz, paron dedim bi acılı adana. Abicim burası döner salonu görmüyomusun dedi sonra dedim abi 1 döner koyuver işte dedim döneri bi güzel yedim. ve kafam zank etti. cüzdanı evde unutmuştum.
    Yukarı çıktım ve cüzdanı aradım iki saat. Buldum aniden kapıyı çektim anahtar içeride kaldı. Ov şit dedim ve dönerciye inip parayı verim bari şişlle falan açmayı denerim dedim.
    Cüzdanı bi açtım para falan yok içinde, sonradan aklıma geldi paranın bi ucu yırtıktı bantlamış ve masanın üstüne koymuştum. Kıpkırmızı oldum ve adam dedi paran yoksa sorun değil yarın getirirsin. tanıyorum zaten dedi.
    Bende anlattım şöyle böyle. Eve girer girmez veririm dedim.
    Gittim komşuya bi şiş istedim, demir kapının aralıklarından soktum ve kapıyı açmaya çalıştım. Zorladım falan olmadı..
    Son çare çilingirci çağırmaktı. en azından bi 10-15 lira alıcaktı. 3 lirada döner. 2 lirayla 5 gün naısl geçinirdim?
    Tam kara kara düşünürken yukarı çıkan birini gördüm. ELinde cüz gibi şeyler vardı satıyordu.Olayı anlattım açabilirsen 5 lira verebilirim falan dedim 15 dk boyunca uğraştı ve açtı kapıyı.. teşekkür ettim ve içerdeki 20 lirayı ilk önce dönerciye verip üstünü aldım, 5 lirayıda ona verdim. Elde kaldı 12 lira.. Eve geçtim o sinirle çarşıya falanda çıkmadım. ERtesi gün çarşıya çıkmak için bidaha çıktım dışarı, kapıyı bi güzel kitledim ve kapının deliğinden içeri attım. (Okula giderken sürekli öyle yapardım annem uyuyor olurdu ) .
    Al işte hapı yuttun dedim kimseylede samimi değilimki kalayım 2-3 gün dedim. Çilingirci çağırdım 12 liranın hepsini verdim. Anahtarı aldım cebime attım. Çok fena sıkışmıştım, tuvalete girdim. parasız pulsuz 4 gün ne yapıcam diye düşünürken şrank diye bi ses geldi. Cebimdeki anahtar tuvalete düşmüştü. ARtık dışarıda çıkamayacaktım. Anneme olanları anlattım ve git teyzenlerden borç iste, yeni anahtar yaptır ben gelince öderim teyzene dedi. gittim bi 20 lirada ondan aldım anahtar çıkarttırdım yeni . 5 lira kaldı onlada 4 günlük ekmek ihtiyacımı giderdim.

Yeni anahtarı nasıl çıkarttırdın, eğer eskisini wc den aldıysan onu yıkayıp kullansaydın, olmadı kilidi değiştirdin dicem 20 lirayada kilit değişmez, neden diceksen anahtar olmadığı için kapıyı açıp çilingirlik ücreti alacak, sonra kilit ve sonra işçilik, bana biraz fail gibi geldi siz nedersiniz.

Neyse benim olaya geçelim, annemle telefonda konuuyorum, elimi cebime bi attım, telefon yok tabi beni bi panik sardı, adrenalin salgılanınca insan ısındığını hisseder ya aynen öyle oldu sonra bir baktım, tel kulağımda, anneme söyledim bayağı gülmüştü...

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

quote:

Orijinalden alıntı: emre1834

Bende arkadaşla cep telefonuyla konuşurken birden saat sordu dur bakayım dedim masanın üstünde telefon arıyorum sonradan kafa bastı kulagımda oldugunu

Şu avatarını değiştir ya

• Bende bir keresinde muhabbet kuşu almayı düşünüyordum.Arkadaşla hangi kuştan alcağım hakkında konuşuyorduk.Annemde "eve gelirken ekmek al demişti."Fırının önünden geçerken arkadaşa:"Dur,şuradan ekmek alayım" dedim.Adama parayı uzatıp:"Bir erkek bir dişi demiştim."Herkes kopmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Bartug148

Gecenin 4ü.Annem sigara içtiğimi bilmiyor.Evde ocaktan başka yakacak yer yok.Ocak ses yapar diye düşünmüşüm herhalde.Kasanın kapağı da açıktı.İşlemci fanını çıkarıp 2 dk çalıştırıp sigaramı yakmıştım ya.Hala imkansız geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doppelganger

quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

quote:

Orijinalden alıntı: nibur_n

quote:

Orijinalden alıntı: warlic

Annem evde yok.Yemek Sepeti'nden Dominos Pizza söyledik 50 Tl lik babamla.Sonra işte adam gelmeden babam aha parayı dükkanda unuttum dedi.o anda babamın yanında ilk küfrümü etmiştim hass... lan diye.Benim o anki yüz ifadem şaşkınlık ve üzüntüydü.Emrah tarzı.Sonra bi koşu dedemlere gittim.(2 sokak arkada).Dükkana girer girmez, dede bana 50 Tl ver dedim.N'apcan lan 50 TL'Yi dedi.Bende babamla yemek söyledik babam parayı dükkanda unutmuş dedim oda verdi.Bi koşu gittim Dominos Pizza ile aynı geldi.Ödemeyi apartmanda yapıp pizzayı aldım.

Dalgınlık babamın dalgınlığı tam konuya uygun olmasada.

quote:

Dominos Pizza söyledik 50 Tl lik babamla.

Nasıl bir anlatım bozukluğudur bu. En çok buna güldüm

,

Babana 50 TL mi biçiyorsun .

yeni anladım olayı

• 3310 un ilk çıktığı zamanlar bi gün dedemler bize geldi elinde bi kutu al oğlum hediye aldım sana dedi bi baktım 3310 delirmiştim resmen,tabi arkadaşlarıma göstermek için can atıyorum hemen dışarı çıktım gösterdim herkese küçüklük işte,neyse millet ooo süper ver bikere yılan oynayım falan derken maç yapalım dediler,bende kalenin arkasına çimlerin üzerine koydum telefonu neyse maç bitti arkadaşlarla bi muhabbete daldım unutmuşum telefonu falan,eve gittim yıkandım yattım sabah bi kalktım ulan telefon yok aklıma kale arkasındaki çimler geldi önce sırtımdan soğuk bi ter boşaldı pijamayla koşa koşa gitmiştim ama fıskiyeleri açmışlardı telefon pert olmuştu çok üzülmüştüm ya
  • annemler benden önce gidyorlar bisüre sonra bende çıktım kapıyı kapatmayı unutmuşum okuldan bi geldim kapı açık duruyor hırsız mırsız girdi diye ödüm b.kma karıştı allahdan herşey yerindeydi
  • quote:

bende arabanın anahtarını sürekli elimde tasırım araba kullanırken bazen anahtarın elimde olmadını görünce panikliyorum:):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

bende bir keresinde misafirlikteyken tuvalete gittim tuvalet terliklerini ayağımda unutmuşum onlarla salona kadar geldim oturdum bir baktım ayağımda tuvalet terlikleri duruyor tekrar ayağımda tuvalet terlikleriyle yürüyerek tuvalete gittim terliği bıraktım geri salona döndüm ev sahibi garip garip bakıyor ben gülmekten kırılıyorum tabi

kardeş aynısı bende de olmuştu. ama seninki daha kötüymüş. Ben arkadaşın evindeydim. Bir de bir ayağımı altıma kıvırıp oturmuşum güzel güzel. Farkedince apar topar koştuydum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.