Yüzbaşı
19 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Birinci dönem bir dersimin ilk notu 35 final notu 75 ort. 59 oluyor. Benim 1.dönem ortalamam 3.13 bu dersin notlarının altında bütünleme notu yazıyor ama ben bütünlemeye ortalamayla geçtiğimi düşünerek girmemiştim bu dersten kalmış mıyım ben sizce ? Görüşlerinizi bekliyorum.
ts 1 40.000, ts 2 42.000, tm 3 160.000 tm 2 189.000, sonuçlarım böyle ts 1 odaklandım daha çok sosyal bilgiler ve gastronomi arasında kaldım sizce hangisi ve sizin başka bir öneriniz olursa paylaşırsanız güzel olur teşekkürler
Şu an 15 civarı net yapıyorum netlerim artmıyor ygsye kadar bitirebilceğim bir kaynak önerir misiniz? Sizce bu net sayısı artar mı?
Matematik de lise 4de de bu aralıkdaydım sanki hiç işe yaramamış mezuna kalmam bana kaynak önerin lütfen 3 ayda biticek 25 30 seviyesine yükselticek çok ihtiyacım var çok zor olmasın kolay orta karışımı zaten ygsde de fazla zor gelmiyor.
Evet son son 3 ayda bir kitap bitirmek istiyorum. Önceki çözdüklerim sıktı. Yeni bir kitap alıp hem tekrar yapmak hem de netimi artırmayı hedefliyorum. Matematik netimi arttırabilmem için kaynak önerisi verebil misiniz? Matematik netim 15 20 aralığı. İşleyen zeka ve yeşil kartezyen düşünüyorum. Son olarak ygs kadar 25 nete sizce yükselebilir miyim?
Ygs'ye kadar bu deneme setlerini çözmeyi düşünüyorum sadece yanlışlardan ve boşlardan yola çıkarak konu çalışmayı düşünüyorum sizce nasıl fikir? Aldığım denemeler bilindik piyasada sıkca görülen yayınlar.
Bu 3 konuya hiç çalışmasam diğer konulara asılsam nasıl olur sizce bunları yapamıyorum veya farklı bir önerisi olan var mı ne yapmalıyım ?
Ben bu maçı izleme konusunda hiç bir istek duymadım dükkanda çalışmak çok daha zevkliydi sizce ben futboldan mı soğuyorum fenerbahçeden mi?
Ygs mat çalışıyorum fakat sadece ygs mata odaklandım sizce matematik 2 'ye zaman ayırmalı mıyım ayırırsam ilk basit konuları mı halletmeliyim zordan mı başlamalıyım??
Geometri temelim zayıf bir kitap aldım adı antremanlarla geometri ama kolay geliyor soruları yine yapamadıklarım oluyor da hani geneli kolay bu kitabı kısa sürede bitirmeyi düşünüyorum sonra geometride hangi kitabı alayım öneri verir misiniz?
Hakkında
Meslek: Öğretmen
Forum İmzası:
Aşk Hiç Biter Mi?

Sonuna Kadar Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 24 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.413
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 131.663 (Bu ay: 260)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 619 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.